به گزارش پایگاه خبری نشان :

گل‌محمدی که امسال تیمش در رقابت‌های لیگ برتر با چالش جدی مواجه شده، هرگز تصور نمی‌کرد که تا پایان هفته بیست‌وسوم ۴ شکست در کارنامه داشته و کارش برای قهرمانی سخت‌تر از هر زمان ممکن شده باشد. او البته امیدوار است در سال جدید رقبا افت کنند و پرسپولیس دوباره اوج بگیرد و قهرمان شود.

در مورد یحیی که امروز تولد اوست بدانید که  حدود ۲۰ قبل دچار یک بیماری شدید شد به طوری که خیلی‌ها گفتند حتی شاید زنده نماند و در خوش‌بینانه‌ترین حالت ممکن دیگر نمی‌تواند فوتبال بازی کند. گل‌محمدی در اوج فوتبال خود بود که با یک بیماری عجیب و ناشناخته مواجه شد و مدت‌ها درگیر این بیماری بود به‌طوری که یکی از نزدیکان پرسپولیس گفته بود برای یحیی گل‌محمدی فقط دعا کنید!

با گذشت چند سال یحیی گل‌محمدی در یک مبارزه سخت توانست آن بیماری مرموز را شکست داده و دوباره به میادین برگردد. او از پرسپولیس به خوزستان رفت و در تیم جنوب اهواز درباره احیا شد به طوری که به تیم ملی رسید و حتی زننده گل تیم ملی ایران در بازی پلی‌آف جام جهانی مقابل ایرلند بود.

گل‌محمدی پس از شکست دادن آن بیماری عجیب و غریب چند سال دیگر فوتبال بازی کرد و جالب این که در سال‌های آخر فوتبال خود آن‌قدر خوب بود که به قول معروف نمی‌شد او را به تیم ملی دعوت نکرد!

 با گذشت سال‌ها از آن اتفاق یحیی تبدیل به یکی از مطرح‌ترین مربیان لیگ برتر فوتبال ایران شده و البته یادش نمی‌رود که در دوران سخت بیماری خدا چقدر او را دوست داشت و چه کسانی تنهایش نگذاشتند.

گل‌محمدی که در زندگی شخصی و ورزشی خود با سختی‌های بسیاری مواجه بوده، امیدوار است در سال ۱۴۰۲ اتفاقات خوبی برایش بیفتد و بتواند پرسپولیس را قهرمان لیگ برتر و جام حذفی کند.