به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

تدریس خصوصی آیلتس در اصفهان

آموزش زبان آیلتس در اصفهان

اگر تصمیم به مهاجرت و شرکت در آزمون آیلتس را دارید، شما به یک استاد حرفه ای و برنامه ریزی دقیق برای آموزش زبان آیلتس در اصفهان نیازمند هستید. به دلیل تنوع در منابع آزمون آیلتس، وجود برنامه های مختلف و آموزشگاه های متعدد، شما باید برای آموزش زبان آیلتس در کمترین زمان وبا بهترین کیفیت، بهترین آموزشگاه با اساتید مجرب را انتخاب کنید.

ما درتدریس زبان آیلتس در اصفهان با استفاده از مدرسین مجرب و کاردان پذیرای شما عزیزان جهت آموزش زبان آیلتس خواهیم بود. اگر قصد آموزش زبان آیلتس را در کوتاه ترین زمان دارید ما در مجموعه خود با تدریس آیلتس حرفه ای در اصفهان این امکان را برای شما فراهم آورده ایم که با امکانات ویژه و اساتید برتر در کمترین زمان، زبان آیلتس را آموزش ببینید. همچنین ما در این آموزشگاه با برگزاری کلاس ها با کمترین ظرفیت، به تدریس خصوصی آیلتس در اصفهان می پردازیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر برای آموزش زبان آیلتس می توانید به وب سایت ما مراجعه نمایید.

تدریس زبان آیلتس در اصفهان

آموزشگاه زبان آیلتس 

آزمون زبان انگلیسی در سطح بین المللی، آیلتس نام‌ دارد. از طریق این آزمون تسلط افراد به زبان انگلیسی سنجیده می شود. این آزمون در کمتر از ۳ ساعت شما را از لحاظ مهارت های گوش دادن، خواندن، نوشتن و مکالمه کردن می‌سنجد و نمره های هر مهارت از ۱ تا ۹ می باشد. در آزمون آیلتس از مکالمه رو در رو که از بهترین روش های سنجش مکالمه می باشد، استفاده می شود. در سراسر دنیا این آزمون توسط متخصصان زبان انگلیسی طراحی شده و میزان مهارت شما را در زبان انگلیسی ارزیابی می کند. مسلما مهارت های زبانی برای فردی که قصد تحصیل در محیط آکادمیک دانشگاه را دارد، متفاوت با کسی است که قصد دارد برای کار به کشور انگلیسی زبان مهاجرت کند.

مراحل آزمون آیلتس

معمولاً این آزمون آیلتس در دو مرحله برگزار می شود. مرحله اول آزمون کتبی می باشد، که زمان آن دو ساعت و ۴۰ دقیقه می باشد. این آزمون، شامل مراحل Listening، Reading، Writing است.  همچنین مرحله بعدی این آزمون شامل تست Speaking می باشد. در آزمون Speaking قدرت صحبت کردن شما به زبان انگلیسی ارزیابی می شود. شما میتوانید با پکیج های تدریس اسپیکینگ آیلتس سپهر انگلیس در اصفهان به نمره دلخواه خودتون برسید. آزمون های شنیداری، خواندن و نوشتاری که از مراحل اصلی آزمون آیلتس می باشند، همگی در یک روز سنجیده می‌شوند. نکته دیگر این است که آزمون مصاحبه به فاصله یک هفته قبل یا بعد از آزمون کتبی انجام خواهد شد.

آموزش آیلتس در اصفهان

تست Listening آزمون آیلتس

این آزمون مرحله اول به حساب می آید و شامل چهار بخش می باشد. برای هر بخش ۱۰ سال طراحی شده است که جمعاً ۴۰ سوال برای شما در نظر گرفته شده است و کل زمان این آزمون ۲۰ تا ۳۰ دقیقه می باشد.

تست Reading آزمون آیلتس

با آغاز بخشReading به شما ۴۰ سوال داده خواهد شد. شما یک ساعت فرصت دارید تا به سوالات پاسخ دهید. سوالات دفترچه آزمون، همگی از کتاب ها، روزنامه‌ها، جزوه ها و مجله های غیر تحصیلی انتخاب شده اند. یکی از فاکتورهای مهم در این بخش تسلط شما بر زبان انگلیسی می باشد.

تست Writing آزمون آیلتس

مرحله بعدی این آزمونWriting می باشد که همان بخش نوشتاری است. در این بخش برای شما یک ساعت در نظر گرفته می شود و شامل دو موضوع خواهد بود، تا در مورد آنها متنی بنویسید. با استفاده از تجربه ای که در سالهای قبل به دست آمده است بهتر است، که ابتدا ۲۰ دقیقه را به سوال اول اختصاص بدهید. متن اول باید شامل حداقل ۱۵۰ کلمه باشد، در ادامه ۴۰ دقیقه دیگر را برای نوشتن متن دوم که باید شامل حداقل ۲۵۰ کلمه باشد اختصاص دهید. این را هم باید بدانید که متن های کمتر از۱۵۰و۲۵۰ کلمه نمره کامل را نخواهند گرفت.

تست Speaking آزمون آیلتس

آخرین بخش مکالمه که همانSpeaking است شامل مصاحبه می باشد و بین ۱۱ تا ۱۴ دقیقه زمان خواهد برد. داوطلبان معمولاً در این بخش دچار استرس زیادی می شود. سوالات شخصی وعمومی در مرحله اول این آزمون قرار دارند، که شامل سوالاتی در مورد موقعیت خانوادگی، موقعیت شغلی و محل زندگی داوطلب می باشد. همچنین در بخش دوم موضوعی به شما داده خواهد شد که باید ۲ دقیقه در مورد آن صحبت کنید و عقیده خود را در مورد آن عنوان نمایید. در بخش سوم، مصاحبه گر در مورد موضوع عنوان شده ۳ الی ۴ دقیقه با شما بحث و تبادل نظر خواهد کرد.

آموزشگاه زبان آیلتس سپهر قاسم پور در اصفهان

آموزشگاه زبان آیلتس سپهر انگلیش در اصفهان در تلاش است بهترین خدمات و آموزش ها را برای کاربران و دانش آموز های عزیز ارائه کند. شماره تماس :09132001743