به گزارش پایگاه خبری نشان :

بازی کردن به کمک گوشی های موبایل روز به روز بیشتر می شود و تنها برخی از بازی ها هستند که به شهرت جهانی می رسند. در میان بازی هایی که این روزها در کل جهان توسط گیمرها به بازی گرفته می شوند، فورتنایت نام آشنایی دارد. فورتنایت و مراحل جذاب آن دلیل این محبوبیت در کل جهان می باشد.

در بازی فورتنایت علاوه بر به دست آوردن پیروزی در رقابت ها، ویباکس نیز مهم است و باید از روش هایی برای کسب آن کمک بگیرید. در طول بازی می توان ترفندهایی به کار برد و ویباکس را به دست آورد که در ادامه این مقاله شما را به طور کامل با این مبحث آشنا خواهیم کرد.

 

آشنایی با بازی فورتنایت و سبک آن

کمپانی اپیک گیمز در طراحی و ساخت بازی ها بسیار موفق عمل کرده است و فورتنایت یکی از ساخته های این شرکت است. این بازی را در سبک اکشن ساخته اند تا گیمرهای علاقه مند، از این بازی بهترین لذت را ببرند. این بازی را می توان برای دستگاه هایی چون پلی استیشن، پی اس فور، دستگاه های موبایل و ... خریداری کرد که نسخه موبایل آن به سرعت در جهان بر رو گوشی ها نصب شد.

بازی فورتنایت یک گرافیک فوق العاده دارد که با محیطی فانتزی جذابیت را بالا برده است. این بازی در مودهایی با نام های کریتیو، نجات دنیا و بتل رویال تولید شده است که هر کدام با ماجراها و ماموریت هایشان می توانند ساعت ها سرگرمی ایجاد کنند. در این بازی رقابت ها بر سر زنده ماندن اتفاق می افتند و باید با گیمرها در سراسر جهان مبارزه کنید.

ویباکس از قسمت های مهم بازی فورتنایت است که افراد علاقه مند به این بازی باید با روش های کسب آن به طور کامل آشنا شوند.

111

 

تعریفی ساده از ویباکس فورتنایت

وجود ویباکس در بازی فورتنایت لازم است و یک واحد پولی به شمار می آید. در این بازی آیتم هایی برای قسمت های مختلف بازی در نظر گرفته شده است که در فروشگاه بازی به کمک ویباکس می توان آن ها را خریداری کرد.

در واقع داشتن ویباکس مانند داشتن پول در دنیای واقعی است که وجودش به لذت بازی خواهد افزود. کمپانی اپیک گیمز مبنا را بر این قرار داده است که تلاش های گیمر در طول بازی سبب به دست آوردن ویباکس شود تا از قسمت های مختلف بازی که باید خریداری شوند، استفاده کند.

بنابراین ویباکس در بازی فورتنایت از مهم ترین ارز هایی است که تاثیر بسیار زیادی در روند بازی خواهد داشت. روش های زیادی از جمله رایگان و پولی برای تهیه ویباکس فورتنایت وجود دارد که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

 

ترفندها و روش هایی که می توان به کمک آن ها ویباکس به دست آورد.

در این بازی ویباکس مهم است بنابراین باید راه هایی نیز وجود داشته باشد که بتوان ویباکس به دست آورد. آشنایی با این روش ها می تواند کار را برای علاقه مندان به این بازی آسان تر کند، در همین راستا ترفندها و راه های دریافت ویباکس در بازی فورتنایت را در زیر ذکر کرده ایم.

  1. یکی از ترفندها این است که در طول روز بازی و نرم افزار فورتنایت را که بر روی گوشی خود نصب کرده اید، باز کنید و به این بازی لاگین شود. با انجام این مورد ویباکس به دست می آورید، هر چند که تعدادش کم باشد.
  2. یکی از مود های این بازی،  نجات دنیاست که می توانید ماموریت های مربوط به آن را انجام دهید و ویباکس را به دست آورید. در این بخش بازی، رقابت های خشن است و با انجام آن ها می توان تعداد ویباکس های موجود در بازی را بالا برد. البته ناگفته نماند که این قسمت از بازی رایگان نیست و باید بابت بازی کردن در آن، پول پرداخت کنید
  3. یک قسمت به نام strom shield defenses وجود دارد که قرار گرفتن در این بخش، سبب دریافت ویباکس می شود. بازی در این قسمت و به دست آوردن ویباکس قابل تکرار است و شما می توانید هر زمان که به ویباکس نیاز داشتید، از این روش استفاده کنید.
  4. ماموریت هایی که در بازی به شما سپرده می شود را به طور دقیق انجام دهید تا جوایز آن را به دست آورید که ویباکس در میان این جوایز قرار دارد. این ماموریت ها چندان دشوار نیست و با کمی استراتژی می توانید آن ها را به طور کامل به پایان برسانید.
  5. همه روش های قبلی نیاز به بازی کردن و سختی کشیدن در طول بازی دارد که معمولا دریافت ویباکس نیز از طریق آن ها زمان بر است. در این بین یک روش ساده وجود دارد که زمان به دست آوردن ویباکس از طریق آن کوتاه تر است که این روش، خرید ویباکس از طریق سایت های دارای مجوز در این زمینه است.

این روش راه رسیدن به تعداد ویباکس های مورد نیاز را کوتاه تر می کند.

222

از ویباکس در بازی فورتنایت چه استفاده هایی می شود؟

قطعا وجود ویباکس در بازی  فورتنایت مزیت هایی به همراه دارد که این مزیت ها خود را در زمان استفاده کردن از آن نشان می دهند. موارد استفاده ویباکس در بازی فورتنایت به صورت زیر می باشد.

  1. کاراکتر بازی باید با رقبای سر سختی به نبرد بپردازد که پیروزی هدف اصلی آن هاست. پیروز شدن در میدان مسابقات نیاز به تجهیزات مختلفی چون اسلحه دارد که باید به کمک ویباکس آن ها را خریداری کرد.
  2. لباس های جنگی که در فروشگاه فورتنایت به چشم می آیند، از قابلیت ها و ویژگی های متنوعی برخوردار هستند که ویباکس برای خرید آن ها لازم است.
  3. بتل پس فورتنایت از قسمت های مختلف بازی است که برای خرید آن نیاز است که ویباکس پرداخت کنید. با خریداری این قسمت می توانید چالش ها و ماموریت های بیشتری را تجربه کنید.
  4. به کمک ویباکس می توان امکانات خریداری شده و در دسترس خود را، دوباره آپدیت کنید و ویژگی های جدیدتری را در آن ها به وجود آورید.