به گزارش پایگاه خبری نشان :

خبرنگار شکیبا بقال زاده: سود سهام عدالت از بامداد بحساب سهام داران واریز شد. صاحبان سهام عدالت رقم جذابی را تحت عنوان سود سهام عدالت دریافت کردند. رقم جدید سود سهام عدالت از دیروز اعلام شد. اگر هنوز سود سهام عدالت برای شما واریز نشده است این مطلب را بخوانید.

رئیس سازمان بورس و ارواق بهادار در پاسخ به این پرسش که آیا تمام شرکت‌ها سود سهام عدالت را واریز کردند، گفت: برخی از شرکت‌ها زمان واریز سودشان فرانرسیده است، سود این شرکت‌ها تا پایان سال به‌همراه سود شرکت‌های غیربورسی به حساب سهامداران واریز خواهد شد.

به گفته مسئولان بیش از یک میلیون سهامدار سهام عدالت همچنان با مشکل شماره شبای معتبر روبرو هستند که این افراد می‌توانند با ثبت نام در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (sejam.ir) در فرایند دریافت سود در دوره‌های بعدی قرار گیرند.

همچنین مرکز تماس سپرده‌گذاری مرکزی با شماره ۱۵۶۹ آماده پاسخگویی به سوالات سهامداران است.

مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه تصریح کرد: بانک‌ها در حال پردازش پرداخت سود سهام عدالت مشمولان هستند به سبب این که تعداد رکوردها بالا است، احتمالا حدود ۲۴ ساعت زمان خواهد برد.

وی گفت: بانک ملی تعداد رکوردهای پرداخت بیشتری دارد و به همین دلیل مقداری واریز زمان طول خواهد کشید و به همین دلیل نهایتا تا صبح (جمعه) تمامی بانک‌ها از جمله بانک ملی می توانند این پردازش را انجام دهند تا سود برای افراد واریز شود.

منبع: نبض بازار