به گزارش پایگاه خبری نشان :

بهترین نرم افزار crm فارسی کدام است؟

انتخاب بهترین نرم افزار crm فارسی همواره جزء دغدغه ها و نگرانی های بسیاری از بنگاه های اقتصادی بوده است. این مسئله تا حدی جدی است که بسیاری از شرکت ها با وجود هزینه ی بالایی که متحمل می شوند، نتیجه ی مناسبی دریافت نکرده و در نتیجه آن را حذف می کنند. در این قسمت می خواهیم در مورد خرید نرم افزار crm انتخاب بهترین نوع فارسی آن سخن بگوییم. پیش از هر چیز اجازه دهید تعریفی از آن بیان کنیم. کارایی نرم افزار سی آر ام یا مدیریت کردن ارتباط با مشتریان، خیلی بیشتر از یک نرم افزار ساده است. این نرم افزار در واقع یک استراتژی است که توانایی کمک کردن به مشتری مداری را دارد. همچنین به کسب و کار افراد کمک شایانی می کند.

پیش از اینکه به مبحث بهترین نرم افزار crm فارسی بپردازیم، به این مثال توجه کنید. فرض کنید شما در شرکتی کار می کنید که لیست مشخصی از مشتریان در دست دارید. این مشتری ها به صورت دوره ای و در زمان های خاصی با شما تماس گرفته اند و یکی از محصولات شما را خریداری کرده اند. حال فرض کنید شماره ی تلفن این مشتریان در موبایل یکی از کارمندان شرکت ثبت شده است. این موضوع یک تهدید بسیار جدی برای کار و حرفه ی شما تلقی می شود. به دلیل اینکه با خروج آن کارمند از شرکت، شما بخش عمده ای از مشتری های خود را از دست می دهید. داشتن بهترین نرم افزار دورکاری برای شرکت ها و سازمان ها می تواند از این امر جلوگیری کند و تمامی اطلاعات مشتریان را مدیریت کند.

 

بهترین نرم افزار crm فارسی

نرم افزار crm برای کدام شرکت ها مناسب است؟

بهترین نرم افزار crm فارسی برای شرکت هایی مناسب است که هزینه های تمام شده ی آن ها در بخش های مختلف زیاد باشد. همچنین شرکت هایی که می خواهند عملکرد کارکنان خود را در سیستم بهبود ببخشند و آن ها را مورد بررسی قرار دهند، می بایست از این نرم افزار استفاده کنند. اگر شما در شرکتی کار می کنید که در بخش های مختلف آن هماهنگی دیده نمی شود، خرید نرم افزار crm به شما کمک بسیاری می کند. در صورتی که نمی توانید گزارش های مختلفی از نحوه ی عملکرد کارکنان و مشتریان تهیه کنید، این نرم افزار تا حد زیادی به کمک شما خواهد آمد.در ادامه به معرفی بهترین نرم افزار crm و ویژگی های آن می پردازیم.

 نرم افزار crm فارسی؛ نرم افزار Salesforce

نرم افزار Salesforce  از جمله بهترین نرم افزار crm می باشد که به مشاغل و کسب و کار های مختلف کمک بسیاری می کند. این نرم افزار کمک می کند تا میزان فروش افزایش یابد، تمامی امور شرکت به طور خودکار و سیستمی انجام گیرد و افراد بتوانند با استفاده از آن تصمیم های هوشمندانه تری بگیرند. از مهم ترین ویژگی های این نرم افزار می توان به مدیریت کردن سرنخ ها و مشتری ها، مدیریت کردن فرصت فروش، اجرا کردن قوانین و تمامی جریان امور به صورت اتوماسیون، ایجاد گزارشات و داشبورد هایی به منظور برنامه ریزی بهتر و تنظیم برنامه موبایل می باشد.

نرم افزار crm فارسی؛ HubSpot

از جمله بهترین نرم افزار crm ، نرم افزار HubSpot می باشد. این نرم افزار از سال 2006 تا به امروز در بیش از 100 کشور دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. از این نرم افزار به منظور جذب بیشتر مشتری ها استفاده می شود. از جمله مهم ترین ویژگی های آن می توان به راه اندازی بسیار سریع در کمترین زمان ممکن، مرکزیت قرار دادن بازاریابی و فروش، هاب سرویس، شخصی سازی کردن و ایجاد کردن پنل فروش اشاره کرد. لازم به ذکر است که این نرم افزار کاملا رایگان بوده و شما تا هر زمان می توانید از آن به صورت رایگان استفاده نمایید.

نرم افزار crm فارسی؛ نرم افزار  Fresh sales

 از جمله بهترین نرم افزار crm دیگر در این زمینه می توان به نرم افزار  Fresh sales اشاره کرد. این نرم افزار از UI بسیار قدرتمند و بسیار زیبایی برخوردار می باشد. این نرم افزار یکی از نرم افزار های فروش است که باعث می شود مشاغل در ابعاد و اندازه های مختلف بتوانند از آن استفاده کنند. در این نرم افزار می توان به مدیریت، انجام معاملات، جذب کردن و پرورش دادن سرنخ ها پرداخت. از مهم ترین ویژگی های این نرم افزار عبارت است از ساختن انواع تیم های فعال برای بخش های مختلف، ردیابی کردن ارتباطات مشتریان به طور کاملا خودکار، ارائه ی گزارش های جزئی از سرنخ ها و تمامی مشتریان و اتوماسیون و چرخه ی کاری بر مبنای هوش مصنوعی.

نرم افزار crm فارسی؛ نرم افزار Zoho

یکی از بهترین نرم افزار crm ، نرم افزار Zoho CRM می باشد. این نرم افزار با بیش از ۱۵۰،۰۰۰ مشتری که از آن راضی بوده اند، به عنوان یک سی آر ام کاربردی و محبوب شناخته شده است. دلیل این محبوبیت این است که این نرم افزار یکپارچگی و هماهنگی بسیار خوبی با تلفن همراه، انواع شبکه های اجتماعی، ایمیل ها و تمامی چت های لایو یا زنده دارد. از مهم ترین ویژگی های این نرم افزار محبوب و کاربردی می توان به مجهز بودن به دستگاه فروش zia نام برد. این سیستم مجهز به هوش مصنوعی است که از آن می توان برای پیش بینی های منطقی و گزارش گیری استفاده کرد.

بهترین نرم افزار crm فارسی چه ویژگی هایی دارد؟

تا این قسمت از مقاله با بهترین نرم افزار crm آشنا شدید. سایت بهین تک گستر نیز کاربردی ترین و بهترین نرم افزار های سی آر ام را به مشتریان ارائه می دهد. حال می خواهیم بررسی کنیم این نرم افزار ها چه ویژگی هایی باید داشته باشند تا بتوان آن ها را به عنوان بهترین نمونه شناخت. به طور کلی این نرم افزار باید کاملا جامع و مانع باشد. حال جامعیت و مانعیت چه معنایی دارد؟ جامعیت به این معنا است که این نرم افزار بتواند در تمامی بخش ها و قسمت های مختلف سازمان کارایی داشته باشد. همچنین بتوان با استفاده از آن تمامی بخش ها را مدیریت نمود.

بهترین نرم افزار crm باید کاملا مانع باشد. مانعیت به این معنا است که از آن بتوان در سازمان ها و شرکت هایی که ساختار کوچکتری دارند نیز استفاده کرد. ضمنا بتوان در سازمان های بزرگ نیز از آن استفاده کرد. یعنی به لحاظ ساختاری تفاوتی در محیط آن نباید دیده شود. خوب است بدانید گاهی مواقع شاهد آن هستیم که برخی از سازمان ها هزینه ی کلانی برای این نرم افزار پرداخت می کنند. اما با توجه به هزینه ی تمام شده تنها 10 درصد از آن مورد استفاده قرار می گیرد. در کنار آن 90 درصد از هزینه ی پرداخت شده بدون استفاده باقی مانده است.

سایت بهین تک گستر با معرفی بهترین نرم افزار crm فارسی به شما عزیزان، این اطمینان را میدهد که نرم افزار های موجود در سایت تمامی امکانات فوق را دارند. مشتریان عزیز می توانند با اطمینان در مورد شرایط مخصوص آن مطالعه کرده و اطلاعاتی در این مورد کسب کنند. کسب و کار های مختلف می توانند با پرداخت هزینه ی کمتر بیشترین میزان امکانات و بهره وری را بدست آورند. لازم به ذکر است که این خدمات برای انواع شرکت های بزرگ و کوچک مناسب است.

 

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .