به گزارش پایگاه خبری نشان :

استراماچونی در نامه‌ای به فیفا اعلام کرد استقلال باید به او ۴۰۰ یورو دیگر بدهد! 

به گزارش همشهری آنلاین امروز خبری در کانال‌های تلگرامی منتشر شده بود مبنی بر اینکه آندره‌آ استراماچونی، سرمربی ایتالیایی سابق استقلال که پرداخت مطالبات او یکی از مهم‌ترین اتفاقات مربوط به این باشگاه در چند فصل گذشته بوده است، به دلیل عدم پرداخت ۴۰۰ یورو کارمزد انتقال پول از سوی استقلال پرونده را باز نگه داشته است.

وکیل استراماچونی در نامه‌ای به فیفا درخواست کرده استقلال ۴۰۰ یوروی باقی‌مانده از مبلغی که از آلمان به یک بانک قطری ترانسفر شده را بپردازد.

این نقل و انتقال مالی که برای پرداخت یکی از سنگین‌ترین جریمه‌های فوتبال ایران و با بسیج موسسات اقتصادی مختلف و در نهایت به لطف بانک شهر ممکن شده است، در حال حاضر برای رسیدن به نتیجه نهایی در گروی ۴۰۰ یوروی ناقابل است؛ آن هم در شرایطی که استقلال پیش از این مبلغی در حدود 100 میلیارد به او پرداخت کرد و حتی مجبور شد در ادامه 2000 یورو درخواستی این سرمربی ایتالیایی را هم به حساب او واریز کند.

اما استراماچونی این بار درواست کارمزد انتقال طلبش را کرده و هنوز فیفا به فیفا در خصوص دریافت طلبش نامه نزده است.

آندره‌آ استراماچونی در زمانی بت هواداران استقلال بود و جدایی او از این باشگاه بالاتر از همه اخبار سیاسی، کل فضای اجتماعی ایران را تحت تاثیر خود قرار داد. با این حال اتفاقات بعدی احتمالا تا حدی روی نظر استقلالی‌ها درباره این مربی ایتالیایی اهل رم تاثیر گذاشته است و شاید برخی از طرفداران استقلال احساس می‌کنند پاسخ عشق بی‌قید و شرط‌شان به این سرمربی ایتالیایی که انصافا در دوره حضور در ایران نیز موفق کار کرد، این نبوده است.