به گزارش پایگاه خبری نشان :

شیلا خداداد ویدیو جدیدی از خودش منتشر کرد که باز هم اقدام به خواندن اشعار عاشقانه می کند و شیلا خداداد ظاهرا از ویدیو قبلی بازخورد خوبی گرفته است.فعالیت شیلا خداداد در اینستاگرام سینوسی است. یعنی مدتی شیلا خداداد غیب می شود ولی دوباره می آید ظاهر می شود حاشیه به پا می کند و دوباره می رود. شاید یکی از دلایل اصلی این شیوه آمدن شیلا خداداد به اینستاگرام و فضای مجازی حساسیت بسیار زیادی است که نسبت به خانواده اش دارد

شیلا خداداد

آوازخوانی شیلا خداداد

اهمیت دادن شیلا خداداد به خانواده

شاید یکی از مهم ترین ویژگی های خانم شیلا خداداد که قابل ستایش است اهمیت دادن زیاد او به خانواده است. او با اینکه شهرت دارد و می تواند شاخ مجازی باشد و یا در سریال ها و فیلم های مختلف شرکت داشته باشد و یا اینکه فعالیت مدلینگ انجام دهد اکثر وقت روزانه اش را صرف تربیت فرزندانش می کند و خودش هم تاکید دارد که مهم ترین چیز در زندگی برای او این است. شیلا خداداد می گوید دوست ندارم فرزندم پشت در منتظر من باشم تا به خانه بیایم. جالب است که او هرجا هم که حضور دارد سعی می کند فرزندانش را با خودش ببرد (بیشتر برای فعالیت های مدلینگ) شیلا خداداد بازیگر زن مشهور تلویزیون و سینما می گوید هنوز هم نقش هایی به او پیشنهاد می شود که از او می خواهند نقش یک دختر جوان را بازی کند که ازدواج می کند و او این پیشنهاد ها را رد می کند و خجالت می کشد که این نقش ها را بازی کند !

شیلا خداداد

حواشی شیلا خداداد

یکی از جنجالی های شیلا خداداد کل کل و دعوای او با ساشا سبحانی شاخ مجازی و پسر سفیر سابق بوده که حاشیه های زیادی داشت و ساشا سبحانی او را تهدید به افشاگری می کرد. او دارای یک دختر و یک پسر است و در صفحه شخصی اینستاگرامش عکسهایی از روزمرگی هایش را در کنار کودکانش به اشتراک می گذارد. شیلا خداداد متولد 14 آبان 1359 در تهران، بازیگر است.شیلا خداداد فارغ التحصیل لیسانس رشته شیمی از دانشگاه آزاد است، در دبیرستان ریاضی فیزیک خوانده است. شیلا خداداد بجز بازیگری مدتی موسیقی کار کرده و حالا نویسنده کتاب است.

شیلا خداداد

شیلا خداداد کیست؟

شیلا خداداد در چهاردهم آبان ماه سال 1359 دریک خانواده کوچک و در شهر تهران به دنیا آمد. او دوران تحصیل خود را با موفقیت سپری کرد و در سال 75 وارد دبیرستان شد. در دبیرستان در رشته ریاضی فیزیک به تحصیل پرداخت و در سال 78 با معدل 17 فارق التحصیل شد و به دانشگاه راه یافت. در دانشگاه رشته مهندسی فیزیک را برگزید و در این رشته شروع به تحصیل کرد. وی همچنین در رشته موسیقی نیز فعالیت دارد و در چند گروه موسیقی مشغول به کار است.

ورزش مورد علاقه او فوتبال و والیبال، وتیم مورد علاقه اش استقلال است.

وی با فیلم اعتراض، ساخته مسعود کیمیایی به دنیای بازیگری معرفی شد و با سریال تلویزیونی «مسافری از هند» به اوج شهرت رسید. خداداد در بازیگری هنوز راه درازی پیش رو دارد تا بتواند ماندگار باشد. با این همه در بین مردم با بازی های دوست داشتنی و سده، جای خود را باز کرده و بسیار مهربان و متواضع است.

در کارنامه بازیگری وی بیشتر به کاراکترهای مثبت برخورد می کنیم که جای کمی تعجب است! به واسطه چهره و میمیک صورت شیلا خداداد، کارگردان ها ترجیح می دهند نقش های مثبت و آرام به او بدهند، در صورتی که سینما یعنی قدرت تغییر و ریسک پذیری به خصوص برای کارگردان که اصلی ترین شخص در ساخت یک فیلم است.

شیلا خداداد

این انتقاد بیشتر به کارگردان هایی است که با شیلا خداداد کار کرده اندو جرأت سپردن نقش منفی را به وی نداشته اند؛ در صورتی که خداداد با نقش آفرینی هایش، نشان داده است که از پس نقشی متفاوت با آنچه تاکنون بازی کرده، بر می آید.

به نظر می رسد علت کم کاری اخیر وی نیز همین مسئله است. خداداد از کلیشه شدن پرهیز می کند و در پی نقش آفرینی های متفاوت است. وی در طول دوران کاری خود، با کارگردان های مطرحی کار کرده و توانسته است در نقش هایش خوب و کاریزماتیک ظاهر شود. از سیتای مسافری از هند گرفته تا زهره سن پترزبورگ، همه و همه با آن که نقش مثبت بوده ولی هر کدام را با شیرینی خاص خود به گونه ای دلچسب ایفا کرده است.

سریال مسافری از هند با بازی شیلا خداداد

مسافری از هند یک مجموعه تلویزیونی به کارگردانی قاسم جعفری و تهیه‌کنندگی صدیقه صحت، محصول سال ۱۳۸۱ است. که داستان این سریال از این قرار است که رامین نادری (سروش گودرزی) برای درس خواندن به هندوستان می‌رود. او که قرار است با دختر دایی خود پروانه (الهام حمیدی) ازدواج کند، با دختری هندی به نام سیتا (شیلا خداداد) آشنا می‌شود و او را برای ازدواج به ایران می‌آورد، اما ورود سیتا به ایران مشکلاتی را به وجود می‌آورد…

شیلا خداداد با بازی در این سریال معروف شد و به اوج شهرت رسید.

شیلا خداداد چگونه با شوهرش آشنا شد؟

شما چطور باهم آشنا شدید و چه شد به این نتیجه رسیدید که می توانید زندگی مشترک داشته باشید؟

من رفتم مطب دکتر وگفتم آقای دکتر،بینی من خیلی خوشگل است. لطفا اصرار نکنید که عمل کنم! دکتر هم اصرارکرد که توحتما باید بینی ات را عمل کنی! من هم گفتم حالا چون شما اصرار داری، قبول بینی ام را عمل کن! (می خندد)

نه! ایشان پیش من آمدند که بینی شان راعمل کنند! دکترپیش من آمدند و گفتند نظرت درباره بینی من چیه؟! (می خندد)

اما خارج از شوخی من از چند تا از همکاران بازیگرم والبته یکی، دوتا ازدوستانم شنیده بودم که کار ایشان خیلی خوب است. من خیلی روی جراحی بینی حساسیت داشتم واصلا دلم نمی خواست قیافه ام عوض شود. سال ها بودکه دکتر می رفتم اما دلم راضی نمی شد که عمل کنم. اما بالاخره با تعاریفی که از کار دکتر شنیده بودم، پیش ایشان رفتم و قبول کردم که بینی ام را عمل کنم. گویا قسمت این بود که فرزین بینی من را عمل کند و ما از طریق این جراحی، با هم آشنا شویم و ازدواج کنیم.

دکترسرکارات:

بعداز اینکه بینی اش را عمل کردم و دیدم خیلی خوب شده؛ گفتم خودم با ایشان ازدواج کنم! (می خندد) به هرحال ایشان به واسطه همین جراحی به مطب من رفت و آمد داشتند. طی همین رفت و آمدها متوجه شدیم که اشتراکاتی داریم، به همین دلیل معاشرت هایمان را بیشتر کردیم تا بیشتر آشنا شویم. بعد از مدت کوتاهی هم به دلیل اینکه هیچکدام مان به معاشرت های طولانی و آشنایی های کشدار معتقد نبودیم، تصمیم به ازدواج گرفتیم. از طرف دیگر خانواده هایمان خیلی به لحاظ خاستگاه فرهنگی شبیه هم بودند و همین ما را به اینکه زندگی مشترک تشکیل بدهیم، تشویق می کرد. بنابراین خیلی زود بانظر موافق ما دو نفر و خانواده هایمان، ازدواج کردیم.

حاصل ازدواج این زوج خوشبخت دو فرزند به نام های سامیار و ساتین میباشد. سامیار سرکارات پسر فرزین سرکارات و شیلا خداداد در 27 آبانماه 1392 بدنیا آمد.

شیلا خداداد

فیلم سینمایی شیلا خداداد

    سال     نام فیلم                            کارگردان

    1394    بادیگارد                             ابراهیم حاتمی کیا

    1389    زنان ونوسی، مردان مریخی    کاظم راست گفتار

    1388    زمهریر                              علی روئین تن

    1388    سن پطرزبورگ                     بهروز افخمی

    1387    اخراجی ها 2                     مسعود ده نمکی

    1387    پسر تهرانی                       کاظم راست گفتار

    1387    پاتو زمین نذار                      ایرج قادری

    1387    پسر آدم، دختر حوا               رامبد جوان

    1387    خیابان بیست و چهارم           سعید اسدی

    1387    سایه وحشت                      عماد اسدی

    1387    یک اشتباه کوچولو                محسن دامادی

    1385    سوغات فرنگ                     کامران قدکچیان

    1384    آکواریوم                             ایرج قادری

    1383    ازدواج به سبک ایرانی            حسن فتحی

    1381    قلب های ناآرام                    مجید مظفری

    1380    عیسی می آید                    علی ژکان

    1379    آبی                                  حمید لبخنده

    1378    اعتراض                             مسعود کیمیایی

سریال با بازی شیلا خداداد

 سال          مجموعه                 کارگردان

۱۳۹۴          دید در شب             رضا رشیدپور     

۱۳۹۴          بیمار استاندارد         سعید آقاخانی     

۱۳۸۷          پیامک از دیار باقی     سیروس مقدم     

۱۳۸۱          مسافری از هند        قاسم جعفری    

منبع: برخط نیوز