به گزارش پایگاه خبری نشان :

پرستو صالحی از پرحاشیه ترین بازیگران زن ایرانی است. پرستو صالحی در اینستاگرام بسیار فعال است. درواقع پرستو صالحی پس از کمرنگ شدن در عالم بازیگری به کار در اینستاگرام روی آورد. پرستو صالحی به تبلیغات در این شبکه مجازی می پردازد. در یک گفتگو  پرستو صالحی درباره ازدواج با یک مرد دستفروش و بی سواد صحبت‌های عجیبی کرد

ازدواج جنجالی پرستو صالحی

پرستو صالحی به مردم اهانت کرد

پرستو صالحی یکی که در اینستاگرامش همیشه حاشیه ساز بوده است. جدیدترین حاشیه ای که او به وجود آورد، بی غیرت خواندن افرادی بود که در مراسمات مذهبی محرم شرکت کرده اند و دلیل خود را برای این توهین حمایت از کادر درمان اعلام کرد.

پرستو صالحی و دوستش شیلا

پرستو صالحی

همچنین از دیگر حاشیه های داغ پرستو صالحی حضور در یک باشگاه بدنسازی مختلط و ورزش کردن با مردان و پخش ان از طریق پیج اینستاگرامش بود که حاشیه های زیادی را به همراه داشت.

پرستو صالحی ازدواجش را تکذیب کرد

او همچنین اخیرا با انتشار یک تصویر از صحنه ازدواجش در یک فیلم، خبر ازدواج و متاهل شدنش را تکذیب کرد. پرستو صالحی با نام اصلی الهام صالحی (متولد 9 ابان 1356 در تهران) بازیگر ایرانی است. مادرش خانه دار است و پدرش تکنسین مهمات سازی ارتش، که 9 فروردین 1387 درگذشت. یک برادر به نام امیرشاهین دارد که مهندس کامپیوتر است. پرستو صالحی دانشجوی انصرافی رشته نمایش است. وی پیشتر با مادر، برادر و همسر برادرش مارال باغ شیرین که مهندس الکترونیک است، زندگی می کرد. اما به تازگی او با انتشار پستی از مهاجرت خود به کشور دیگری خبر داد.

منبع : پیشنهاد ویژه