به گزارش پایگاه خبری نشان :

با نزدیک شدن به موعد پرداخت بدهی استراماچونی، مدیران باشگاه استقلال سرانجام تصمیمی که در روزهای قبل زمزمه‌هایی در خصوص آن مطرح بود را عملی کرده و در اقدامی تأمل‌برانگیز، با اعلام شماره حساب از هواداران خود خواست تا با پرداخت پول و کمک مالی، باشگاه محبوب‌شان را در عبور از بدهی سرمربی سابق ایتالیایی یاری کنند.

این اتفاق در شرایطی از سوی باشگاه استقلال رخ داده که مبلغ بدهی آبی‌ها به استراماچونی عددی بالغ بر هشتاد میلیارد تومان است و مشخص نیست مدیران این تیم تا چه اندازه روی کمک هوادارانی حساب باز کرده که بسیاری از آن‌ها با خرید سهام باشگاه هم متضرر شده‌اند.

نکته اینکه باشگاه استقلال در زمان فروش مهدی قایدی به باشگاه اماراتی شباب الاهلی، استدلال خود از فروش ستاره تیم به یک باشگاه آسیایی را تأمین هزینه پرداخت بدهی استراماچونی عنوان کردند، اما حالا نه تنها آن پول را پرداخت نکرده‌اند، بلکه مهدی قایدی را به صورت قرضی از باشگاه اماراتی گرفته و پول رضایت‌نامه او را هم ندادند!

مجموعه اتفاقاتی که هواداران استقلال را با سوالات جدی درباره نحوه تیم‌داری مدیران باشگاه مواجه کرده و آن‌ها را نسبت به شرایط مالی باشگاه محبوب‌شان حسابی دلسرد کرده است.