به گزارش پایگاه خبری نشان :

بهزاد غلامپور مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال استقلال به شدت به تصمیم سازمان لیگ مبنی بر برگزاری دیدار پیکان مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی معترض شد. در حالی که قرار بود دیدار این هفته پیکان به میزبانی باشگاه پیکان در استادیوم پاس قوامین برگزار شود، سازمان لیگ اعلام کرد این دیدار در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد.

غلامپور در این زمینه به رسانه باشگاه استقلال، گفت: برای من به‌عنوان عضوی از کادر فنی تیم استقلال گرفتن چنین تصمیمات عجیبی جای سؤال دارد. استقلال مقابل پیکان و هوادار در استادیوم پاس قوامین و بدون تماشاگر بازی کرد. چه تفاوتی بین آن بازی‌ها و این مسابقه وجود دارد که استقلال باید در استادیوم پاس قوامین بازی کند، اما این دیدار باید در استادیوم آزادی و در حضور تماشاگر برگزار شود؟ دلیل این همه تبعیض چیست؟

وی افزود: اگر اینطوری باشد این همه رقابت و زحمت برای چیست؟ از همان ابتدای بازی‌ها، جام قهرمانی را به تیم دیگری بدهند و بگویند بقیه تیم‌ها باید برای کسب عنوان دومی و دومی به بعد تلاش کنند. شاید هم من اشتباه می‌کنم و از قوانین فوتبال سر در نمی‌آورم که یک تیم نباید در دو بازی رفت و برگشت مقابل تیم دیگر، میهمان باشد!

مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: بیست‌وهفت هفته از بازی های لیگ برتر سپری شده است. برای اینکه می‌گویم برخی تصمیمات سازمان لیگ علیه استقلال و به سود رقبا هست، دلیل دارم، 26 بازی را با همه اتفاقاتش کنار بگذارید. بروید نگاه کنید که در بازی با مس رفسنجان چه پنالتی واضحی برای ما نگرفتند و چگونه برای رقبا پنالتی می‌گیرند. چگونه یکی از مدیران ارشد باشگاه پیکان مصاحبه می‌کند و می‌گوید تیم ما مشکلی برای بازی با تیم رقیب در استادیوم آزادی ندارد!

غلامپور با انتقاد شدید از برنامه‌ریزی سازمان لیگ خاطرنشان کرد: فوتبال می‌آید و می‌رود و جام‌ها فراموش می‌شوند. هیچ نتیجه‌ای ارزش این را ندارد که سلامت و صداقت کاری را زیر پا بگذاریم. انسان بعد از گذر از این اتفاقات در خلوت با خود تنها می‌شود و امیدوارم همه‌مان به گونه‌ای عمل کنیم که به خاطر رسیدن به نتیجه، حق کسی را تضییع نکنیم. اکنون من صادقانه می‌گویم چه در داوری ها و چه در برنامه‌ریزی بازی‌ها حق استقلال تضییع شده است. در کجای دنیا یک تیم در مصاف با یک تیم دیگر، هم در بازی رفت میهمان است و هم در بازی برگشت؟ چرا برای ما این اتفاق نیفتاد؟ شک نکنید کسی به خود زحمت نمی‌دهد پاسخ این سؤالات را بدهد. بد نیست بدانید حق الناس تنها حقی است که از سوی خدا امکان گذشت از آن وجود ندارد.