به گزارش پایگاه خبری نشان :

سحر قریشی بازیگر پر حاشیه سینما و تلویزیون در ایران است. سحر قریشی پست های جنجالی اش در فضای مجازی منتشر می کند. چندی پیش شایعه ازدواج سحر قریشی با مهدی طارمی فضای مجازی را به شک انداخت. سحر قریشی در تیپ های مختلف ظاهر می شود.  سحر قریشی عکس کودکی خود را منتشر کرد.

چهره نچرال سحر قریشی

عکسی از کودکی بازیگر پر حاشیه سینما و تلویزیون در فضای مجازی منتشر کرد که باز هم کولاک کرد. اکثر مخاطبان سحر قریشی را در اینن عکس نشناختند و اعتقاد داشتند چهره او دستخوش بسیاری از تغییرات شده است

سحر قریشی

سحر قریشی در اینستاگرام

سحر قریشی چند روزی است که دوباره به فضای مجازی و اینستاگرام برگشته و فعلا در حد حمایت از فن پیج هایش و استوری کردن پست های آنهاست. او برای مدتی طولانی در اینستاگرام غایب بود و فقط در تابستان چند تصویر از خودش ارسال کرد. و جالب اینجاست درباره اتفاقات اخیر چه در ایران چه در افغانستان و ... هیچ واکنشی نشان نداده است.

آدرس منزل سحر قریشی

خیلی از پیج های اینستاگرامی ادعا می کنند که در قبال دریافت مبلغی آدرس منزل سحر قریشی را می فروشند. جالب است بدانید که آنها برای اثبات ادعای خود تصویری دیده نشده از سحر قریشی و مادرش را در یک خانه خاص منتشر می کنند و می گویند این تصویر همان خانه است. تصویر منتشر شده مربوط به لوکیشن یکی از فیلم های سحر است و ادعای این پیج ها صحت ندارد.

بیوگرافی سحر قریشی

سحر قریشی  (زادهٔ ۶ دی ۱۳۶۶ در تهران) بازیگر، سینما، تلویزیون، تئاتر و مدل ایرانی است.قریشی کار بازیگری را از سال ۱۳۸۸ با بازی در فیلم سینمایی، لج و لج بازی به کارگردانی سید مهدی برقعی آغاز کرد و بعد از ایفای نقش یلدا در مجموعه تلویزیونی دلنوازان  واز طریق سیاوش خیرابی به سهیلی زاده معرفی شد و آقای سهیلی زاده برای نقش یلدا او را انتخاب کرد. او بعد از ایفای نقش یلدا در سریال دلنوازان به شهرت رسید.

آیا سحر قریشی دنبال درست کردن حاشیه است ؟

شاید باور نکنید ولی سحر قریشی خودش عنوان می کند که حاشیه را خیلی دوست دارد ولی حاشیه های زیادی برای او درست شده (یعنی بیشتر از آن مقداری که دوست داشته است) او می گوید هر شخص مشهوری با حاشیه هاست که بالا می رود ولی حاشیه ها علیه من آنقدر زیاد هستن که دیگر از کنترل من خارج شده است.

نظر سحر قریشی درباره ازدواج دوباره چیست ؟ وی در مصاحبه ای که به تازگی انجام داده است درباره سوالی مبنی بر اینکه قصد ازدواج دارد یا نه گفت:نه فعلا قصد ازدواج ندارم یعنی زیاد به این موضوع فکر نمی کنم و کارهای مهم تری دارم.با این اظهارنظر قریشی عملا برخی شایعات درباره ازدواج نکردن وی به واقعیت پیوست و نهایتا نامزدی وی با امیدعلومی هم بهم خورد. سحر قریشی  متولد ۶ دی ۱۳۶۶ در تهران بازیگر، سینما، تلویزیون، تئاتر و مدل ایرانی است.

قریشی کار بازیگری را از سال ۱۳۸۸ با بازی در فیلم سینمایی، لج و لج بازی به کارگردانی سید مهدی برقعی آغاز کرد و بعد از ایفای نقش یلدا در مجموعه تلویزیونی دلنوازان  واز طریق سیاوش خیرابی به سهیلی زاده معرفی شد و آقای سهیلی زاده برای نقش یلدا او را انتخاب کرد. او بعد از ایفای نقش یلدا در سریال دلنوازان به شهرت رسید

فیلم هایی که سحر قریشی در آنها ایفای نقش کرده است

۱۳۸۹ دردسر بزرگ مهدی گلستانه

۱۳۸۹ همه چی آرومه مصطفی منصور یار

۱۳۹۰ گشت ارشاد سعید سهیلی

۱۳۹۰ ساعت شلوغی آرش معیریان

۱۳۹۰ محرمانه تهران مهدی فیوضی

۱۳۹۰ نار بهاره رضایی

۱۳۹۰ دوباره با هم روزبه حیدری

۱۳۹۰ اکباتان مهرشاد کارخانی

۱۳۹۰ تو و من محمد بانکی

۱۳۹۱ عبور از مه داوود بیدل

۱۳۹۱ زن. مرد. زندگی... مهدی ودادی

۱۳۹۱ نفس شهروز شکورزاده

۱۳۹۲ پنج ستاره مهشید افشارزاده

۱۳۹۲ آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند قربان محمدپور

۱۳۹۲ دربست آزادی مهرشاد کارخانی

۱۳۹۲ نازنین مهدی گلستانه

۱۳۹۲ آتیش بازی بهمن گودرزی

۱۳۹۲ روزگاری عشق و خیانت داوود بیدل

۱۳۹۲ شرط آخر محمد آهنگرانی

۱۳۹۳ رجب آرتیست می‌شود کیوان صادقی

۱۳۹۳ سه بیگانه در سرزمین ناشناخته مهدی مظلومی

۱۳۹۳ شانس، عشق، تصادف آرش معیریان

۱۳۹۳ شیفت شب نیکی کریمی

۱۳۹۳ تگرگ و آفتاب رضا کریمی

۱۳۹۴ رسوایی ۲ مسعود ده نمکی

۱۳۹۴ من و شارمین بیژن شیر مرز

۱۳۹۴ آبنبات چوبی محمدحسین فرحبخش

۱۳۹۴ مردی روی ماه اشکان شاپوری

۱۳۹۴ من وشارمین بیژن شیر مرز  

۱۳۸۹ سیسیلی‌ها روح‌الله حسینی

۱۳۸۹ حال خوب من بهروز خلج

۱۳۹۰ نارمک (تهرانپارس) صالح دلدم

۱۳۹۰ نردبان چوبی فرشاد ارج

۱۳۹۰ سه خط موازی محسن افشانی

۱۳۹۱ بچه‌های لواسان احمد توکلی

۱۳۹۳ مردی شبیه گرگ اشکان شاپوری

منبع: برخط نیوز