به گزارش پایگاه خبری نشان :

صبا راد مجری زن سابق صدا و سیما  است . صبا راد مدتی است به تهران برگشته در حال بلاگری اینستاگرامی است.ظاهر و رفتاری که امروز مردم از صبا راد مشاهده می کنند کاملا با گذشته که در صدا و سیما مجری بود متفاوت است و خیلی ها بر این باورند که این صبا راد جدید همان نسخه اصلی اوست و زمانی که صبا راد در تلویزیون مجری بود مجبور به رعایت یک سری مسائل بوده است.

رونمایی صبا راد

درخواست های عجیب صبا راد از صدا و سیما

صبا راد مجری زن مشهور صدا و سیما که مدتی است دیگر فعالیتی در این سازمان ندارد با اینکه خودش سالها تجربه کار در آنجا را دارد درخواست هایی بیان می کند که گویی یک فرد غریبه و بیرون سازمان است. او در موردی عجیب می خواهد آهنگ های یک خواننده لس آنجلسی از برنامه صدا و سیما پخش شود ! و یا در مورد مسائل مختلف در نقش منتقد ظاهر می شود.

صبا راد سفرها و تفریحات زیادی را در صفحه خود منتشر می کند و تقریبا همیشه در حال خوشگذرانی در کشورهای مختلف است.  نام اصلی صبا راد (فاطمه راد) است. صبا راد مجری توانای تلویزیون کشور است. صبا راد متولد 30/8/59 می باشد. صبا راد از سال 75 آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید. صبا راد یکی از مجریان معروف صدا و سیما بود.

منبع:برخط نیوز