به گزارش پایگاه خبری نشان :

اولین نکته ای که باید در خرید نایلون حبابدار به آن توجه داشته باشید انتخاب مناسبترین نوع نایلون میباشد. همانطور که گفته شد انواع نایلون حبابدار وجود دارد که هر یک برای بسته بندی نوع خاصی از محصولات مورد استفاده قرار میگیرد و باید توجه داشته باشید که اگر نایلون مناسب با محصول خود را تهیه نکنید ضریب ایمنی محصول نیز به مراتب پایین تر خواهد آمد. برای خرید نایلون حبابدار به کیفیت آن نیز توجه داشته باشید. از نایلون حبابدار برای بسته بندی محصولات آسیب پذیر استفاده میشود که از این رو کیفیت آن بسیار حائز اهمیت قرار میگیرد و میتواند ایمنی محصول شما را افزایش دهد.

4

فروش نایلون حبابدار

شرکت حباب باران یکی از شرکت های فعال در زمینه فروش نایلون حبابدار است که انواع نایلون را با قیمت بسیار مناسب و منصفانه عرضه میکند. فروش نایلون حبابدار توسط شرکت حباب باران بصورت اینترنتی و تلفنی انجام میشود و نیازی به مراجعه حضوری برای تهیه نایلون مورد نیاز خود نخواهید داشت. شرکت ها و فروشگاه های زیادی وجود دارند که در زمینه فروش نایلون حبابدار فعالیت میکنند که شرکت حباب باران از قدمت و تجربه طولانی تری برخوردار است و محصولات خود را به تمای شهرهای کشور عرضه میکند.

قیمت نایلون حبابدار

قیمت نایلون حبابدار نسبت به نوع آن متفاوت است. در مطالب بالا به انواع نایلون حبابدار اشاره شد و باید به این موضوع توجه داشته باشید که هر یک از قیمت متفاوتی نیز برخوردار هستند. قیمت نایلون حبابدار به کیفیت آن نیز بستگی داشته و هر چه نایلون از کیفیت بالاتری برخوردار باشد در قیمت آن نیز تاثیر گذار خواهد بود. برخی از فروشندگان وجود دارند که قیمت نایلون حبابدار را با اینکه محصولات بسیار بی کیفیتی را عرضه میکنند بسیار غیر منصفانه در نظر میگیرند و  تنها به فکر کسب سود بیشتر هستند. برای اینکه مناسبترین و منصفانه ترین قیمت نایلون حبابدار را به دست آورید بهتر است ابتدا استعلام قیمتی از چندین فروشنده کسب نموده و سپس خرید نهایی خود را از شرکت هایی انجام دهید که منصفانه ترین قیمت را به شما ارائه میدهند.

نایلون حبابدار دارای یک سطح بسیار نرم و ایمنی می باشد

علاوه بر این حباب های روی سطح این نایلون ها از گاز مخصوصی پر شده اند و در کاهش آسیب رسیدن به محصول بسیار مفید و تأثیر گذار هستند .

در صنایع مختلف هیچ نایلون خاصی وجود ندارد که به اندازه نایلون ضربه گیر در برابر ضربه مقاوم باشد .

نایلون های حبابدار در انواع مختلفی تولید می شوند مانند نایلون ضربه گیر 3 تا 6 لایه و غیره .

هرچقدر که تعداد لایه ها بیشتر باشد نایلون نرم تر و مقاومتر می باشد .

44

تولید کیسه حبابدار

کیسه نایلون حبابدار یکی از سبک های رایج تولید سلفون های صنعتی است که به منظور بسته بندی کالاهای حساس و شکستنی به کار برده می شود.

شرکت حباب باران  یکی از برترین مجموعه های تولیدی انواع نایلون صنعتی است که به منظور امور بسته بندی به کار برده می شوند.

مهمترین قسمت تولید کالا، نحوه و کیفیت بسته بندی محصولات مطرح می باشد.

از این رو شرکت های تولید کنندۀ پلاستیک تلاش نمودند با تولید کیسه و رول نایلون حبابدار در کنار نایلون استرچ، نایلون شیرینگ و غیره بهترین و کاربردی ترین نوع بسته بندی شکیل را عرضه کنند.

444

کیسه پلاستیکی حبابدار امروزه برای جابه جایی کالاهای ظریف و شکننده امری ضروری می باشد که  حباب باران علاوه بر تولید نایلون حبابدار اقدام به تولید کیسه نایلون حبابدار نیز نموده است. 

کاربرد کیسه نایلون حبابدار

  • حفاظت فیزیکی از محصولات صنعتی در برابر ضربه و خراش حین حمل و جابجایی
  • ایجاد فاصله بین قطعات تولیدی صنعتی و ممانعت از تداخل رنگ بین محصولات
  • عایق بندی دیواره های گلخانه های کشاورزی و جلوگیری از هدر رفت انرژی در زمستان
  • عایق بندی موقت شیشه منازل و اتومبیل در فصول سرد و جلوگیری از یخ زدگی
  • عایق بندی موقت لوله های آب و کانالهای تاسیساتی
  • زیرانداز نرم ، سبک و ضد آب در اردوهای تفریحی و سیاحتی
  • ضربه گیر جهت بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی و انبار
  • پوشش استخر و حوض منازل و باغات جهت جلوگیری از ورود آشغال و گردو غبار و کاهش میزان تبخیر آب
  • پوشش سقف و دیوار آلاچیقهای چوبی و فلزی در فصول بارش و سرما

برای سفارش و یا اطلاعات بیشتر به وب سایت www.hobabbaran.comمراجعه نمایید.

تلفن های تماس : 09127007008

تلفن کارخانه  : 6-02155293301