به گزارش پایگاه خبری نشان :

بهاره رهنما در فضای مجازی فعالیت زیادی دارد . بهاره رهنما بازیگر پر حاشیه ای است که هر روز حواشی جدیدی برایش رقم می خورد .  بهاره رهنما در ازدواج اول خود با پیمان قاسم خانی با وجود فرزند منجر به طلاق شد . بهاره رهنما بعد طلاق و ازدواج دوم ، خود را بر سر زبان ها انداخت . بهاره رهنما با این ازدواج حاشیه های زیادی برای خود درست کرد . در ادامه به چهره جدید بهاره رهنما میپردازیم .

بیوگرافی بهاره رهنما

 

تاریخ تولد :1352/9/10

محل تولد :اراک

تحصیلات : لیسانس ادبیات فارسی و حقوق قضایی

زمینه فعالیت :بازیگر، فیلمنامه نویس و نویسنده

همسر سابق :پیمان قاسم خانی (نویسنده و بازیگر)

همسر فعلی:امیرخسرو عباسی

جوانی بهاره رهنما

بهاره رهنما در کنار بازیگری ، نمایش نامه نویسی و کارگردانی تئاتر را نیز تجربه کرد. اوعلاقه زیادی به کتابخوانی داشته و تابحال حدود 10 کتاب نوشته است. همچنین او سابقه تهیه کنندگی آلبوم «علی شوکت» خواننده جوان موسیقی راک را هم در کارنامه خود دارد. در آلبوم شوکت چند قطعه آلبوم از ترانه های کتاب زن باران نوشته بهاره رهنما اجرا شده است.

 

بهاره رهنما

بهاره رهنما بازیگر فعالی است، او در کنار بازیگری، سابقه روزنامه نگاری و نقاله خوانی نیز دارد و در برندهای مختلف بعنوان مدلینگ حضور دارد. همچنین کنار فعالیت های مختلف خود رستوران داری نیز می کند و رستوران «گوزن» در سعادت آباد تهران متعلق به ایشان می باشد.

بهاره رهنما که سال های متوالی از اضافه وزن زیادی برخوردار بود، گذاشتن بالون در معده را امتحان کرد اما این روش نتیجه نداد و اضافه وزن بیشتری را به دنبال داشت، او سپس عمل اسلیو معده را برای لاغری و کاهش وزن انجام داد که این عمل منجر به کاهش وزن 40 کیلویی او شد.

بهاره رهنما این روزا خیلی کم کار شده و خانوم میره و میاد و ولی با اومدنش حسابی حاشیه میسازه و اکثر این حواشی از وقتی درست شد که بهاره رهنما یهو با فیلمی که هم بازیگرش بود و هم کارگردانش اومد روی صحنه که حتی باهاش رفت دبی و ایتالیا ولی خب تو ایتالیا فیلم ایشون حتی یه جایزه هم نبرد و خیلی ها معتقد بودن که فیلم خوبی از آب درنیومده و بهتره که بهاره رهنما بیخیال به اجرا درآووردنش تو خارج از کشور بشه ولی بهاره رهنما خودشو نباخت و مصرانه روی حرفش وایساد.در ادامه آخرین عکس بهاره رهنما را می بینید

 

خیلی از افراد هستن که ریسک پذیریه خیلی کمی دارن تو تیپ و استایل و به همین خاطر در اکثر دوران ها اونا رو به یه شکل میبینیم ولی در خصوص سلبریتی ها این موضوع صدق نمیکنه چرا که اون ها مجبور هستن که ریسک پذیری داشته باشن و اگر در تمام دوران ها یکنواخت و یه شکل حاضر بشن بیننده ها شاکی میشن و اون فرد رو دمده میدونن ولی در بین بازیگرا یکی از افرادی که ریسک پذیریه بالای هزار داره بهاره خانوم رهنما هست که خانوم خانوما حسابی اهل قر و فر و چیتان پیتانه و به قولی با مد و خیلی نوجوون گونه میگرده و میچرخه و از پیرسینگ و تتو بگیر تا موهای چتری!

بهاره رهنما در 10 آذر 1352 در روستای هزاوه اراک به دنیا آمد.

پدر او مرحوم جلال رهنما (تاجر) و مادرش پرویز قائم مقامی (بازیگر) می باشد. او فرزند دوم خانواده بوده و یک خواهر و برادر دوقلو به نام های بهانه و رهام(پزشک) دارد.

خانواده بهاره رهنما در 2 سالگی او به تهران نقل مکان نموده اما با وقوع انقلاب اسلامی در سال 1357 ایران را ترک و به انگلستان رفتند و پس از مدتی با فروکش شدن التهابات سیاسی دوباره به ایران بازگشتند.

ازدواج بهاره رهنما

بهاره رهنما به صورت اتفاقی در مسیر بازگشت از دانشگاه با پیمان قاسم خانی آشنا شده و این آشنایی در سال 1373 منجر به ازدواج گشت که ثمره این ازدواج دختری به نام پریا ( متولد 1376 ) می باشد

ازدواج بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی بعد از 22 سال در سال 1394 با توافق دو طرفه به جدایی منجر شد و  خانم رهنما در 4 شهریور 1396 در 44 سالگی با امیر خسرو عباسی (از فعالان صنعت آرایشی و بهداشت ) ازدواج کرد.

بهاره رهنما

امیر خسرو عباسی نیز یک بار ازدواج نموده و یک دختر از همسر سابق خود دارد.

بهاره رهنما درسال 1370 به دلیل درس خواندن به صورت جهشی، وارد دانشگاه شد و پس از گرفتن لیسانس ادبیات نمایشی به دانشگاه حقوق رفت. او فارغ‌التحصیل لیسانس رشته حقوقی فضایی و فوق لیسانس ادبیات نمایشی می باشد.

بهاره رهنما در کنار بازیگری ، نمایش نامه نویسی و کارگردانی تئاتر را نیز تجربه کرد. اوعلاقه زیادی به کتابخوانی داشته و تابحال حدود 10 کتاب نوشته است. همچنین او سابقه تهیه کنندگی آلبوم «علی شوکت» خواننده جوان موسیقی راک را هم در کارنامه خود دارد. در آلبوم شوکت چند قطعه آلبوم از ترانه های کتاب زن باران نوشته بهاره رهنما اجرا شده است.