به گزارش پایگاه خبری نشان :

همانطور که در خبرها آمده بود، سپهر حیدری کاپیتان سابق پرسپولیس در آستانه خرید یک تیم در لیگ دسته دوم امارات است و قرار است همزمان هم مالک و هم سرمربی این تیم شود. حیدری که مدتی است در امارات اقامت دارد و در این کشور آکادمی دارد، می‌خواهد وارد عرصه جدیدی شود.

 

در همین خصوص با حیدری تماس گرفتیم تا در این خصوص با او گفت‌وگو کنیم. سپهر در این رابطه به خبرورزشی گفت: همیشه در زندگی از چالش های جدید استقبال می‌کردم. فکر می‌کنم تیمداری آن هم در یک کشور خارجی کار سختی باشد ولی دوست دارم این کار را انجام دهم و پرچم ایران را بالا ببرم. سال‌ها در فوتبال پایه و بحث آکادمی کار کردم و حالا می‌خواهم در کنار آن، سرمربیگری کنم و تیم خودم را داشته باشم.

تقریبا کارهای مربوط به انتقال تیم را انجام دادیم و تا چند روز آینده قطعی خواهد شد. حتی با اعضای کادرفنی خودم هم صحبت‌های لازم را انجام دادم که همگی خارجی هستند. می‌خواهم از مربیان کشورهایی مثل برزیل، هلند و فرانسه در کادر خودم استفاده کنم. همچنین خیلی دوست دارم از بازیکنان مستعد ایرانی در تیمم استفاده کنم. تمام تلاشم را خواهم کرد تا بتوانم نماینده شایسته ای برای ایران در خارج باشم و همه ببینند که مربیان ایرانی چه توانایی دارند.