به گزارش پایگاه خبری نشان :

نتایج و اتفاقات هفته بیست و هشتم لیگ به شکلی بود که تقریبا دیگر نمی شود شانسی برای استقلال قائل بود و تیم های پرسپولیس و سپاهان دو تیمی هستند که بیشترین شانس را برای قهرمانی در این فصل دارند. هر دو تیم مقابل حریفانشان به برتری رسیدند و شانه به شانه هم در جدول پیش می روند. در هفته بعدی لیگ برتر که جمعه برگزار می شود، سپاهان باید در اصفهان به مصاف پیکان برود و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی در یک دیدار سخت مقابل گل گهر قرار خواهد گرفت.

در هفته پایانی زردپوشان راهی کرمان می شوند و به مصاف مس می روند. پرسپولیسی ها هم باید در قائمشهر مقابل نساجی قرار بگیرند. اگر دو تیم همه بازی های باقی مانده خودشان را ببرند و تیمی امتیاز از دست ندهد، پرسپولیس در مازندران جام را بالای سر می برد و در قائمشهر قهرمانی خود را مسجل می کند. با این حال تنها یک راه وجود دارد که پرسپولیس در تهران قهرمانی خود را قطعی کند و دیگر در این صورت کار به هفته پایانی نخواهد کشید.

شاگردان یحیی گل محمدی در صورت پیروزی مقابل گل گهر و شکست سپاهان مقابل تهران می توانند در فاصله یک هفته مانده تا پایان بازی های لیگ، قهرمانی خود را قطعی کنند و دیگر استرس هفته پایانی را هم تحمل نکنند. البته این کار مستلزم شکست خانگی سپاهان مقابل پیکان است که با توجه به شرایط دو تیم و انگیزه بالای سپاهان برای ماندن در کورس قهرمانی کمی بعید به نظر می رسد. حتی در صورت تساوی سپاهان مقابل پیکان و برتری پرسپولیس مقابل گل گهر، بازهم تکلیف قهرمان در روز آخر مشخص خواهد شد و سرخ پوشان نمی توانند در تهران جشن قهرمانی را برپا کنند.