به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

 

طی سال‌های مختلف و در بین فوتبالی‌ها شاهد موارد مختلفی بودیم که دو بازیکن به دلیل مسائل مختلف با هم درگیر شدند که عمدتا این مسائل فوتبالی نبود.خیلی از بازیکنانی که یک زمان با هم رابطه صمیمی داشتند، به دلیل مسائل مالی با هم دچار اختلاف شدند. مورد داشتیم که مثلا دو ستاره سرشناس تیم ملی به دلیل شراکت در پروژه ای با هم بر سر پول به مشکل خوردند و همه جا پشت سر هم حرف می‌زدند.

اخیرا خبری به دستمان رسید که رابطه دو بازیکن مطرح فوتبال ایران با هم شکرآب شده و این دو بازیکن اصلا در حال حاضرارتباطی با یکدیگر ندارند. ماجرا از این قرار است که یکی از ستاره‌های فعلی استقلال چندی قبل به یکی از همبازیانش که حالا دیگر در جمع استقلالی‌ها حضور ندارد،پولی را به عنوان قرض می‌دهد ولی بعد از گذشت بیشتر از یکسال از این ماجرا هنوز آن بازیکن پول همبازی سابقش را پس نداده است.

ستاره فعلی استقلال که به دوستش پول داد تا مشکلش در آن زمان حل شود، بارها از طرق مختلف به همبازی سابق خود پیغام داد تا بتواند طلبش را وصول کند ولی هنوز موفق به گرفتن پولش نشده است. نکته عجیب ماجرا اینجاست که این اواخر هر زمانی بازیکن مدنظر ما که به دوستش پول قرض داده ، با همبازی سابقش تماس می‌گیرد،طرف مقابل جوابش را نمی‌دهد و به نوعی او را می‌پیچاند.