به گزارش پایگاه خبری نشان :

خبرنگار شکیبا بقال زاده: وام فوری در تنوع های بسیاری عرضه می شود، ازدواج، جعاله، خرید مسکن، خرید کالا و غیره. وام فوری بانک ملی از جمله وام های پرمتقاضی محسوب می شود. وام فوری از جمله ابزارهای اقتصادی است که به افراد دلگرمی می دهد و برای آنها دلگرمی محسوب می شود. وام فوری در بسیاری از مواقع از نان شب واجب تر است.

ثبت نام وام 300 میلیون بانک سینا با قسط 2 و نیم میلیونی

اشخاص حقیقی که در یکی از شعب بانک سینا حساب قرض الحسنه جاری یا جاری کارت یا سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت دارند، می‌توانند برای طرح تسهیلات «اطلسی» درخواست بدهند. دریافت این تسهیلات نیاز به ایجاد میانگین حساب دارد.

به گزارش کاماپرس، به نقل از روابط عمومی بانک سینا، افرادی امکان درخواست تسهیلات قرض الحسنه جاری یا جاری کارت را دارند که حداقل 50 هزار تومان به مدت سه تا شش ماه در یکی از حساب‌های ذکر شده خود نگهداری کنند. سقف این تسهیلات 300 میلیون تومان اعلام شده است. این وام در قالب عقد مرابحه و با نرخ 23 درصد به متقاضیان واجد شرایط پرداخت خواهد شد. نرخ این تسهیلات مطابق دستورالعمل بانک مرکزی بوده و دوره بازپرداخت آن منعطف است. حداکثر مدت زمان پرداخت اقساط این تسهیلات به 36 ماه می‌رسد. لازم به ذکر است که این تسهیلات در قالب کارت اعتباری به متقاضیان پرداخت می‌شود و اشخاص حقوقی امکان درخواست آن را ندارند.

وام فوری/ یک مثال از میزان اقساط تسهیلات طرح اطلسی

در صورتی که بانک با توجه به شرایط مشتری مبلغ 45 میلیون و 500 هزار تومان تسهیلات طرح اطلسی با نرخ سود 18 درصد بپردازد و مدت زمان بازپرداخت را برای وی 24 ماه در نظر بگیرد، میزان هر قسط 2 میلیون و 434 هزار تومان خواهد بود. متقاضی در کل 58 میلیون و 432 هزار تومان به بانک بازخواهد گرداند.

بانک سینا به منظور حمایت از تمامی بخش‌های جامعه، اعم از حقیقی، حقوقی و ارگان‌های اجتماعی طرح‌های تسهیلاتی را تدارک دیده است. این مجموعه در نظر دارد تا ضمن حمایت از اقشار مختلف جامعه، سبد محصولات خود را نیز متنوع کند. این بانک خصوصی در زمینه پرداخت انواع تسهیلات تکلیفی، اعم از ازدواج و فرزندآوری، نیز پیشگام است.

شرایط دریافت وام فوری 200 میلیون تومانی با یک ضامن

بانک تجارت در راستای پاسخ دادن به نیاز مشتریان و کامل کردن سبد خدمات اعتباری خود برای گروه مشتریان بانکداری شخصی و در نهایت متنوع کردن طرح تسهیلاتی طرح «پویا» را تدارک دیده است.

براساس آخرین به روزرسانی روابط عمومی بانک تجارت، سقف وام طرح پویا 200 میلیون تومان اعلام شده است. این تسهیلات بر مبنای عقد مرابحه، بدون امکان شارژ مجدد، به متقاضیان دارای سپرده قرض الحسنه جاری یا کوتاه مدت با میانگین حساب حداقل سه ماهه یا حداکثر 9 ماهه اعطا می‌شود.

این تسهیلات بدون توثیق سپرده پرداخت می‌شود. کارمزد و نرخ سود این تسهیلات به 23 درصد و حداکثر زمان پرداخت اقساط آن به 36 ماه می‌رسد. لازم به ذکر است گروه هدف این تسهیلات اشخاص حقیقی بوده و این وام به آن‌ها به صورت کارت اعتباری اعطا می‌شود.

با توجه به سقف تسهیلات، زمان پرداخت اقساط و نرخ سود، میزان هر قسط به 7 میلیون و 741 هزار و 944 تومان می‌رسد. کل سود وام، 78 میلیون و 709 هزار و 995 تومان خواهد بود. جمع رقم تسهیلات و نرخ سود آن نیز به 280 میلیون و 809 هزار و 995 تومان خواهد رسید.

چه وثایقی برای دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک تجارت لازم است؟

اخذ چک یا سفته مشتری یا ضامن، دریافت گواهی کسر اقساط از حقوق مشتری یا ضامن و ضمانت یک نفر کاسب دارای پروانه کسب معتبر از جمله وثایق یا ضامن‌های دریافت تسهیلات 200 میلیون تومانی بانک تجارت هستند. افراد متقاضی این وام که در روستا ساکن هستند، به منظور دریافت آن کافی است یک نفر از ساکنان روستا که دارای اهلیت و صلاحیت و مورد تایید دهیاری هستند، به یکی از شعب بانک تجارت معرفی کنند.

منبع: کاماپرس