به گزارش پایگاه خبری نشان :

​تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.​

برای ارائه پاسخ به معماهای تصویری شما باید از نهایت دقت، توجه و تمرکز خود استفاده کنید. به باور محققان توجه به بازی های فکری می تواند زمینه خوبی را برای ورزش مغز شما را فراهم کند. بر همین اساس سوالات هوش و تست ها و پازل ها می توانند در این زمینه بسیار کمک کننده باشند.

امروز نیز یک معمای تصویری جالب دیگر را برای شما آماده کرده ایم. در این معمای تصویری نیز به مانند معماهای مشابه باید شما بدنیال یک مسئله متفاوت باشید. برای غلبه بر معما باید از تمام مهارت های شناختی خود استفاده کنید.

جزئی ترین موارد را بررسی کنید و زوایای مختلف را بررسی کنید. این نکته را نیز همواره در نظر داشته باشید که سوالات معمایی زمان محدودی دارند. برای ارائه پاسخ به آزمون شناسایی پرستار بچه تقلبی نیز تنها 5 ثانیه فرصت دارید.

برای انجام این آزمون نیز همانطور که در بالا اشاره شد باید تمرکز کنید. به عکس با دقت نگاه کنید. توضیحاتی که در عنوان سوال یا معما داده شده است را دقیقا بخوانید و سپس با تجزیه و تحلیل توضیحات و جزئیات عکس به پاسخ دست پیدا کنید. یادتان باشد ارائه پاسخ درست منوط به استفاده حداکثری شما از مهارت های شناختی تان می باشد.

در تصویر آزمون شناسایی پرستار بچه تقلبی شما با یک صحنه کاملا طبیعی روبرو هستید. در گوشه ای پارک دوکودک به همراه پرستارهای خود در حال بازی هستند. همه چیز نرمال به نظر می رسد. اما اگر کمی دقت و توجه کنید متوحه خواهید شد که یک اشکال بزرگ در این تصویر وجود دارد. یکی از دو پرستار واقعا زن نیست. او به خاطر یافتن شغل خود را به شکل یک زن در آورده است.

شما می توانید این مسئله را با پیدا کردن یک نشانه کوتاه اثبات کنید. اما یافتن این نشانه نیازمند دقت و توجه است. آیا شما توانستید در کمتر از 5 ثانیه در آزمون شناسایی پرستار بچه تقلبی، مردی را که خود را به شکل پرستار کودک در آورده است را شناسایی کنید!؟

پاسخ تست شناسایی پرستار بچه تقلبی

اگر به این قسمت از متن رسیده اید، احتمالا در زمان مشخص شده به پاسخ رسیده اید. اما می خواهید پاسخ خود را با پاسخ سازنده آن مقایسه کنید. اگر به پاسخ قطعی نرسیده اید می توانید چند ثانیه بیشتر جزئیات تصویر را بررسی کنید.

اگر فکر می کنید پرستار بچه ای که شلوار پوشیده مرد است، پاسخ شما اشتباه است. حواستان باشد شلواری که پرستار بچه پوشیده است، شما را فریب ندهد. به پرستاری که بر روی نیمکت نشسته است دقت کنید. مشخص است گلاه گیس دارد و او در واقع یک مرد است.

تست هوش