به گزارش پایگاه خبری نشان :

فرشته حسینی نوید محمدزاده بازیگر باتجربه و کاربلد سینما و تلوزیون است . فرشته حسینی همسر نوید محمدزاده در سریال قورباغه نیز خوش درخشید . نوید محمدزاده پیش از این خبر ازدواجش با فرشته حسینی را رسمی کرده بود .چندی پیش شایعه طلاق نوید محمدزاده از فرشته حسینی جنجالی شد . در ادامه هدیه گران قیمت نوید محمدزاده به فرشته حسینی که انگشتری گران قیمت بود را می بینید و متوجه می شوید که فراق این دو زوج از هم به پایان رسید

دلتنگی فرشته حسینی تمام شد

فرشته حسینی

نوید محمدزاده بازیگر خیلی خوبیه و یه جورای سوپراستار سینما به حساب میاد اما هر چقدر که نوید محمدزاده بازیگریش خوبه تو انتخاب لباس بد سلیقه است و لباس هایی که نوید محمدزاده انتخاب می کنه و می پوشه همواره باعث تعجب همه می شود. قدیمی ها همیشه می گفتن "زن و شوهر خوبه که بهم بیان" نوید محمدزاده و فرشته زوج تازه سینمایی ایران انگاری خیلی بهم میاد و مصداق و گواه این موضوع بد لباس بودن نوید محمدزاده و فرشته حسینی است

اینکه نوید بد لباس است و شاید کمی هم بد سلیقه تقریبا برای همه مسجل است اما از فرشته انگار کمی توقع بیشتری بود که البته کمی درنگ در عکس ها و پست های اینستاگرامی فرشته شما را به قطعیت می رساند که فرشته هم دست کمی از نوید ندارد و به قول معروف خدا خوب در و تخته رو باهم جور کرده

بک گراند فرشته حسینی

فرشته حسینی

البته فرشته و نوید از همان دوران عشق بازی شان هم تیپ هایی ناجور و متفاوت میزدند که اصلا از همین طریق هم مخاطبین ربط و رابطه این دو را با هم حدس زدند.

فرشته حسینی بعد از اینکه مدتی در سفر بود و کنار آقا نوید حضور نداشت و از قضا این دوری هم برای نوید بسیار سخت و طاقت فرسا بود و کار به جای رسیده بود که نوید از طریق اینستاگرام به فرشته پیام فرستاد که خشاب پره پره و او بیش از هر زمان دلتنگ عروس افغانی خود است. بلاخره این دوری به سر رسید و فرشته به ایران و نزد شوهرش برگشت. فرشته که در فضای مجازی حضور فعالی دارد بعد از اینکه مدتی سرگرم خانه و شوهرش بود دوباره به اینستاگرام برگشت و شروع کرد به پست و استوری گذاشتن.

اما تازه ترین استوری فرشته یک سلفی اینستاگرامی بود که پالتو به تن دارد پالتویی که به نظر خیلی خیلی برای خانم بازیگر بزرگ است و یه جورایی تو تنش زار می زنه

فرشته حسینی

بیوگرافی فرشته حسینی

 فرشته حسینی متولد 6 اردیبهشت 1376 در تهران ، بازیگر سینما و تئاتر است. وی از پدر و مادری مهاجر و افغانستانی‌تبار در تهران زاده شد. او در خانواده‌ای پرجمعیت به دنیا آمد و شش خواهر و یک برادر دارد.وی تحصیلکرده مقطع دیپلم می باشد و در زمان کودکی برای تامین هزینه های مدرسه خود مجبور بود تا دیر وقت در یک کارگاه خیاطی کار کند تا کمک خرج خانواده باشد .فرشته حسینی می گوید: روزهای سختی بود که هیچ وقت فراموش نمی کنم ، روزهای که از خستگی زیادی روی چرخ خیاطی خواب می رفتم

فرشته حسینی

فرشته حسینی اولین بار سال 1376 وقتی 9 ساله بود در دوره دو ساله آموزش بازیگری زیر نظر اساتیدی چون اصغر محبی ، محمد رحمانیان و مهتاب نصیرپور شرکت کرد با تئاتر مدرسه از همان دوره ابتدایی شروع کرد تا اینکه در مقطع چهارم ابتدایی در حین مخالفت خانواده با کارگردانی توانست مقام دوم استان تهران را بدست آورد.

بخاطر حساسیت خانوادم بیشتر در تئاتر های موزیکال و فرم بازی می کردم سپس در تئاتر رسمی تر هم روی صحنه رفتم و در کنار تئاتر تصمیم گرفتم وارد سینما شوم.

او اولین بار با فیلم مستند «من یک دختر شادم» به کارگردانی سامره رضایی در سال 1394 جلوی دوربین رفت تا اینکه یکسال بعد در فیلم «رفتن» نوید محمدی بازی کرد.فیلم «رفتن» که نازنین بیاتی و بهرنگ علوی نیز حضور داشتند نماینده کشور افغانستان در جشنواره اسکار سال 2016 بود .

فرشته حسینی جایزه بهترین بازیگر زن را گرفت

خانوم حسینی سال 1395 با فیلم «رفتن» که با حضور بازیگران ایرانی و افغانی ساخته شده است توانست از جشنواره بین المللی مراکش جایزه بهترین بازیگر زن را بگیرد.

ماجرای عاشقانه های فرشته حسینی و نوید محمد زاده

 نوید محمدزاده با انتشار ویدئویی عاشقانه از فرشته حسینی تولد وی را تبریک گفت و فرشته حسینی را جان خود خطاب کرد. با انتشار این ویدئو شایعاتی مبنی بر ازدواج این زوج قوت گرفت.

از سال ۱۳۹۹ شایعاتی مبنی بر رابطهٔ عاطفی نوید محمدزاده با فرشته حسینی، بازیگر افغانی‌ تبار سینمای ایران، به گوش می‌رسید تا اینکه در ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ نوید محمدزاده با انتشار پستی این شایعات را تأیید کرد و فرشته را «جان خود» نامید و به سه زبان فارسی، پشتو و کردی ضمن تبریک تولد وی عشق خود را ابراز کرد؛ حسینی نیز با بازنشر پست محمدزاده، پاسخ او را داد.

نوید محمد زاده از خود و فرشته حسینی چنین نوشته است:

«جانمی، جان، افغان بخوام بگم، جان، من، اَستی، کوردی بخوام بگم، گیانمی، گیان. تولدت مبارک. می‌دونم ۶ امی، از الان، مبارک. فرشته حسینی در صفحه اینستاگرامش با انتشار تصویری از خود نوید محمدزاده نوشت: «برای همیشه تو را آنگونه به‌یاد می‌آورم.ایستاده بر روی صخره‌ای با شکوهِ دریا و آرامشِ آسمان. تو همانی که خود دیدی به چشمِ دل. همانی که هیچکس هنوز نمی‌داند​.

ماجرای ست کردن لباس‌های فرشته حسینی و نوید محمد زاده

قبل از اعلام خبر ازدواج فرشته حسینی و نوید محمد زاده کاربران شبکه های اجتماعی تصاویری را کنار هم قرار داده اند و به این نتیجه رسیده اند که نوید محمدزاده و فرشته حسینی بازیگران مشهور لباس های مشترکی دارند (یا با هم ست کرده اند و یا لباس ها یکی است).  که این اتفاق بیش از پیش حرف و حدیث‌ های پیرامون عاشقانه های بین آنها قوت بخشیده است

منبع: رصد اقتصادی