به گزارش پایگاه خبری نشان :

شقایق دهقان بازیگر معروف ایرانی است.شقایق دهقان جاری سابق بهاره رهنما است.شقایق دهقان هم از مهراب قاسمخانی طلاق گرفت و جدا شد . شقایق دهقان اخیرا پست جنجالی ای را در فضای مجازی منتشر کرد. شقایق دهقان با شوخی عجیبش همه را به خنده انداخت

شقایق دهقان

شقایق دهقان اخیرا پست جنجالی ای را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. او بدل اسپانیایی خود را پیدا کرد. اکثر مخاطبان در لحظه ی اول دیدن این فیلم از کشف حجاب این خانم بازیگر متعجب شدند اما پس از خواندن کپشن این پست جنجالی و شنیدن صدای آن تازه به طنز شقایق دهقان پی بردند.

شقایق دهقان با انتشار این فیلم نوشت: این کفش هام خیلى خوبه جون شما ببرى مشترى میشى براى خواهر خودمم از اینا بردم راضى بوده.

من با کمک دوره هاى فشرده و تخصصى تغذیه و لاغرى در کوتاهترین مدت هم درد مفاصل و کم کارى تیروئید و کبد چرب و آرتروز گردن و مشکلات شدید گوارشی و پوکى استخوان و امراض روحیم یهو برطرف شد، هم در کمتر از یک هفته موفق شدم به زبان سلیس اسپانیایى صحبت کنم.

شرکت در این دوره ها رو به همه ى شما عزیزان پیشنهاد میکنم.

طنز کیانه آمیز خانم بازیگر و شباهت عجیبش با خانم کفش فروش اسپانیایی یکی از اتفاقات جالب برای کاربران بود که آنان واکنش های بامزه ای به این پست نشان دادند.

تاثیر شقایق دهقان در سریال های طنز

شقایق دهقان

شقایق دهقان بازیگر طنز و بانمک ایرانی است که با وجود اینکه سال هاست در تلویزیون فعالیت دارد نه سینما، اما معروف و محبوب نیز هست. بازیگرانی مثل سحر قریشی بیشتر سعی دارند تا با حواشی سینما خود را بالا بکشند اما شقایق دهقان توسط هنر خود توانست به این جایگاه برسد.

شقایق دهقان 3 بار کرونا گرفت

شقایق دهقان

شقایق دهقان از شروع ویروس کرونا تا به حال سه بار مبتلا شده است و آخرین بار هم چند روز پیش بود که با حالی ناخوش ویدیویی از خود منتشر کرد و اعلام کرد حالش بسیار وخیم است اما مدتی می شود که خانم بازیگر خوب شده اند و خبر خوب شدنش را هم با انتشار فیلمی از رقص و آوازش با آهنگ هایده نشان داد.

منبع : ساعد نیوز