به گزارش پایگاه خبری نشان :

فال تاروت یکی از قدیمی ترین روش های پیشگویی در زمان قدیم است . فال تاروت در زمان های قدیم مورد توجه اشرافیان قرار میگرفت . فال تاروت به عنوان روش پیشگویی الهام بخشی از خواندن طریق کارت ها و خواندن ورق ها انجام میشود . یکی از پر هزینه ترین فال ها ، فال تاروت به شمار میاید . در ادامه فال تاروت متولدین هر ماه را باهم میخوانیم .

فال روزانه سرنوشت فردا 

فال تاروت فروردین ماه 

کارت تاروت: جادوگر

شما آماده به کارگیری نیروهای جادویی جهان هستید. در درک شما همه عناصر نهفته است: زمین، هوا، آتش و آب. کارت جادوگر به شما یادآوری می کند که شما دارای قدرت ذاتی هستید که خواسته های خود را به واقعیت تبدیل کنید.

از این اعتماد به نفس استفاده کنید، زیرا ابزاری برای شکل دادن به دنیای خود دارید. انرژی خلاق خود را هدایت کنید، اراده خود را متمرکز کنید و و به رویاهای خود بال و پر بدهید. پتانسیل شما هیچ حد و مرزی نمی شناسد.

فال تاروت اردیبهشت ماه

کارت تاروت: شش سکه

بهتر است تصویر بزرگ تری را ببینید؛ در یک طرف، شما با نعمت هایی برای تقسیم کردن با دیگران ایستاده اید، و از طرف دیگر، فراوانی جهان را دریافت می کنید.

این کارت به شما روحیه سخاوت و تعادل می بخشد. بیشتر ببخشید. نعمت های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و تماشا کنید که چرخه فراوانی چگونه آزادانه در زندگی تان به جریان می افتد.

اما اهمیت دریافت را هم فراموش نکنید. برای دریافت کمک، محبت و حمایت دیگران آماده باشید. در دادن و گرفتن، تعادل و هماهنگی ایجاد کنید. این فراوانی، قلب شما را پر از سپاس و شادی می کند.

فال تاروت خرداد ماه

کارت تاروت: نوباوه شمشیر

این کارت، در قلمرو دانش و ارتباطات، به شما موهبت می بخشد. شمشیری از حقیقت و عقلانیت. نوباوه شمشیر از شما می خواهد که افکار خود را با وضوح و صداقت بیان کنید.

به ذات کنجکاو خود اعتماد کنید و بدون ترس جهان را کشف کنید. از ذهن تحلیلی و ادراک دقیق خود استفاده کنید تا سردرگمی را از بین ببرید و خرد نهفته در هر موقعیتی را آشکار کنید.

اجازه دهید صدای شما شنیده شود و ایده های شما مانند ستاره هایی در آسمان بدرخشند.

فال تاروت تیر ماه

کارت تاروت: پاپ اعظم

این کارت، خرد و شهود باستانی را مورد لطف قرار می دهد. اقیانوس وسیع احساساتی که در درون تان نهفته است را در آغوش بگیرید، زیرا پاپ اعظم شما را ترغیب می کند که به اعماق ناخودآگاه خود شیرجه بزنید.

به صدای درونی، شهود و رویاهایتان اعتماد کنید. پاپ اعظم کلیدهای بینش پنهان و دانش معنوی را در دست دارد. در لحظات آرام به دنبال آرامش باشید و اجازه دهید شهودتان شما را در جریانات زندگی راهنمایی کند.

با هدایت الهی این شهود، راه خود را در تاریک ترین شب ها و در طلوع مکاشفات جدید خواهید یافت.

فال تاروت امروز

فال تاروت مرداد ماه

کارت تاروت: قدرت

قدرت در کنار شماست. این کارت با شکوه، مظهر شجاعت، شفقت و انعطاف پذیری است که شخصیت شما را مشخص می کند. شیر درون شما با عزم و عشق شدید می درخشد.

با خیال راحت منتظر چالش‌ هایی باشید که بر سر راه تان قرار می‌ گیرند؛ زیرا می‌ دانید که قدرت درونی لازم برای غلبه بر آن‌ ها را دارید.

قدرت به شما یادآوری می کند که با شفقت رهبری کنید و به دیگران و خودتان مهربانی نشان دهید. هنگامی که زندگی عزم شما را مورد آزمایش قرار می دهد، از نیروی درونی خود استفاده کنید تا با مهر و صبر با آن مقابله کنید.

با این کارت قدرتمند به عنوان راهنمای خود، بر هر مانعی غلبه کرده و به عنوان حاکم سرنوشت خود سلطنت خواهید کرد.

فال تاروت شهریور ماه

کارت تاروت: سه جام

این کارت، شما را به جشنی دوستانه دعوت می کند. از گرمای ارتباطات اجتماعی لذت ببرید، زیرا جادوی صمیمیت واقعی در زندگی شما جریان دارد.

با دوستانی که در کنارتان هستند، از چیزهای ساده، گفتن و خندیدن، به اشتراک گذاری داستان ها و ایجاد خاطرات ماندگار لذت ببرید.

سه جام به شما یادآوری می‌ کند که این لحظات را گرامی بدارید، زیرا آن ها به قلب شما شادی می‌ بخشند و پیوندهایی را که همه ما را به هم متصل می‌ کنند، تقویت می‌ کنند.

جادوی اتحاد را جشن بگیرید، زیرا در جمع دوستان عزیز، زندگی تبدیل به رقصی شگفت انگیز و لذت بخش می شود.

فال تاروت مهر ماه

کارت تاروت: عشاق

کارت عشاق، نشان دهنده عشقی ابدی است. باید قدردان ارتباط عاشقانه ای باشید که روح شما را به آتش می کشد. چه یک رابطه عاشقانه باشد یا یک دوستی عمیق، این کارت به شما اشاره می کنند که قلب خود را به روی جادوی عشق باز کنید.

به مغناطیسی اعتماد کنید که شما را به سمت افراد هم ارتعاش می کشاند. این کارت یادآوری است برای انتخاب عشق، نه فقط نسبت به دیگران، بلکه نسبت به خودتان.

در پیوند قلب ها هماهنگی و تفاهم می یابید و در آیینه عشق، خود واقعی تان را منعکس می کنید.

فال تاروت امروز

فال تاروت آبان ماه

کارت تاروت: مرگ

نترسید! زیرا این کارت، هیچ اتفاق غم انگیزی را به دنبال ندارد. در عوض، نماد تحول و تولد دوباره است. پایان‌ ها نیز، چرخه‌ هایی از آغاز هستند، زیرا در درون این انتقال‌ ها، جوهره سفر زندگی نهفته است.

مانند ققنوس که از خاکستر بر می خیزد، پوست کهنه را می ریزید و فصل های جدیدی را شروع می کنید. کارت مرگ شما را ترغیب می کند که آنچه را که دیگر برایتان مفید نیست، خواه افکار، عادات یا روابط، رها کنید.

شما راه را برای رشد و بهبودی باز می کنید. با هر پایان، شروع جدیدی در انتظار است. دگرگونی‌ های عمیقی را کشف خواهید کرد که روح شما را بالا می‌ برد.

فال تاروت آذر ماه

کارت تاروت: نه جام

این کارت که برآورده کننده آرزوهاست، بر شما لبخند می زند و گنجینه ای از تحقق و فراوانی را ارائه می دهد. در جستجوی خوشبختی، متوجه می شوید که خوشبختی از درون شما آغاز می شود.

به دنبال رویاها و خواسته های خود بروید، زیرا این کارت به شما یادآوری می کند که خواسته های شما قدرت تحقق را دارند. با مثبت اندیشی و خوش بینی، فراوانی کائنات را جذب می کنید.

جهان خواسته های قلبی شما را برآورده می کند. اما به یاد داشته باشید که شکرگزار نعمت هایی باشید که دریافت می کنید، زیرا با شکرگزاری، شادی بیشتری را به زندگی خود جذب می کنید.

فال تاروت دی ماه

کارت تاروت: پادشاه جام

کارت پادشاه جام، بر قلمرو احساسات نظارت می کند. شما می توانید ذاتی همدل داشته باشید، پس بگذارید قلب تان شما را به سمت درک و مهربانی هدایت کند.

پادشاه جام به شما یادآوری می کند که در دریای احساسات با آرامش و کنترل حرکت کنید. به هوش هیجانی خود اعتماد کنید، زیرا کلید تصمیم گیری صحیح و ایجاد ارتباطات عمیق می باشد.

همانطور که با عشق و همدلی پیش می روید، به نوری تبدیل می شوید که الهام بخش دیگران خواهد بود.

فال تاروت بهمن ماه

کارت تاروت: امپراتور

امپراتور، نگهبان نظم و اقتدار است. به توانایی های رهبری ذاتی خود اعتماد کنید، زیرا کائنات به شما قدرت ایجاد تغییرات مثبت را داده است.

امپراطور به شما یادآوری می کند که در اصول و اعتقادات خود محکم بایستید، اما در عین حال به روی چشم اندازهای جدید گشوده باشید.

به همین دلیل است که به شما مسئولیت هایی داده می شود که همراه با رهبری است، زیرا شما توانایی هدایت دیگران را به سوی آینده ای بهتر دارید. با انرژی این کارت، قدرت و خرد را در ایجاد تعادل بین اقتدار و مهربانی پیدا خواهید کرد.

فال تاروت اسفند ماه

کارت تاروت: چرخ اقبال

چرخ بخت و اقبال به نفع شما می چرخد. در اینجا چرخه های تغییر شما را در طول سفر راهنمایی می کنند. وقتی چرخ می چرخد، ممکن است خود را در اوج موفقیت یا در اعماق چالش ها بیابید.

انعطاف پذیر باشید و این بالا و پایین ها را با قلبی باز بپذیرید، زیرا هر تجربه ای، درس ها و فرصت های ارزشمندی برای رشد دارد.