به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

یکی از مهم ترین بخش های واردات قطعات الکترونیکی از این کشور سفارش پی سی بی در چین است.

 

شناخت بهترین تولید کننده و سفارش بی پی سی در چین

سفارش پی سی بی در چین چگونه انجام می گیرد؟ همان طور که امروزه مشاهده می کنید چین در سال های اخیر به یک قطب صنعتی عظیم تبدیل شده و واردات ماشین آلات از این کشور یک امر ناگزیر است. یکی از مهم ترین بخش های واردات قطعات الکترونیکی از این کشور سفارش پی سی بی در چین است. با توجه به اهمیت پی بی سی ها در صنایع مختلف باید در هنگام سفارش آن مواردی مورد توجه قرار بگیرد که باید در چین مورد بررسی قرار بگیرد. برای انجام بررسی های لازم نیاز است که سفارش دهندگان ابتدا با شرکت بازرسی در چین قرارداد ببندند سپس شرکت ها از جنبه های مختلف قطعات الکترونیکی نظیر بی پی سی ها را مورد بررسی قرار دهند. شرکت پیشرو تلاشگران یکی از حرفه ای ترین شرکت های بازرسی کالا در چین شناخته می شود. این شرکت دارای یک دفتر در شانگهای چین است که انجام عملیات بازرسی را ساده تر می کند.

سفارش پی سی بی در چین از چه جنبه هایی مورد بررسی قرار می گیرد.

22

همان طور که می دانید در سالهای اخیر با پیشرفت فناوری وابستگی صنایع زیرساختی مانند صنعت مخابرات و پزشکی و... به قطعات بیشتر شده است. شرکت پیشرو تلاشگران به عنوان یکی از شرکت های تخصصی در زمینه بازرسی کالا در چین و واردات قطعات الکترونیکی  شما را در هنگام سفارش پی بی سی در چین یاری می کند.

دفتر شانگهای پیشرو تلاشگران پیش از سفارش پی سی بی در چین با پرداختن به اموری سعی می کنند ارزیابی صحیحی را در اختیار متقاضیان قرار بدهند.

ملاک ارزیابی این شرکت شامل

بررسی استانداردهای مختلفی که شرکت های سازنده از آن تبعیت می کنند.

بررسی گواهینامه های اخذ شده توسط شرکت و سابقه ی کار شرکت ها

علاوه بر این میزان تبادل مالی به شکل سالیانه مورد بررسی قرار می دهد. میزان فروش سالانه یکی از فاکتورهای مهم در سفارش کالا به شمار می رود.

میزان رضایت خریداران از قطعات تولید شده و ضمانت بازگشت سرمایه در صورت عدم رضایت از کیفیت پی بی سی ها امکان بازگرداندن آن ها را به وجود می آورد، یکی از مهم ترین پارامترها که در ارتباط با سفارش بی پی سی در چین وجود دارد کنترل کیفیت و برخورداری از تجهیزات پیشرفته است که موجب می شود کالاهای باکیفیت در اختیار مصرف کنندگان قرار بگیرد. شرکت های وارد کننده در ایران باید بدانند که این امور توسط افراد حرفه ای در چین بایست انجام بگیرد. شرکت های بازرسی کالا با برخورداری از تجربه بالا در این امور تخصصی عمل می کنند تا افراد بتوانند این پروسه را با اطمینان به پایان برسانند.

اهمیت بازرسی کالا در چین پیش از سفارش پی سی بی در چین

در حال حاضر مشاهده می شود که عدم وجود قطعات کمیاب الکترونیکی در بازارهای ایران باعث می شود که صنعتگران دچار مشکلاتی شده و ملزم به واردات قطعات الکترونیکی از کشورهای دیگر باشند. اما این مسئله نیز مشکلات خود را دارد. در برخی موارد دیده شده است که بازرگانان پس از خرید کالاهای مورد نظر و تحویل آن با قطعات بی کیفیتی مواجه شده اند که کاربردی ندارد این مسئله باعث ضررها و زیان های هنگفتی می شود.

222

شاید از نگاه برخی از افراد انجام این فرایند بسیار پیچیده باشد اما جالب است بدانید که بازرگانان و صنعتگران می توانند این امور را به یک شرکت بازرسی کالا در چین واگذار کنند.

شرکت های بازرسی کالا پیش از سفارش پی سی بی در چین ابتدا اطلاعات لازم را در مورد محصول جمع آوری می کنند سپس با در نظر گرفتن مزایا و معایب آن سعی می کنند سرمایه شما را در یک جای درست به کار بگیرند. بهره مندی از مشاوره ی قبل از خرید باعث می شود که افراد بتوانند با در نظر گرفتن همه ی جوانب بهترین تصمیم را بگیرند. در ادامه پی بی سی هایی را انتخاب کنند که از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردار هستند.

بازرسانی که در این شرکت فعالیت دارند علاوه بر زبان چینی بر زبان انگلیسی نیز مسلط هستند و می توانند به سادگی با تولیدکنندگان در چین ارتباط برقرار کنند.

از دیگر موارد حائز اهمیت در سفارش پی سی بی در چین کنترل کیفیت قطعات است این فرایند پیش از ارسال به ایران انجام می شود. نکته ی مهمی که در اینجا وجود دارد در شرایط عادی کنترل کیفیت به دلیل صرف هزینه ها و زمان زیاد انجام نمی گیرد. در صورتی که از خدمات شرکت های بازرسی کالا استفاده نشود ممکن است بعد از ارسال کالا به ایران مشخص می شود که قطعات مورد نظر مشکل دارند این امر باعث از بین رفتن هزینه ها و تحمل ضرر و زیان های فراوان می شود. امکان بازرسی پیش از ارسال باعث می شود بخش زیادی از مشکلات افراد را مرتفع می کنند.

از دیگر ویژگی های استفاده از خدمات بازرسی کالا در چین امکان بازرسی در حین ساخت کالا است این نوع از بازرسی شامل کنترل کیفیت مواد اولیه به کار رفته در قطعات است. از دیگر موارد مهم کنترل کیفیت این است که فرایند تولید به شیوه ی صحیحی اجرا شود.

 

شرکت پیشرو تلاشگران از دو شرکت فعال در ایران و چین تشکیل شده است با ایجاد مدیریت و استفاده از کارشناسان متخصص و حرفه ای به عنوان یک مجموعه ی معتبر و مشهور در امور بازرگانی و واردات کالا، قطعات الکترونیکی است که امکان بازرسی کالاها و ترخیص کالا در چین را به وجود آورده است.

 

[a1] 

شرکت پیشرو تلاشگران از دو شرکت فعال در ایران و چین تشکیل شده است با ایجاد مدیریت و استفاده از کارشناسان متخصص و حرفه ای به عنوان یک مجموعه ی معتبر و مشهور در امور بازرگانی و واردات کالا، قطعات الکترونیکی است که امکان بازرسی کالاها و ترخیص کالا در چین را به وجود آورده است. برای درخواست مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت مجموعه مراجعه نمایید.

 

 

 

 


 [a1]در بدنه اصلی خبر هرجا که فکر می‌کنید وجود تصویری به درک بهترمفهوم و رفع خستگی چشم مخاطب کمک می‌کند از تصویر استفاده نمایید. اکثر رسانه‌ها اجازه انتشار ۳ تصویر در یک خبر را می‌دهند.