به گزارش پایگاه خبری نشان :

خودرو یکی از مکانیزم های تنظیم بازار است. خودرو حسن های زیادی هم برای متقاضی و هم برای تولیدکننده دارد. خودرو این امکان را می دهد که متقاضی خرید خودرو با مبلغ پایین تری از کف بازار به هدف خود برسد. خودرو خیلی به اقتصاد کشور می کند. مرحله دوم طرح فروش سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به‌زودی برگزار می‌شود. در ابتدا قرار بود آغاز این طرح 16 اردیبهشت باشد. اما مهدی تقدسی، مدیر سامانه یکپارچه خودرو، اعلام کرد: زمان ثبت‌نام دوره دوم یکپارچه تخصیص خورو ۱۶ اردیبهشت نیست و قطعا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

شرایط فروش لاماری ایما در خرداد 1402 اعلام شد. شرکت آرین موتور شاسی بلند lamari eama را از 31 اردیبهشت تا 4 خرداد 1402 به مشتریان عرضه می‌کند.

لاماری

شرکت آرین موتور در ادامه طرح‌های فروش محصولات خود قصد دارد خودرو لاماری ایما را را ویژه متقاضیان دور دوم تابستان ۱۴۰۲ طرح یکپارچه خودرو عرضه کند. متقاضیان می‌توانند از تاریخ ۳۱ اردیبهشت تا ۴ خرداد ۱۴۰۲ برای خرید این خودرو ثبت نام کنند. در ادامه جزئیات شرایط فروش این خودرو را در خردادماه مشاهده می‌کنید:

آرین موتور در این طرح خودرو lamari eama را در مدل 1402 با قیمت مصوب فروش ۱ میلیارد و ۵۵۶ میلیون تومان در رنگ‌های سفید، مشکی، سبز، خاکستری و قرمز به مشتریان عرضه می‌کند. در این طرح جریمه دیرکرد سالانه ۳۶ درصد در نظر گرفته شده و موعد تحویل نیز ۹۰ روز خواهد بود.

لاماری