به گزارش پایگاه خبری نشان :

بهنوش طباطبایی (زادهٔ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۶۰) بازیگر ایرانی است. تحصیلات بهنوش طباطبایی دکترا روان شناسی بالینی است و بهنوش طباطبایی یک دورهٔ بازیگری در دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه تهران گذرانده است. بهنوش طباطبایی برای ایفای نقش در فیلم ماجرای نیمروز. رد خون نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر (۱۳۹۷) شد بهنوش طباطبایی با انتشار عکس عاشقانه توسط همسر مطلقه اش حسرت بر دل او گذاشت

جزئیات همسر مطلقه بهنوش طباطبایی

مهدی پاکدل بازیگر مطرح و همسر رعنا آزادی ور در اینستاگرامش تعریف خاصی را درباره فیلم بازی مرکب ساخت کشور کره منتشر کرد. مهدی پاکدل متولد تابستان 1359 در اصفهان است. مهدی پاکدل برادر حسین پاکدل مجری و بازیگر مطرح ایرانی است. مهدی پاکدل  بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایرانی است. مهدی پاکدل علاوه بر سینما و تلویزیون، در عرصه موسیقی نیز یک آلبوم به نام «در انعکاس کوچه‌های خیس» منتشر کرده‌است.

رعنا آزادی ور بازیگر مطرح سینمای ایران است که با بازی در فیلم مارمولک وارد دنیای حرفه ای بازیگری شد و این روزها با بازی در سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان و در کنار جواد عزتی  خوش درخشیده است

عکس حسرت به دل بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی

ماجرای ازدواج رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل

مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور

رعنا آزادی ور متولد 17 فروردین 1362 در تهران، بازیگر سینما است که با بازی در فیلم مارمولک وارد عرصه بازیگری شده است، کارنامه مقبولی دارد و با کارگردانان مطرحی از جمله اصغر فرهادی در فیلم درباره الی و هومن سیدی  در خشم و هیاهو و...همکاری کرده است.

به دنبال همکاری رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل در فیلم محمدرسول الله و چهارراه استانبول و همچنین حضور در موزیک ویدئوی عاشقانه همایون شجریان  که نقش اصلی آن را رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل بازی می کردند، شایعه ازدواج این دو بازیگر مطرح کشورمان در فضای مجازی  منتشر شد اما هیچ کدام از این دو بازیگر واکنشی به این شایعه نشان ندادند و این خبر را تایید نکردند.

رسانه ای شدن خبر ازدواج مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور

پس از گذشت ماه ها از گمانه زنی های ازدواج رعناآزادی ور و مهدی پاکدل عاطفه رضوی  (بازیگر) که همسر برادر مهدی پاکدل می باشد، 29 آبان 1399 عکس دونفره این زوج هنری را منتشر نمود و در صفحه شخصی خود در اینستاگرام ازدواج مهدی پاکدل با رعنا آزادی ور را تبریک گفت و نوشت دوستتان دارم مخصوصا در کنار هم.

مهدی پاکدل نیز با ارسال کامنتی مهر تایید بر خبر ازدواج خود با خانم آزادی ور زد. رعنا آزادی ور نیز ساعاتی پس از انتشار خبر ازدواجش عکس حلقه ازدواج خود را استوری کرد.

مهدی پاکدل بازیگر سینما و تلویزیون است که در روز 10تیرماه 1359 در شهر اصفهان متولد شد و دو برادر به نام های حسین و مسعود دارد که هر دو در عرصه هنر مشغول فعالیت هستند. رعنا آزادی ور دومین همسر مهدی پاکدل است.

همسر اول مهدی پاکدل بهنوش طباطبایی  هنرمند سینما و تلویزیون بود که در اسفند 1389 با او ازدواج نمود اما زندگی مشترک این زوج بازیگر دوام چندانی نداشت و به جدایی ختم شد.

جدایی مهدی پاکدل از بهنوش طباطبایی

ماجرا جدایی بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل از این قرار بود که به دنبال هک شدن صفحه شخصی مهدی پاکدل در اینستاگرام همه عکس های دونفره اش پاک شده بود اما بعد از مدتی او مالکیت صفحه اش را پس گرفت اما عکس های خانوادگی خود را در آن قرار نداد.

بهنوش طباطبایی هم همه عکس های دو نفره خود را از صفحه اش پاک کرد و زمان شرکت در افتتاحیه فیلم سیانور بدون حلقه ازدواج حضور یافت.

روزنامه ایران نیز درباره نحوه جدایی این دو بازیگر گزارشی را منتشر نمود که در آن آمده بود بهنوش طباطبایی بعد از طلاق از مهریه سنگین خود گذشت و تنها به گرفتن خانه ای در شمال شهر اکتفا نمود، در دادخواست طلاق این دو بازیگر هیچ دلیلی برای جدایی نوشته نشده و در روز دادگاه هم وکلای شان به نمایندگی از آن ها حاضر شده اند

بیوگرافی بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی در اواخر زمستان 1389 وارد دوران جدیدی از زندگی اش شد و ازدواجش با مهدی پاکدل دنیای جدیدی را در پیش رویش قرار داد.

عاطفه رضوی همسر حسین پاکدل است و سالها قبل با بهنوش طباطبایی جاری بود. بهنوش طباطبایی در سال 1389 با مهدی پاکدل ازدواج کرده و پس از چند سال از یکدیگر جدا شدند

بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی بازیگر است. بهنوش طباطبایی همسر سابق مهدی پاکدل بود. بهنوش طباطبایی متولد اردیبهشت 1360 است. بهنوش طباطبایی در اینستاگرام صفحه مجازی دارد. بهنوش طباطبایی با حضور در فیلم سینمایی مصائب دوشیزه وارد سینما شد. 

همان طور کـه از ظاهرش مشخص اسـت انسان صبور و آرامی اسـت. یکی از ویژگی های متفاوات بیوگرافی بهنوش طباطبایی این اسـت کـه اهل مطالعه اسـت و بسیار کم حرف اسـت. رنگ مورد علاقه اش آبی اسـت و سفر کردن را خیلی دوست دارد.

بهنوش طباطبایی و همسر سابقش مهدی پاکدل

نخستین ملاقات بهنوش طباطبایی با مهدی پاکدل کاری بوده اسـت. هردو برای کار بـه دفتر یک تهیه کننده رفته بودند کـه در همانجا باهم آشنا میشوند. جالب اینست کـه در فیلم مورد نظر تهیه کنند این دو باید نقش یک زوج عاشق را بازی می کرده اند.

علت طلاق بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل

البته اطلاعی از این‌کـه آن فیلم را بازی کردند یا خیر در معرض نیست. بعد از این آشنایی یک دیگر را برای ازدواج مناسب می‌بینند و با شناخت بیشتری کـه بـه دست می آورند در تاریخ سیزدهم ماه اسفند 89 ازدواج می‌کنند.

نکته جالب در مورد این زوج این بوده اسـت کـه هردو از شهر اصفهان وارد عرصه بازیگری شده اند و قبل از ازدواج هیچ کار مشترکی نداشته اند. البته متاسفانه زندگی این زوج دوام نیاورد و بـه جدایی ختم شد کـه جزئیات جدایی شان را در ادامه در همدوره می‌توانید مطالعه نمایید.

دلیل جدایی و طلاق بهنوش طباطبایی از مهدی پاکدل

ابتدا جدایی بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل مانند اکثر هنرمندان بـه صورت شایعه پخش شد. در ابتدا هیچکدام واکنشی نشان ندادند. اما رفته رفته اتفاقاتی افتاد کـه نشان داد کـه متاسفانه واقعا این زوج دوست داشتنی از هم جدا شده اند.

پیج اینستاگرام بهنوش طباطبایی

نخستین موردی کـه شایعه را داغ کرد این بوده کـه بهنوش طباطبایی در اکران فیلم سیانور حلقه ازدواج در دست نداشت . دومین مورد کـه تقریباً شک همه ی رابه یقین تبدیل کرد این بود کـه مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی هردو تمام تصاویر مشترکشان را از اینستاگرام پاک کردند.

بهنوش طباطبایی

دلیل جدایی بهنوش طباطبایی از همسرش

در آخر هم بهنوش طباطبایی با انتشار پستی در اینستاگرام دیگر جای هیچ شکی را باقی نگذاشت کـه طلاق گرفته اسـت. در او در صفحه اش نوشت : پدرم ، تنها مرد زندگی مـن اسـت کـه قلبش فقط بـه مهر و نوازش می‌تپد. و دستانش فقط بـه مهر و نوازش بـه سمت مـن روانه میشود.

خداوندا حافظ مردان و پدرانی باش کـه رسم عاشقی رو بلدن و الهی کـه دنیا پر شود از این مردان. روز مردان مبارک. برخی این موضوع رابه مهدی پاکدل ربط داده اند. از جمله دستانش فقط بـه مهر و نوازش بـه سمت مـن روانه می شودبرداشت های زیادی شد و واکنش های کاربران فضای مجازی را در پی داشت.

اما دلیل اصلی طلاق این زوج هنوز بـه صورت واضح بیان نشده اسـت. چند وقت پیش بهنوش طباطبایی بالاخره در مورد طلاقش صحبت کرد. او در گفت‌وگو ای گفت: علت کم کاری سال گذشته مـن بـه خاطر جدایی از همسر سابقم « مهدی پاکدل » بودو بـه خاطر شرایطی کـه داشتم تصمیم گرفتم زمان بیشتری رابه خودم اختصاص دهم.

تجربه های بازیگری بهنوش طباطبایی

فیلم سینمایی مصائب دوشیزه همچنین اولین تجربه ی حضور حرفه ای در سینما و تلوزیون برای بهنوش طباطبایی بوده که به کارگردانی مسعود اطیابی و در سال 1385. مهدی پاکدل ، پوریا پورسرخ و بهزاد فراهانی ستارگان این فیلم بوده اند.

او پس از نقش آفرینی به عنوان نقش اول در فیلم مصائب دوشیزه پس از آن به طور مداوم در فیلم های سینمایی و تلوزیونی دیده شد. پسران آجری ، کلاغ پر و پوست موز به ترتیب دومین ، سومین و چهارمین تجربه حضور سینمایی این چهره بود.

طباطبایی تا کنون در بیش از 10 سریال تلوزیونی نیز بازیگری کرده که از دید شده ترین این آثار میتوان به مختارنامه (داوود میرباقری) ،  در مسیر زاینده رود (حسن فتحی) ، چاردیواری (سیروس مقدم) و مسافری از هند (قاسم جعفری) اشاره کرد و از میان بازی هایش در فیلم های سینمایی که تا سال 1395 از 10 عنوان تجاوز کرد، ماجرای نیمروز: رد خون، سیانور و غلامرضا تختی از مهم ترین آثار بوده اند

منبع : رکنا