به گزارش پایگاه خبری نشان :

خبرنگار:الهام کریمی، تعطیلی، آیا مدارس تهران سه شنبه ۲۲ اسفند تعطیل می‌شود، سوالی است که ذهن دانش آموزان و اولیا و معلمان را به خود درگیر کرده است.

در خبر زیر به جزییات تعطیلی مدارس کشوربرای سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ خواهیم پرداخت.

با توجه به شرایط آب و هوایی و همچنین روز‌های آخر اسفند ماه ۱۴۰۲ برای والدین و دانش آموزان این سوال مطرح شده است که آیا تعطیلی مدارس فردا سه‌شنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ صحت دارد یا خیر؟ در خبر زیر به جزئیات بیشتری درباره تعطیلی مدارس فردا سه‌شنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ به علت آلودگی هوا یا برودت  هوا و  بارش برف می‌پردازیم.

درباره تعطیلی مدارس سه‌شنبه ۲۲ اسفند 

با وجود بارش برف و آلودگی هوا در برخی مناطق کشور هنوز آموزش و پرورش هیچ اطلاعیه رسمی نسبت به تعطیل شدن مدارس برای روز سه‌شنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ به دست ما نرسانده است. هر لحظه که جدیدترین خبر درباره تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۲۲ اسفند منتشر شود در همین خبر به سمع و نظر شما خواهیم رساند.

تکمیلی دو درباره تعطیلی مدارس

 فعالیت سامانه بارشی در آذربایجان شرقی ادامه می‌یابد. رییس اداره پیش‌بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان‌شرقی گفت:فعالیت سامانه بارشی تا اواسط این هفته ادامه می‌یابد و بر اساس نقشه‌های پیش یابی هواشناسی شدت فعالیت این سامانه در ارسباران است.

تکمیلی سه درباره تعطیلی مدارس

امروز در سواحل دریای خزر بارندگی روی می‌دهد و در شمال غرب بارش‌ها پراکنده و ضعیف است.

با ورود سامانه بارشی از جنوب غرب در مناطقی از غرب و به‌تدریج در شرق و شمال شرق کشور بارش باران گاهی رعدوبرق و در ارتفاعات بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

این خبر تکمیل خواهد شد...