به گزارش پایگاه خبری نشان :

در این شرایط فروش جک S۵، جک J۴ و KMC J۷ عرضه می شوند. مشتریان سامانه یکپارچه فروش خودروهای داخلی می توانند KMC J۷ و جک J۴ را با موعد تحویل ۹۰ روزه کاری به صورت نقدی و اقساطی خریداری کنند.

کرمان موتور اطلاعیه فروش اقساطی شاسی بلند چینی KMC K۷ به قیمت نمایندگی را صادر کرد. برای ثبت نام در جدیدترین طرح فروش فوری خودروی چینی لازم نیست که از قبل در سامانه یکپارچه ثبت نام کرده باشید.

طرح فروش اقساطی شاسی بلند چینی KMC K۷  برای عموم آزاد است. متقاضیان می‌توانند در اقساط ۱۸،۲۴ و ۳۰ ماهه نسبت به پرداخت کل مبلغ خودرو اقدام کنند. موعد تحویل نیز ۹۰ روزه است.

نحوه واریز وجه کرمان موتور آنلاین است و صرفا از طریق سایت فروش اینترنتی کرمان موتور به آدرس https://customer.kermanmotor.ir/ امکان پذیر است.

متقاضیان ثبت نام ماشین شاسی بلند چینی KMC K۷ می توانند از روز شنبه ۱۴ مرداد با مراجعه به سایت کرمان موتور یا نمایندگی های کرمان موتور نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. این بخشنامه تا ۳۱ مرداد ماه و تا زمان تکمیل ظرفیت فعال خواهد بود./ اقتصادآنلاین

شرایط فروش اقساطی محصولات کرمان موتور خارج از سامانه یکپارچه بدون قرعه کشی برای عموم با تحویل ۹۰ روزه اعلام شد.

شرایط فروش اقساطی ۵ محصول کرمان موتور ویژه مرداد ماه ۱۴۰۲ اعلام شد. این شرایط فروش خارج از سامانه یکپارچه است و شرکت برای عموم در آن آزاد است. متقاضیان می توانند از روز شنبه ۱۴ مرداد با مراجعه به سایت کرمان موتور یا نمایندگی های کرمان موتور نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. این بخشنامه تا ۳۱ مرداد ماه و تا زمان تکمیل ظرفیت فعال خواهد بود.

موعد تحویل خودرو در این شرایط فروش ۹۰ روز کاری اعلام شده است. همچنین سود تاخیر ۳درصد ماهیانه برای این بخشنامه فروش از سوی کرمان موتور در نظر گرفته شده است.

۵ خودروی کرمان موتور بیش از ۵۰ میلیون گران شد

بررسی وضعیت تغییر قیمت خودروهای کرمان موتور در طی هفته گذشته حاکی از این است که قیمت لیفان X۷۰ و قیمت جک J۴ تغییری نداشته است اما ۵ محصول دیگر این شرکت بین ۵۰ تا ۷۰ میلیون تومان گران شدند. قیمت جک S۵ با ۷۰ میلیون افزایش بیشتر از سایر خودروها گران شد. قیمت جک S۳ نیز با افزایش ۵۵ میلیونی در رتبه بعدی افزایش است. قیمت کی‌ام‌سی T۸ ، J۷ و K۷ نیز ۵۰ میلیون گران شد.