به گزارش پایگاه خبری نشان :

خبرنگار:الهام کریمی، بازگشت محمود احمدی‌نژاد به عرصه سیاسی ایران را بررسی کرده است

در بخشی از این گزارش می‌خوانیم:

چه فروردین 90 که رئیس جمهور بود برای اصرار به پذیرش استعفای وزیر اطلاعاتش 11 روز دولت را رها کرد و خانه نشین شد و چه حالا که بعد از دو بار ردصلاحیت شدن باز هم ثبت نام کرد و در پاسخ به احتمال رد صلاحیتش از سوی شورای نگهبان گفت: سوال سیاسی نپرسید! این اقدامات تنها از سوی شخصیتی به نام محمود احمدی‌نژاد قابل اجراست و بس!

تقریبا در نظرسنجی ها در صدر جدول است. پایگاه و سبد رای قابل توجهی دارد و برخلاف اکثر سیاسیون، «فدایی» و جان نثار دارد. می‌تواند حضور خیابانی رقم بزند، می‌تواند با سرعت با مردم ارتباط برقرار کند و مورد توجه قرار بگیرد.

حتی می‌شود گفت احمدی نژاد به این جلب توجه نوعی اعتیاد دارد و نمی‌تواند فارغ از این توجهات به زندگی سیاسی خود بپردازد.» محدوده قدرت نمایی او در سال‌های اخیر به بخشی کوچکی از نارمک محدود بود و میزی که در پشت آن هنوز تصور ریاست جمهوری داشت و مشکلات اندک مراجعانش را یادداشت و یا نامه‌های آنها را دریافت می کرد! مرتب در حال بروز رسانی برند شخصی خود است.

اینقدر که عمل زیبایی بوتاکس می‌کند، از عکس گرفتن با کسانی که در قاب های رسمی جایی ندارند، ابایی ندارد و حتی استقبال می‌کند.شاید احمدی‌نژاد تنها رجل سیاسی جمهوری اسلامی باشد که بی واهمه و با لبخند با بدحجاب ها عکس یادگاری می‌گیرد.احمدی‌نژاد در آستانه 70  سالگی هم تصور می‌کند که مانند سال 58 مشغول تصمیم گیری برای بالارفتن یا نرفتن از دیوار سفارت آمریکاست و تنها درصدد خودنمایی است!