به گزارش پایگاه خبری نشان :

فرشته حسینی بازیگر زن مشهور ایرانی افغانستانی است و فرشته حسینی می گوید که قبل از اینکه به شهرت برسد ساعت ها در یک کارگاه خیاطی کارگری می کرده تا بتواند هزینه تحصیل خود را به دست بیاورد.فرشته حسینی این روزها در خارج از کشور است و نوید محمدزاده همسر فرشته حسینی به شدت دلتنگ او است. در روزهای اخیر خبرهایی از طلاق گرفتن نوید و فرشته حسینی منتشر شده که کاملا کذب است و صحت ندارد

سلفی فرشته حسینی

فرشته حسینی

 

اعتراض فرشته حسینی به برخورد با خانواده اش در ایران

فرشته حسینی قبل از حضور در سریال قورباغه و حتی ازدواج و حاشیه هایش با نوید محمدزاده به دلیل اعتراضی که در واکنش به رفتار ایران با خانواده اش داشته و آن را تبعیض دانسته به شهرت رسید. او به دلیل نداشتن مدارک شناسایی ملی و مهاجر بودن سختی های زیادی در ادارات کشور متحمل شده است

روایت دردناک از فرشته حسینی

فرشته حسینی مدتی است که از ایران به کشور دیگری رفته است و این را با پاسپورت و مدارک افغانستانی اش انجام داده است. البته به هنگام اعلام این خبر همه به اشتباه فکر کردند که او به افغانستان رفته است ولی بعد از چند ساعت او این خبر را تکذیب کرد و گفت به افغانستان نرفته ام. وضعیت نوید محمدزاده آنقدرها هم ساده نیست، او با فرشته حسینی ازدواج کرده است و حالا فرشته حسینی از ایران رفته است.

البته برخی گفتند که نوید و فرشته طلاق گرفته اند که نوید محمدزاده با انتشار تصویر عاشقانه از خودش و فرشته به این شایعات پایان داد تا دوباره زوج بازیگر جنجالی کنار هم دیده شوند. فرشته حسینی بازیگر زن افغانستانی فعال در سینمای ایران و متولد سال 1376 است که مدتی پیش با نوید محمدزاده ازدواج کرد

بیوگرافی فرشته حسینی

 فرشته حسینی متولد 6 اردیبهشت 1376 در تهران ، بازیگر سینما و تئاتر است. وی از پدر و مادری مهاجر و افغانستانی‌تبار در تهران زاده شد. او در خانواده‌ای پرجمعیت به دنیا آمد و شش خواهر و یک برادر دارد.وی تحصیلکرده مقطع دیپلم می باشد و در زمان کودکی برای تامین هزینه های مدرسه خود مجبور بود تا دیر وقت در یک کارگاه خیاطی کار کند تا کمک خرج خانواده باشد .فرشته حسینی می گوید: روزهای سختی بود که هیچ وقت فراموش نمی کنم ، روزهای که از خستگی زیادی روی چرخ خیاطی خواب می رفتم

فرشته حسینی

 فرشته حسینی اولین بار سال 1376 وقتی 9 ساله بود در دوره دو ساله آموزش بازیگری زیر نظر اساتیدی چون اصغر محبی ، محمد رحمانیان و مهتاب نصیرپور شرکت کرد با تئاتر مدرسه از همان دوره ابتدایی شروع کرد تا اینکه در مقطع چهارم ابتدایی در حین مخالفت خانواده با کارگردانی توانست مقام دوم استان تهران را بدست آورد.

از تئاتر موزیکال تا حرفه ای

فرشته حسینی

بخاطر حساسیت خانوادم بیشتر در تئاتر های موزیکال و فرم بازی می کردم سپس در تئاتر رسمی تر هم روی صحنه رفتم و در کنار تئاتر تصمیم گرفتم وارد سینما شوم.

او اولین بار با فیلم مستند «من یک دختر شادم» به کارگردانی سامره رضایی در سال 1394 جلوی دوربین رفت تا اینکه یکسال بعد در فیلم «رفتن» نوید محمدی بازی کرد.فیلم «رفتن» که نازنین بیاتی و بهرنگ علوی نیز حضور داشتند نماینده کشور افغانستان در جشنواره اسکار سال 2016 بود .

جایزه بهترین بازیگر زن

خانوم حسینی سال 1395 با فیلم «رفتن» که با حضور بازیگران ایرانی و افغانی ساخته شده است توانست از جشنواره بین المللی مراکش جایزه بهترین بازیگر زن را بگیرد.

ماجرای عاشقانه های فرشته حسینی و نوید محمد زاده

 نوید محمدزاده با انتشار ویدئویی عاشقانه از فرشته حسینی تولد وی را تبریک گفت و فرشته حسینی را جان خود خطاب کرد. با انتشار این ویدئو شایعاتی مبنی بر ازدواج این زوج قوت گرفت.

از سال ۱۳۹۹ شایعاتی مبنی بر رابطهٔ عاطفی نوید محمدزاده با فرشته حسینی، بازیگر افغانی‌ تبار سینمای ایران، به گوش می‌رسید تا اینکه در ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ نوید محمدزاده با انتشار پستی این شایعات را تأیید کرد و فرشته را «جان خود» نامید و به سه زبان فارسی، پشتو و کردی ضمن تبریک تولد وی عشق خود را ابراز کرد؛ حسینی نیز با بازنشر پست محمدزاده، پاسخ او را داد.

نوید محمد زاده از خود و فرشته حسینی چنین نوشته است:

«جانمی، جان، افغان بخوام بگم، جان، من، اَستی، کوردی بخوام بگم، گیانمی، گیان. تولدت مبارک. می‌دونم ۶ امی، از الان، مبارک. فرشته حسینی در صفحه اینستاگرامش با انتشار تصویری از خود نوید محمدزاده نوشت: «برای همیشه تو را آنگونه به‌یاد می‌آورم.ایستاده بر روی صخره‌ای با شکوهِ دریا و آرامشِ آسمان. تو همانی که خود دیدی به چشمِ دل. همانی که هیچکس هنوز نمی‌داند​.

ماجرای ست کردن لباس‌های فرشته حسینی و نوید محمد زاده

قبل از اعلام خبر ازدواج فرشته حسینی و نوید محمد زاده کاربران شبکه های اجتماعی تصاویری را کنار هم قرار داده اند و به این نتیجه رسیده اند که نوید محمدزاده و فرشته حسینی بازیگران مشهور لباس های مشترکی دارند (یا با هم ست کرده اند و یا لباس ها یکی است).  که این اتفاق بیش از پیش حرف و حدیث‌ های پیرامون عاشقانه های بین آنها قوت بخشیده است

منبع: برخط نیوز