به گزارش پایگاه خبری نشان :

بهنوش بختیاری بازیگر زن تلویزیون و سینما است . بهنوش بختیاری ویدیویی از خود در حال دور دور با ماشین و گوش دادن آهنگ منتشر کرده است.بهنوش بختیاری مدتی پیش ویدیویی از پدر و ماردش منتشر کرد که با اینکه واکسن زده بودند ولی دوباره مبتلا شده بودند و از این جهت شاکی بودند و پدر بهنوش بختیاری نیز توهین هایی را به حسن روحانی رئیس جمهور پیشین مطرح کرد.بهنوش بختیاری بختیاری بازیگر پرحاشیه ایرانی است بهنوش بختیاری فعالیت زیادی در اینستاگرام دارد

استایل بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری

حسرت بزرگ بهنوش بختیاری

ادعای جالب بهنوش بختیاری درباره فرصت بزرگی در زندگی اش که از دست داد : در بخشی از برنامه بختیاری درباره سریال «زیرآسمان شهر» گفت:در سال ۱۳۸۰ سریال «زیرآسمان شهر» پخش شدکه در زمان خودش خیلی پرمخاطب بود. من به عنوان مهمان یک قسمت حضور داشتم، شاید برایتان جالب باشد که قرار بود من به عنوان یکی از بازیگران اصلی در این مجموعه حضور داشته باشم، اما پشیمان شدم و قبول نکردم.

یکی از افسوس های زندگی من همین تصمیم است. وی عنوان کرد:واقعیت این است آن زمان هنوز طنزهای نود شبی در تلویزیون جا نیفتاده بود. من هم با خودم می گفتم امکان ندارد که شما بتوانید نود قسمت را به صورت هر روزه کار کنید و احتمالاً بعد از یک ماه کار به پایان می رسد.  بختیاری اظهار کرد: حتی افسردگی پدر من در آن سال ها با دیدن همین سریال بهبود پیدا کرد. مردم هم همچنان با شخصیت های آن از جمله خشایار مستوفی خاطره دارند

خودنمایی بهنوش بختیاری

رابطه خاص بهنوش بختیاری و ترنس ها

بهنوش بختیاری رابطه بسیار نزدیکی با ترنس ها دارد و همیشه به آنها سر می زند. یکی از فعال ترین بازیگران ایرانی که در زمینه حمایت از ترنس ها و افرادی که اختلالات جنسیتی دارند قطعا بهنوش بختیاری است. البته راه او الان توسط افراد زیادی پشتیبانی می شود ولی وقتی اول راه بود حاشیه ها و سختی های زیادی کشید تا این نوع از انسان ها را به جامعه معرفی کند.

فعال ترین بازیگر ایرانی برای کمک به جامعه ترنس ها بهنوش بختیاری است که تا به امروز فعالیت های زیادی در این زمینه انجام داده است. در آموزش و پرورش بسیاری از بچه‌ها را به دلیل ترنس بودن از مدرسه اخراج می‌کنند. تعداد زیادی را هم به انجمن معرفی می‌کنند. به دانش آموز می‌گویند فعلا از تحصیل محروم هستی. اما روند تشخیص و درمان حدود دو سال زمان می‌برد، آیا دانش آموز هم باید به همین اندازه از ادامه تحصیل محروم شود؟ پاسخ عمر رفته او را چه کسی می‌دهد؟ کدام قانون؟ البته ما از قوه قضاییه به خاطر ایجاد دادگاه ویژه‌ای برای رسیدگی به پرونده ترنس‌ها تشکر می‌کنیم. اما همین دادگاه نیز نواقصی دارد که بهتر است ترمیم شود، چون موانعی را  در سیر درمان بچه‌ها ایجاد می‌کند

شایعه طلاق بهنوش بختیاری

در مصاحبه ای از بهنوش بختیاری پرسیده شد که آیا شایعه طلاق شما صحت دارد؟ بهنوش بختیاری پاسخ داد: این شایعه زشت را شنیده ام. خیر من مدت ۹ سال است زندگی مشترک دارم و خیلی هم از زندگی ام راضی هستم. قصد جدایی از همسرم ندارم. او از علت این شایعه سازی می‌گوید: وقتی همسر و همراه یک بازیگر در کنارش نباشد متاسفانه از این شایعات پیش میاید. همسر بنده به دلیل اعتقادات و طرز تفکرش مایل نیست تصویرش جایی منتشر شود  و این موضوع از روز اول ازدواج مان هم بوده و چیز جدیدی نیست.

سلیقه موسیقایی بهنوش بختیاری

موسیقی مورد علاقه ی بهنوش بختیاری کلاسیک است و به گفته خودش اصلا از موسیقی رپ خوشش نمی آید. از بین خوانندگان پاپ به صدای رضا صادقی ،مرحوم ناصر عبداللهی و مازیار علاقه دارد. او می‌گید: من و همسرم عاشق ابی (ابراهیم حامدی) هستیم، کاریزماشو، کاراکترشو دوست دارم با شعرهاش عاشقی کردم و هنرمند محبوب دل من هست

بهنوش بختیاری می‌گوید به پیشنهاد پسر خاله دوستم شقایق که بازیگر تئاتر بود در کلاس های آموزش بازیگری مهتاب نصیرپور شرکت کردم و آنجا بود که فهمیدم دنیای من، دنیای هنر است. در آن کلاس ها با نگار عابدی، سحر صباغ سرشت، شایسته ایرانی و بهاره مشیری همکلاسی بودم.

بهنوش بختیاری قبل از بازیگری به عنوان منشی صحنه به سینما وارد شد. سرانجام در سن ۲۱ سالگی در سال ۱۳۷۵ با معرفی خانوم نصیرپور در مجموعه هوای تازه ساخته آقای محمد رحمانیان بازیگری را آغاز کرد اولین دستمزد او ۲۰ هزار تومان بود.

بهنوش بختیاری

از مجموعه های تلویزیونی پربیننده که تاثیر بسیاری در به شهرت رسیدن و محبوبیت بهنوش بختیاری داشته است می‌توان به مجموعه تلویزیونی شبهای برره (در نقش لیلون)، زندگی به شرط خنده و سریال خانه به دوش اشاره داشت.

بهنوش بختیاری در دوران دانشجویی

بهنوش بختیاری: در زمانی که دانشجو بودم اوایل خرید و فروش قطعات کامپیوتر می کردم بعد فروشنده عمده لنزهای رنگی چشم شدم و سپس بعنوان منشی آموزشگاه کنکور بودم. آن زمان خیلی به کتاب علاقه داشتم.

بیزنس‌‌های بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری

- به عنوان مدیر توسعه برند چرم پاندورا وارد عرصه صنعت کشور شده است.

- یک سالن زیبایی بنام تیارا دارد.

- صاحب امتیاز مجله دیده بان می باشد.

- مالک برند طلا و جواهر روجا گالری می باشد

بهنوش بختیاری

جراحی زیبایی بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری در سن ۱۹ سالگی عمل زیبایی بینی انجام داد او از عمل بینی و پشیمانی‌اش از این تصمیم می‌‌گوید: در تب و تاب جوانی بودم بینی ام را عمل کردم، آن موقع دوست داشتم بینی سر بالا داشته باشم البته آن زمان هنوز بازیگر نبودم و الان پشیمانم.

توصیه بهنوش بختیاری به دختران جوانی که نگران ظاهرشان هستند

بهنوش بختیاری هنرمند پرانرژی سینما و تلویزیون که با تازگی چهل سالگی را پشت سر گذاشته براین باور است ظاهر انسان با ورود به مرحله میان سالی دچار تغییر می شود و در چنین موقعیتی این زیبایی روح است که به داد آدم می رسد و به دختران جوانی که نگران ظاهرشان هستند توصیه می کند که بیشر روی قلب و فکر خود کار کنند.

بهنوش بختیاری

رابطه بهنوش بختیاری با فوتبال و تیم مورد علاقه‌اش

عاشق ورزش فوتبال است و تیم مورد علاقه‌اش پرسپولیسم است. بهنوش بختیاری می‌گوید: طرفدار دو آتیشه پرسپولیسم، خانمها ورزشگاه نمی‌توانند بروند اما بازی هایش را حتما پیگیری می کنم.

فعالیت بهنوش بختیاری در حیطه خوانندگی

خانوم بازیگر که در کودکی کلاس های آواز را گذرانده است در سال ۹۵ عضو گروه موسیقی پلاریس شده و تجربه چندین کنسرت برای بانوان هم دارد.

تجربه مستند سازی بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری بازیگر و کارگردان سینمای ایران تجربه مستند سازی نیز داشته است. نخستین فیلم مستند او که "فصل انگور" نام دارد معضل خودکشی در ایران را بررسی می کند و کارگردان سراغ افرادی رفته که در گذشته اقدام به خودکشی کرده اما نجات پیدا کرده اند.

جوایز و افتخارات بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۹۴ به خاطر بازی در فیلم من نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش دوم زن شد.

بهنوش بختیاری

فیلم‌شناسی بهنوش بختیاری

حضور بهنوش بختیاری در سینما

۱۳۹۷- لازانیا

۱۳۹۷- زندانی‌ها

۱۳۹۷- ما همه با هم هستیم

۱۳۹۶- آقای سانسور

۱۳۹۶- دم‌سرخ‌ها

۱۳۹۶- ما خیلی باحالیم

۱۳۹۶- استیگمات

۱۳۹۵- همه چی عادیه

۱۳۹۵- مرداد

۱۳۹۵- ماجان

۱۳۹۵- انزوا

۱۳۹۵- پا تو کفش من نکن

۱۳۹۵- قهرمانان کوچک

۱۳۹۴- پنجاه کیلو آلبالو

۱۳۹۴- مشکل گیتی

۱۳۹۴- من

۱۳۹۳- باورم کن

۱۳۹۳- دریاکنار

۱۳۹۳- دزد و پری

۱۳۹۳- دوربین

۱۳۹۲- پنج ستاره

۱۳۹۲- ساکن طبقه وسط

۱۳۹۲- کالسکه

۱۳۹۱- عملیات مهد کودک

۱۳۹۰- بازگشت به آینده

۱۳۹۰- تو و من

۱۳۹۰- ساعت شلوغی

۱۳۸۹- آژانس ازدواج

۱۳۸۹- اخراجی‌ها ۳

۱۳۸۹- داماد خجالتی

۱۳۸۹- زن‌ها شگفت‌انگیزند

۱۳۸۹- سه نفر روی یک خط

۱۳۸۹- قبرستان غیرانتفاعی

۱۳۸۹- هر چی خدا بخواد

۱۳۸۸- ازدواج در وقت اضافه

۱۳۸۸- حلقه‌های ازدواج

۱۳۸۸- دلقک‌ها

۱۳۸۸- عروسک

۱۳۸۸- خواب فروش

۱۳۸۷- از ما بهتران

۱۳۸۷- ده رقمی

۱۳۸۷- دو خواهر

۱۳۸۷- زندگی شیرین

۱۳۸۷- شبانه روز

۱۳۸۷- کیش و مات

۱۳۸۲- مهمان مامان

۱۳۷۹- قلعه یاسین

۱۳۷۶- پشت دیوار شب

مجموعه‌های تلویزیونی با بازی بهنوش بختیاری

۱۳۷۵- هوای تازه (حسن فتحی)

۱۳۷۶- برگبار (اکبر خواجویی)

۱۳۷۷- ماجراهای خانه قدیمی (اسماعیل میهن دوست)

۱۳۷۷- مرگ در سکوت (شهریار پارسی‌پور، بازیگر)

۱۳۷۸- این زمینی‌ها (مسعود شاه محمدی،بازیگر مهمان)

۱۳۷۸- روزگار جوانی (اصغر توسلی،بازیگر مهمان)

۱۳۷۹- داستان یک شهر (اصغر فرهادی،بازیگر مهمان)

۱۳۷۹- وکیل محله (اسماعیل میهن دوست)

۱۳۷۹- سایه ها (غلامرضا رمضانی)

۱۳۷۹- همسفر (قاسم جعفری،بازیگر مهمان)

۱۳۸۰- ماجراهای سرابی (اسماعیل میهن دوست)

۱۳۸۰- روزهای آرزو (شاهرخ حمیدی مقدم)

۱۳۸۰- خانه آرزوها (حسین سهیلی زاده)

۱۳۸۱- هزاران چشم (کیانوش عیاری)

۱۳۸۲- فرمان (مسعود رشیدی)

۱۳۸۳- خانه به دوش (رضا عطاران، بازیگر)

۱۳۸۳- شبکه سه و نیم (داریوش کاردان، بازیگر)

۱۳۸۴- جایزه بزرگ (مهران مدیری، بازیگر)

۱۳۸۴- شب‌های برره (مهران مدیری، بازیگر)

۱۳۸۴- زندگی به شرط خنده (مهدی مظلومی، بازیگر)

۱۳۸۵- باغ مظفر (مهران مدیری، بازیگر)

۱۳۸۵- گل یا پوچ (جواد افشار)

۱۳۸۶- چارخونه (سروش صحت، بازیگر)

۱۳۸۷- عید امسال (سعید آقاخانی، بازیگر)

۱۳۸۸- دارا و ندار (مسعود ده‌نمکی، بازیگر)

۱۳۸۹- آسمان همیشه ابری نیست (سعید عالم‌زاده، بازیگر)

۱۳۹۰- چهار چرخ (محمد جواد مزدآبادی، بازیگر)

۱۳۹۱- مسیر انحرافی (بهرنگ توفیقی، بازیگر)

۱۳۹۱- خداحافظ بچه (منوچهر هادی، بازیگر)

۱۳۹۱- خانه اجاره‌ای ۲ (شاهد احمدلو، بازیگر)

۱۳۹۲- عصر پاییزی (اصغر نعیمی)

۱۳۹۳- خوب، بد، زشت (منوچهر هادی، بازیگر)

۱۳۹۴- محله گل و بلبل (احمد درویشعلی پور، بازیگر در تقش خانم چمنی)

۱۳۹۵- محله گل و بلبل ۲ (احمد درویشعلی پور، بازیگر در نقش خانم چمنی)

۱۳۹۷- سارق روح (احمد معظمی، بازیگر)

۱۳۹۷- محله گل و بلبل ۳ ( احمد درویشعلی پور، بازیگر در نقش خانم چمنی)

منبع: برخط نیوز