به گزارش پایگاه خبری نشان :

آرام جوینده همسر سپهر حیدری با انتشار یک ویدیو جنجالی شد . ویدیو عجیبی که آرام جوینده همسر سپهر حیدری بازیکن مشهور فوتبال از خودش منتشر کرده است.زن سپهر حیدری این روزها در اینستاگرام به شدت درگیر زندگی بلاگری است و زن سپهر حیدری حاشیه های زیادی را به وجود آورده. برخی  آرام جوینده را رقیب همسر مهدی قائدی می دانند و می گویند این دو با هم رقابت دارند. البته فالوورهای ستاره معصومی همسر مهدی قائدی خیلی بیشتر از آرام جوینده همسر سپهر حیدری است.

حاشیه زن سپهر حیدری

تولد لاکچری سپهر حیدری و همسرش

یکی از حاشیه هایی که باعث ترند شدن آرام جوینده همسر سپهر حیدری شد تولد لاکچری او بود و همچنین ظاهر بسیار آراسته وی در هنگام زایمان دومین فرزندش بود. آرام جوینده قبلا سالن آرایشگاه داشته و الان مشخص نیست دقیقا شغل او در دبی چیست ولی فعالیت زیادی در شبکه های اجتماعی دارد

سپهر حیدری

خود سپهر حیدری نیز یک آکادمی فوتبال برای کودکان ایجاد کرده که قرار است استعدادهای فوتبالی را شناسایی کند. سپهر حیدری فرزند سیاوش حیدری مربی فوتبال متولد ۲۹ خرداد ماه سال ۱۳۵۹ در شهر اصفهان است. سپهر حیدری در تیمهای ذوب آهن، پرسپولیس و مس کرمان سابقه بازی دارد. سپهر حیدری به ویژه به خاطر بازی درخشان و همچنین گل قهرمانی در بازی پایانی لیگ برتر هفتم در مقابل سپاهان شناخته شده است.

منبع: برخط نیوز