به گزارش پایگاه خبری نشان :

تا به حال برای شما هم پیش آمده که برای مطالعه یک مطلب دلخواه چند سایت را باز کنید و با محتوای مشابه مواجه شوید ولی ترجیح دهید مطالعه خود را در سایتی ادامه دهید که ظاهر گرافیکی بهتری دارد؟ درادامه باز به علت کند بودن آن سایت ظاهر گرافیکی زیبایش را کنار بگذارید و سایت دیگری را امتحان کنید که سرعت بالاتری دارد؟ حتی بارها دیده ایم که چقدر تبلیغات آذاردهنده، پاپ آپ ها و یا رنگ بندی نامناسب سایت، خوانایی متون داخل آن را با خطر مواجه نموده است. برای داشتن وب سایتی پر بازدید باید به نکات مهمی توجه کنید. هر سایتی نمی‌تواند برای شما ترافیک ارگانیک جذب کند. اگر در شرف راه اندازی سایت هستید پیشنهاد می‌کنیم ادامه این مطلب را که توسط تیم تولیدمحتوای شرکت طراحی سایت دیجی تک نگارش شده است، مطالعه کنید تا با ویژگی های یک سایت خوب آشنا شوید.

امنیت اطلاعات بالایی دارد

امنیت مهمترین مولفه ی هر کسب و کاری است. به گفته ی بزرگانِ درآمدزایی، امنیت کلید ادامه ی هر فعالیت کاری می باشد. یعنی اگر ازدسته افرادِ خواهانِ طراحی یک سایت باشید باید به شما بگوئیم که بدون حفظ امنیت اطلاعات هرگز سایت شما پیشرفت چشمگیری را نخواهد دید.

اسایت شما سرمایه شماست، نباید به گونه ای قابل نفوذ باشد که سرمایه تان به راحتی طعمه سودجویان شود.

55

ظاهر گرافیکی ایده‌آلی داشته باشد

درست است که امنیت بزرگترین نکته برای ادامه ی حیات یک فناوری و یا یک سایت می باشد اما هر شخص باید در ابتدا این تمایل را پیدا کند که به سایت شما سر بزند. این گرایش به سمتِ سایت شما با یک طراحی زیبا امری کاملا دست یافتنی می شود.

 شاید در زمینه ی زیبایی دقت کرده باشید که بسیاری از اتوموبیل ها با وجود داشتنِ آپشن های متنوع  ولی به دلیل ظاهری ناشکیل خیلی نتوانسته اند فروش فوق العاده ای را تجربه کنند.سایت هم مانند اتوموبیل کاملا به ظاهری زیبا نیاز دارد. پس اهمیت گرافیک سایت را دریابید.

طاهر گرافیکی، انتخاب رنگ بندی استانداردی که خوانایی محتوای سایت را با مشکل مواجه نکند، داشتن تصاویر جذاب و گیرا با هارمونی رنگی خوب از جمله عواملی هستند که باید برای داشتن سایتی با ظاهر گرافیکی ایده آل به آنها توجه نمود.

 

محتوای جذاب و کاربردی داشته باشد

برای اینکه سایت شما جذاب باشد باید خواننده از خواندنِ مطالبِ سایت شما نهایتِ  استفاده را ببرد. در واقع یعنی اینکه وقتی مشتری به سایت شما سر میزند باید یا مطلبِ مهمی را یاد گرفته باشد و یا اوضاعِ روحی و روانی او با خواندنِ مطلب شما بهبود یابد. پس محتوای قرار داده شده در سایت بسیار حائز اهمیت است.

اما ، چگونه بفهمیم که محتوای ما کاریزما و جذابیتِ لازم را برای خواننده ایجاد کرده است؟ برای این سوال دو جواب می شود پیدا کرد. اول اینکه از بازخوردهای سایت می‌توانیم به خوب بودن مطالبِ آن پی ببریم. یعنی یک سایتِ خوب کلی نظرات متنوع در انتهای مطالبش قرار گرفته است.

 دومین راه حل که از نظرِ برخی ها می تواند کاربردی باشد، دیدنِ طراحی های سایت های معتبر دیگران و ادیده گرفتن از آنهااست. به یاد داشته باشید که الهام گرفتن از سایت های جذاب می تواند سایت شما را رقابتی تر از قبل کند.

شاید  بدانید که داشتنِ نویسنده های مبتکر و خلاق مهمترین گامِ یک محتوای جذاب و کاربردی است.

سرعتِ بالا آمدن آن زیر 4 ثانیه باشد

هر چه قدر بگوئیم که سرعت یک سایت تا چه اندازه مهم است باز هم کم گفتیم. شما فرض کنید که به عنوان یک خواننده می خواهید وارد یک سایت شوید و مطمئن هم هستید آن جا مطالبِ خوبی برای شما وجود دارد ولی سایت دیر بالا می آید. آیا تا لود شدن کامل سایت صبر می کنید؟ به احتمال زیاد خیر.

باید دقت داشته باشید که بر طبق تجربه معمولا تا ۵ ثانیه خواننده برای لود شدن سایت صبر می کند، پس اگر سرعت سایتی بالاتر از 4 ثانیه باشد احتمال اینکه کاربری منتظر لود شدنش بماند به شدت کاهش یافته و درنتیجه ترافیک ارگانیک سایت افت می کند.

555

مبتنی بر اصول سئو طراحی شده باشد

شاید درباره ی سئو سایت مطالبی خوانده باشید. منظور از سئو این است که فرایند جستجو برای موتور های جستجوگر بهینه سازی شود. برای اینکه سایت شما در گوگل اول از همه بالا بیاید باید یک سئوی مناسب داشته باشید. برای اینکار نویسنده ی شما باید متن شما را بر حسب کلماتِ کلیدی ای بنویسد که مردم آن ها را بیشتر در گوگل یا سایر موتورها سرچ می کنند.

اگر می خواهید با سئو سایت آشنایی بیشتری پیدا کنید به بخش مقالات سایت دیجی تک مراجعه کنید.

طراحی سایت حرفه ای با دیجی تک

حال که با ویژگی‌های یک سایت خوب آشنا شدید وقت آن است که به دنبال شرکتی باشید که بتواند تمام موارد فوق را به بهترین شکل ممکن اجرا کرده و یک سایت حرفه ای به شما تحویل دهد. شرکت طراحی سایت دیجی تک در زمینه طراحی سایت asp.net فعالیت دارد و می‌تواند تضمین مطلوب‌ترین سطح کیفی طراحی سایت را به شما ارائه دهد. اگر خواهان یک سایت حرفه ای هستید، باید به سمت شرکت‌های معتبر و حرفه ای بروید.

نحوه سفارش طراحی سایت حرفه ای به شرکت دیجی تک

دیجی تک یک شرکت ارائه دهنده خدمات تحت وب است که سال‌های زیادی در زمینه طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن و خدمات سئو فعالیت دارد. بخش درخشان خدمات شرکت دیجی تک اینجاست که این شرکت معتبر خدمات خود را به محدوده مکانی خود یعنی تهران محدود نکرده است. به عنوان مثال اگر ساکن کرج هستید و قصد طراحی سایت دارید کافیست در مرورگر خود عبارت طراحی سایت کرج را جستجو کرده و یا روی آدرس https://digitechseo.com/iran/karaj  کلیک نمایید  و وارد سایت دیجی تک شوید. به سادگی پر کردن فرم ثبت سفارش کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.