به گزارش پایگاه خبری نشان :

یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. تست شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیت شناسی، کدام یک بهتر است؟ یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.

میوه مورد علاقه شما می تواند چیزهای زیادی در مورد شخصیت شما آشکار کند.

میوه مورد علاقه شما می تواند چیزهای زیادی در مورد شخصیت شما آشکار کند. بعضی ها میوه های عجیب و غریب را دوست دارند در حالی که برخی دیگر میوه های معمولی را دوست دارند. شخصیت شما ارتباط مستقیمی با حس چشایی و میوه مورد علاقه تان دارد. به تصویر زیر نگاه کنید و میوه مورد علاقه خودتان را انتخاب کنید.

۱. سیب

سیب یکی از محبوب ترین و پرمصرف ترین میوه ها در جهان است. آنها همچنین یکی از سالم ترین میوه ها هستند، همانطور که ضرب المثل قدیمی می گوید: "یک سیب در روز شما را از دکتر دور نگه می دارد." اگر این میوه غنی از فیبر و آهن مورد علاقه شماست، به سلامت خود اهمیت می دهید. شما احتمالاً ورزشکار هستید و دوست دارید تناسب اندام خودتان را حفظ کنید. شما در زندگی منظم هستید و مراقب ذهن و بدنتان هستید. شما همچنین کاریزماتیک، صریح و برونگرا هستید. شما از زندگی لذت می برید و انرژی خوبی از خودتان ساطع می کنید.

۲. انبه

انبه یکی از پرمصرف ترین میوه ها در جهان است، به ویژه در جنوب شرقی آسیا، جایی که منشأ آن است. جای تعجب نیست که به آن پادشاه میوه ها می گویند. اگر انبه دوست دارید، احتمالاً شخصیت سرسختی دارید. تحت تأثیر قرار دادن شما دشوار است. شما دیدگاه و نگرش عمیقی به مسائل دارید. بسیار منطقی هستید و منطق را به احساس ترجیح می دهید. به احساساتتان اجازه نمی دهید تصمیمات شما را تحت تاثیر قرار دهد. شما بسیار سرسخت هستید، به‌ویژه در روابط، فردی با ملاحظه هستید.

۳.پرتقال

مصرف پرتقال نیاز به کمی تلاش دارد. پرتقال باید پوست کنده شود و نیاز به صبر دارد یا می توانید راه آسانتر را انتخاب کنید و آب پرتقال بخورید. اگر پرتقال میوه مورد علاقه شماست، شما فردی صبور و مصمم هستید. شما در کار و شغل خودتان جدی هستید و هرگز وعده های پوچ نمی دهید. شما همچنین قابل اعتماد و متفکر هستید.

۴. هندوانه

هندوانه یکی از خوشمزه ترین میوه های تابستانی در بسیاری از نقاط جهان است، و می تواند چیزهای زیادی را در مورد شخصیت شما آشکار کند. اگر میوه مورد علاقه شما هندوانه است به شما تبریک می گوییم زیرا شما سخت کوش و متفکرهستید. شما خلاق هستید و در همه ی زمینه ها از هوش بالایی برخوردارید.

۵. گلابی

گلابی میوه مورد علاقه افراد پر انرژی است. شما همیشه در حال حرکت هستید و نیاز به تحریک مداوم دارید. شما بی قرار هستید و نمی توانید بدون هدف و آرام بمانید. شما کارهای زیادی را شروع می کنید، اما به خودتان زحمت نمی دهید تا آنها را به پایان برسانید. در حالی که سطح انرژی شما معمولاً بسیار بالاست، می تواند در چند لحظه به شدت کاهش یابد. گلابی همچنین با زنانگی مرتبط است، به این معنی که شما دارای ویژگی هایی مانند همدلی، حساسیت و طبیعت شاد هستید.

۶. لیمو

لیمو سمبل خلوص است. علاقه به لیمو نشان می دهد که دوست دارید همیشه مرتب باشید و به بهداشت خودتان اهمیت می دهید. شما همه چیز را مرتب و تمیز نگه می دارید، به خصوص خانه و محل کارتان و همچنین دیگران را تشویق می کنید که همین کار را انجام دهند. شما ماهیت سازمانی دارید و همچنین خلاقیت بالایی دارید.

۷. گیلاس

گیلاس ، نشانه قدرت تخیل بالاست. اگر گیلاس را بیش از همه میوه های دیگر دوست دارید، احتمالا درونگرا هستید. شما خجالتی و محجوب هستید و زیاد در مورد احساسات خود صحبت نمی کنید. با این حال، برای کسانی که با آنها احساس راحتی می کنید دوست داشتنی هستید. وفاداری شما هرگز توسط دوستان و همسرتان زیر سوال نمی رود. شما همچنین شخصیتی سازگار دارید و اگر هیچ چیز طبق خواسته شما پیش نرود، زیاد ناراحت نمی شوید.

۸. موز

موز نماد مثبت اندیشی و امید است. شما فردی خونگرم و مهربان، صمیمی، مودب و محترم هستید. شما اغلب به دلیل شخصیت خوبتان مورد سوء استفاده قرار می گیرید، اما سریع یاد می گیرید و به ندرت اشتباهاتتان را تکرار می کنید. شما فاقد اعتماد به نفس هستید، اما اهل فشار هم نیستید. شما همچنین یک دوست و شریک وفادار هستید و روابط ماندگار و مادام العمر برقرار می کنید.