به گزارش پایگاه خبری نشان :

به گزارش "ورزش‌سه"، آرمین مرادی، سخنگوی باشگاه فولاد خوزستان، در گفت‌وگویی تلویزیونی با شبکه ورزش ضمن تبریک پیروزی این تیم برابر الفیصلی به مردم خوزستان و کارگران فولاد خوزستان، درباره جذب الکساندر آلگریا صبح بازی با نماینده عربستان گفت: الکس که در لیست ما بود. بازی الفیصلی هم بود و آقای نکونام می‌توانست از او استفاده کند. بسیار بازیکن باکیفیتی است و اگر آقای نکونام در مصاف با الهلال صلاح بدانند می‌‎تواند در بازی با الهلال از ایشان استفاده کند.

او سپس درباره سفر رادکیا، مدیرعامل باشگاه، به قطر اضافه کرد: آقای رادکیا امشب به اردوی تیم اضافه می‌شوند و به امید خدا در کنار ما خواهند بود. این را بدانید که هیئت مدیره شرکت و همین‌طور باشگاه تمام شرایط را برای موفقیت فولاد فراهم کرده‌‌اند. کمپی که الان در آن تمرین می‌کنیم، کمپ تیم ملی هلند است و چیزی کم نداریم.

سخنگوی فولاد در ادامه با اشاره به مصاحبه نکونام و استعفای او پس از مصاف برابر الفیصلی بیان کرد: من دیشب هم گفتم این واکنش به خاطر فشار یک‌ماهه‌ای بود که روی دوش ایشان بود و بغض یک‌ماهه شکست. شاید اختلاف‌نظرهایی باشد، اما هم آقای نکونام دوست دارد با فولاد ادامه بدهد و هم فولاد دوست دارد با ایشان ادامه بدهد. امیدوارم این اختلاف‌نظرها برود و ما بتوانیم از جواد استفاده کنیم و پنج‌شنبه برویم و آبروداری کنیم.

او سپس در پاسخ به این سؤال که آقای رادکیا، مدیرعامل فولاد خوزستان، برای رفع اختلاف نظرها به قطر سفر می‌کند، گفت: آقای رادکیا می‌آیند تا در بازی با الهلال کنار تیم باشند. صحبت‌ها شده است. اختلاف‌نظرهایی وجود دارد بین جواد و باشگاه، ولی آنقدر این اختلاف بزرگ نیست که حل نشود. الان موضوع ایران است؛ نه فولاد است و نه خوزستان. الان همه ما سربازی هستیم که لب مرز ایران ایستاده‌ایم. موضوع ملی است و خود آقای نکونام هم خوب این را می‌داند. می‌خواهیم برویم و اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

مرادی سپس با انتقاد از رسانه‌ها اضافه کرد: گاهی تیترهایی بدون توجه به فضای اردو زده می‌شود. اختلاف نظر بین کادر فنی و باشگاه وجود دارد ولی آنقدر نیست که مشکل‌ساز بشود و جواد با ما ادامه می‌دهد. در همه باشگاه‌های ایران هم چنین اختلاف نظرهایی وجود  دارد. اما وقتی این اظهارنظرها را خبرنگاران و رسانه‌ها می‌شنوند برای ما مشکل ایجاد می‌شود.

سخنگوی فولاد در پایان گفت: رسیدن به این مرحله اتفاق ویژه‌ای است. تا نیمه‌های شب مردم برای این تاریخ‌سازی در خیابان بودند. برای من صدایی فرستادند که نمی‌دانید خوزستان چه خبر است. همه هواداران برای ما دعا کنند. برای ما الهلال کاری ندارد. ما فولاد مرد هستیم و برای برد می‌رویم.