به گزارش پایگاه خبری نشان :

سارا و نیکا با یک ویدیو دیگر جنجالی شدند . ویدیویی توسط سارا و نیکا منتشر شده که در آن سارا و نیکا در حال یاد دادن زبان فارسی به دوست دختر خارجی خودشان هستند.ظاهرا این دختر اهل لبنان است ولی در سوئد زندگی می کند. سارا و نیکا چهره فعال شبکه های اجتماعی هستند که در میان زیر 18 ساله ها طرفداران بسیار زیادی دارند به گونه ای که صفحه سارا و نیکا میلیونی است

حواشی سارا و نیکا

آیا سارا و نیکا سقوط کردند ؟

شاید وقتی اسم سارا و نیکا به میان می آید یاد تصاویر منتشر شده از آنها و بعد ممنوع التصویری آن دو می افتیم و می گوییم که آنها سقوط کردند و فرصت حضور در سریال پر مخاطب پایتخت را از دست دادند. دو قلوهای پایتخت هرچند سریال را از دست دادند (به دلیل حاشیه هایی که انتشار تصاویر آنها به همراه داشت) ولی مخاطبان زیادی در اینستاگرام خود دارند. سارا و نیکا طرفداران بسیار زیادی در اینستاگرام دارند که اکثر آنها زیر 18 سال است و طرح چنین مسائلی قطعا اخلاقی نیست.

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است. سارا و نیکا فرقانی اصل دوقلوهای معروف سریال پایتخت هستند که طی چند ماه اخیر حواشی زیادی پیرامون آنها ایجاد شد و در نهایت همین حواشی باعث حذف آنها از سری جدید پایتخت شد.

منبع: برخط نیوز