به گزارش پایگاه خبری نشان :

خبرنگار:الهام کریمی، جهت ثبت‌نام در این طرح فروش اقساطی پیکاپ کلوت اتوماتیک و یا کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به نمایندگی های مجاز فروش و خدمات پس از فروش شرکت مکث موتور مراجعه فرمایید.

پیش‌پرداخت ۹۶۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان

شرایط اقساط ۶ فقره چک، هر ۳ ماه یک فقره

مبلغ هر چک ۱۶۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان

طرح فروش شرایطی پیکاپ کلوت اتوماتیک مکث موتور با قیمت قطعی و تسهیلات ۹۹۰ میلیون تومانی، از تاریخ ۲۲ اسفندماه در نمایندگی‌های این شرکت آغاز می‌شود.

نصف قیمت خودرو وام بگیرید و اقساطی پرداخت کنید

در این طرح فروش، کلوت اتوماتیک با قیمت قطعی ۱ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان و با موعد تحویل ۹۰ روز کاری به فروش می‌رسد که ۹۶۰ میلیون تومان از این مبلغ، به صورت پیش پرداخت و الباقی آن، ۱۸ ماهه و بدون کارمزد، طی ۶ فقره چک (هر سه ماه یکبار و هر یک به مبلغ ۱۶۵ میلیون تومان)، دریافت می‌شود. شایان ذکر است، اولین چک اقساط این طرح به تاریخ ۱۵/۰۶/۱۴۰۳ شروع خواهد شد.

کلوت اتوماتیک، یکی از پیکاپ‌های آفرودی مطرح در بازار است که با وجود بهره‌گیری از امکانات مناسب، شاسی مستقل، سیستم چهارچرخ محرک (با قفل دیفرانسیل اتوماتیک)، گیربکس ۶ دنده اتوماتیک و همچنین پیشرانه توانمند ۲.۴ لیتری توربوشارژ میتسوبیشی، به عنوان گزینه‌ای مناسب جهت سفرهای جاده‌ای و یا طبیعت‌گردی، مورد توجه قرار گرفته است.

متقاضیان محترم می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده فهرست نمایندگی‌ها به وب‌سایت شرکت مکث موتور به نشانی www.maxmotorco.com مراجعه فرمایند.

شرایط فروش پیکاپ کلوت

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، طرح فروش پیکاپ کلوت اتوماتیک مکث موتور با مدل ۱۴۰۳ و قیمت قطعی، از تاریخ ۸ اسفندماه در نمایندگی‌های این شرکت آغاز می‌شود. در این طرح فروش، کلوت اتوماتیک با قیمت قطعی ۱ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان و با موعد تحویل ۹۰ روز کاری به فروش می‌رسد که ۹۰۰ میلیون تومان از این مبلغ به صورت پیش پرداخت، و الباقی مبلغ یعنی ۱ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان نیز در زمان دعوتنامه دریافت می‌شود.

شرایط لازم برای دریافت وام خودرو در سال ۱۴۰۲ از سوی بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری تعیین می‌شود. با این حال برخی از شرایط عمومی وجود دارند که معمولاً همه بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری آنها را برای ارائه تسهیلات لازم می‌دانند.

وام خرید خودرو نوعی تسهیلات مالی است که برای خرید خودرو و معمولاً از سوی بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری به افراد ارائه می‌شود. وام خرید خودرو می‌تواند به افراد کمک کند تا خودرو موردنظر خود را با شرایطی بهتر از خرید نقدی خریداری کنند.

این وام‌ها معمولاً با بازپرداخت اقساطی ارائه می‌شوند و افراد می‌توانند با توجه به شرایط مالی خود، مدت بازپرداخت و مبلغ اقساط را انتخاب کنند. در این مطلب با ما همراه باشید تا ببینیم شرایط لازم برای گرفتن وام خودرو ۱۴۰۲ چیست و کدام بانک‌ها بهترین وام خرید خودرو را ارائه می‌دهند.

شرایط لازم برای وام خودرو ۱۴۰۲

شرایط لازم برای دریافت وام خودرو در سال ۱۴۰۲ از سوی بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری تعیین می‌شود. با این حال برخی از شرایط عمومی وجود دارند که معمولاً همه بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری آنها را برای ارائه تسهیلات لازم می‌دانند. اگر قصد خرید خودرو داشته باشید و بخواهید به سامانه یکپارچه خودرو مراجعه کنید، شاید برای تکمیل وجه مورد نیاز خود، به وام خرید خودرو نیاز پیدا کنید.

شرایط عمومی دریافت وام خودرو

شرایط عمومی دریافت وام خودرو به شرح زیر هستند:

تابعیت جمهوری اسلامی ایران

حداقل سن ۱۸ سال

عدم سابقه چک برگشتی یا تسهیلات معوقه

اثبات توانایی مالی برای پرداخت اقساط وام

شرایط اختصاصی دریافت وام خودرو

علاوه بر شرایط عمومی، برخی از شرایط اختصاصی نیز وجود دارند که ممکن است از سوی بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری مورد پذیرش قرار گیرند. این شرایط اختصاصی معمولاً با توجه به نوع وام و شرایط بانک یا موسسه مالی و اعتباری متفاوت است.

برخی از شرایط اختصاصی دریافت وام خودرو عبارتند از:

داشتن گواهینامه رانندگی

داشتن حساب جاری در بانک یا موسسه مالی و اعتباری

ارائه ضامن معتبر

ارائه مدارک شناسایی و مدارک شغلی

وام خودرو بدون ضامن چه مدارک و شرایطی نیاز دارد؟

مدارک لازم برای دریافت وام خودرو بدون ضامن عبارتند از:

کپی کارت ملی و شناسنامه

کپی گواهینامه رانندگی

کپی سند خودرو

کپی مدرک شغلی

کپی فیش حقوقی یا پرینت گردش حساب بانکی

شرایط لازم برای دریافت وام خودرو بدون ضامن

شرایط لازم برای دریافت وام خودرو بدون ضامن عبارتند از:

تابعیت جمهوری اسلامی ایران

حداقل سن ۱۸ سال

عدم سابقه چک برگشتی یا تسهیلات معوقه

اثبات توانایی مالی برای پرداخت اقساط وام

داشتن سپرده بلوکه‌شده

داشتن سابقه اعتباری مناسب

دقت داشته باشید که مانند شرایط ثبت نام لاستیک دولتی، باید برای گرفتن این وام نیز شرایط اختصاصی و عمومی آن در مورد متقاضی احراز شود.

وام خودرو فوری چیست؟

میزان وام خودرو فوری را شرکت‌های مالی و اعتباری تعیین می‌کنند؛ با این حال معمولاً میزان وام خودرو فوری بین ۵۰ تا ۷۰ درصد ارزش خودرو است.

مدت بازپرداخت وام خودرو فوری

مدت بازپرداخت وام خودرو فوری از سوی شرکت‌های مالی و اعتباری تعیین می‌شود؛ با این حال معمولاً مدت بازپرداخت وام خودرو فوری بین ۱۲ تا ۳۶ ماه است. اگر عجله دارید که به همین زودی‌ها خودرو خود را تحویل بگیرید و برای تعویض پلاک مراجعه کنید، احتمالا بهتر باشد که به سراغ وام خودرو فوری بروید.

سود وام خودرو فوری را شرکت‌های مالی و اعتباری تعیین می‌کنند؛ با این حال معمولاً سود وام خودرو فوری بالاتر از وام‌های خودرو بانکی است.

وام خرید خودرو کارکرده چیست؟

وام خرید خودرو کارکرده می‌تواند گزینه مناسبی برای افرادی باشد که قصد خرید خودرو دارند و توان پرداخت نقدی آن را ندارند. با این حال قبل از دریافت این وام باید تمام جوانب آن را بررسی کنید.

برای دریافت وام خرید خودرو کارکرده باید به یکی از بانک‌ها یا موسسات مالی و اعتباری مراجعه کنید و مدارک لازم را ارائه دهید. پس از بررسی مدارک شما، در صورت تأیید، وام خودرو به شما اعطا می‌شود.

مقدار سود وام خرید خودرو کارکرده را بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری تعیین می‌کنند؛ با این‌حال معمولاً سود وام خرید خودرو کارکرده بالاتر از وام‌های خودرو نو است.

بهترین وام خرید خودرو برای کدام بانک است؟

بانک‌های مختلفی وام خرید خودرو را ارائه می‌دهند که در اینجا نگاهی به هریک از آنها خواهیم داشت:

وام خرید خودرو بانک ملی

وام خرید خودرو بانک ملی نوعی تسهیلات مالی است که از سوی بانک ملی ایران به متقاضیان واجد شرایط ارائه می‌شود. این وام برای خرید خودرو نو یا کارکرده ارائه می‌شود.

میزان وام خرید خودرو بانک ملی تا سقف ۵۰ میلیون تومان برای خرید خودرو نو و تا سقف ۳۰ میلیون تومان برای خرید خودرو کارکرده است. مدت بازپرداخت این وام بین ۱۲ تا ۶۰ ماه و سود آن نیز ۱۸درصد است.

برای دریافت وام خرید خودرو بانک ملی باید به یکی از شعب بانک ملی مراجعه کنید و مدارک لازم را ارائه دهید. پس از بررسی مدارک شما، در صورت تأیید، وام خودرو به شما اعطا می‌شود.

وام خرید خودرو بانک صادرات

میزان وام خرید خودرو بانک صادرات تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان برای خرید خودرو نو و تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان برای خرید خودرو کارکرده است. مدت بازپرداخت این وام نیز بین ۱۲ تا ۶۰ ماه و سود آن ۱۸درصد است.

وام خرید خودرو بانک مهر ایران

میزان وام خرید خودرو بانک مهر ایران تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان برای خرید خودرو نو و تا سقف ۵۰ میلیون تومان برای خرید خودرو کارکرده است. مدت بازپرداخت این وام نیز بین ۱۲ تا ۶۰ ماه است.

وام خرید خودرو بانک تجارت

وام خرید خودرو بانک تجارت تا سقف ۱۴۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است و بازپرداخت آن ۳۶ ماهه خواهد بود. برای دریافت این وام به حساب سپرده کوتاه‌مدت عادی و یک نفر ضامن نیاز است.

وام خرید خودرو بانک رفاه

بانک رفاه به مبلغ حداکثر ۱۰۰ میلیون تومان وام خرید خودرو ارائه می‌دهد. سود این وام ۱۸ درصدی و مدت زمان بازپرداخت آن حداکثر ۴۸ ماه اعلام شده است.

وام خرید خودرو بانک سامان

وام خرید خودرو بانک سامان به اندازه ۱۰۰ میلیون تومان است که گیرنده وام باید بازپرداخت آن را در مدت زمان ۳۶ ماه با نرخ سود ۱۸ درصد انجام دهد.

وام ۴۸ ساعته بانک سامان

طبق اعلام بانک سامان، زمان بررسی و پرداخت وام خرید خودرو، حداکثر ۴۸ ساعت است. البته این ۴۸ ساعت از زمانی آغاز می‌شود که شما تمامی مدارک را به بانک تحویل داده باشید؛ ضمن این‌که زمان کاری در این امر در نظر گرفته می‌شود.

وام ۳۰۰ میلیونی بانک سامان

وام ۳۰۰ میلیونی بانک سامان با بازپرداخت ۶۰ ماهه و نرخ سود ۲۲ درصد و کارمزد ۳ درصد به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می‌شود.

وام خرید خودرو بانک ملت

میزان وام خرید خودرو بانک ملت ، به اندازه ۷۰ میلیون تومان است. این وام حداکثر مهلت پرداخت ۶۰ ماهه دارد و نرخ سود آن ۱۸درصد است.

وام خرید خودرو بانک مسکن

در حال حاضر وام خرید خودرو بانک مسکن با سقف ۲۰۰ میلیون تومان و بازپرداخت ۶۰ ماهه ارائه می‌شود. این وام نرخ سود ۱۸درصد و کارمزد ۳درصدی دارد.

وام خرید خودرو بانک رسالت

بانک رسالت مبلغ وام خرید خودرو را ۳۰۰ میلیون تومانی در نظر گرفته است و به مشتریان خود برای بازگرداندن آن، مهلت ۶۰ ماهه با نرخ سود ۲درصد می‌دهد که مناسب و مقرون‌به‌صرفه به نظر می‌رسد.

وام خرید خودرو بانک شهر

میزان وام بانک شهر برای خرید خودرو ۱۵ میلیون تومان است که با در نظر گرفتن قیمت خودرو‌های فعلی ناچیز به نظر می‌رسد.

وام خرید خودرو بانک سپه

در مقایسه با مبلغ وام خرید خودرو دیگر بانک‌ها، بانک سپه مبلغ کمتری را در نظر گرفته است؛ شما می‌توانید از این بانک مبلغ ۵۰ میلیون تومان بابت خرید خودرو وام بگیرید. البته باید این ۵۰ میلیون تومان را با سود ۱۸درصد و در مدت زمان حداکثر ۳۶ ماه به بانک بازگردانید.

وام خرید خودرو بانک پارسیان

حداکثر مبلغی که مسئولان فعلی بانک پارسیان برای وام خرید خودرو مشخص کرده‌اند، ۳۰۰ میلیون تومان است. گیرنده وام باید مبلغ را ظرف مدت حداکثر ۶۰ ماه و به قید ۲درصد سود به بانک بازگرداند.

وام خرید خودرو بانک ایران زمین

مبلغی که می‌توانید بابت خرید خودرو از بانک ایران زمین وام بگیرید، معادل ۳۰۰ میلیون تومان است. البته این امکان وجود دارد که در سال آینده و سال‌های بعد، اعداد و ارقام دیگری برای وام خرید خودرو بانک ایران زمین تعیین شود.

مطابق آنچه که در بالا دیدیم، وام خرید خودرو از سوی بانک‌های مختلف در کشور ارائه می‌شود؛ تنها کافی است که با توجه به خودرو انتخابی خود، بهترین بانک با بیشترین مبلغ و دوره بازپرداخت را از میان آنها انتخاب کنید. این شرایطی مناسب است که بتوانید با سهولت بیشتری مبلغ مورد نیاز برای خرید خودرو مورد علاقه خود را تامین کنید.