به گزارش پایگاه خبری نشان :

سحر قریشی بازیگر معروف و خوشگل ایرانی است که البته بیشتر با حواشی و برخی مسائل زنانه به شهرت رسید نه استعداد درونی! سحر قریشی از هنرمندان پر طرفدار است، ناگفته نماند مخالفان سحر قریشی هم کم نیستند و خیلی از کاربران و حتی همکاران سحر قریشی در سینما راه و روش سحر قریشی را قبول ندارند

استایل سحر قریشی

سحر قریشی

حواشی سحر قریشی

 اما مسائل زنانه ای که از آن گفتیم چیست؟ سحر قریشی بعد از بازی در سریال «دلنوازان» که نقش یلدا را ایفا کرد به یکباره بسیار مورد توجه قرار گرفت و به طبع جدا از مخاطبانی که هوادار او شدند، پیشنهادهایی هم از سوی کارگردانان به سمتش آمد. اما ظاهرا خانم بازیگر کمی جنبه اش پایین بود و علاوه برای اینکه یهو ظاهر و باطن رنگ عوض کرد بلکه از همسرش نیز همان موقع جدا شد و طلاق گرفت.

وی در حال حاظر مجرد است روابط پنهانی با افراد مشهور داشته که پس از برملا شدن ادعای محرم بودن کرده است

حرکت هوادارای سحر خانم مثل تتلیتی ها

سحر قریشی فعالیت بسیار کمی در اینستاگرام خود دارد اما تصاویر زیادی از او در فضای مجازی منتشر میشود که قطعا با خواست خود است. قریشی به تازگی ویدیو هایی استوری کرد که فن پیج ها و طرفدارانش یک دست شده و آن را منتشر کرده اند. در ادامه یک مورد از آن ها را مشاهده می کنید.

 

علاقه تتلو به سحر قریشی

ظاهرا سحر خانم هم زده تو کار امیر تتلو که با استفاده از حاشیه و هوادارا به بالا رسید. ناگفته نماند قبلا هم مواردی از شیطونی های سحر قریشی با تتلو شنیده شده بود که ظاهرا زیاد هم از سلطان بدش نمی آید و حتی امکان روابط پنهانی هم وجود دارد.

ناگفته نماند سحر قریشی از این حواشی بسیار راضی است و به گفته خود همین موارد است که باعث شهرت بیشتر انسان ها می شود. 

سحر قریشی

منبع: شایانیوز