به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

سی سی کرم فارماسی یکی از محبوب ترین انواع سی سی کرم هاست. این کرم که توسط برند ترک فارماسی تولید شده، تمام آنچه که از یک سی سی کرم با کیفیت انتظار دارید، برآورده می سازد.

تیپ پوستی مناسب برای خرید سی سی کرم فارماسی

تیپ پوست انسان ها با یکدیگر تفاوت بسیاری دارد. پوست برخی از انسان ها چرب و برخی دیگر نیز خشک و شکننده است. در این بین برخی انسان ها دارای پوستی مختلط هستند. در یک نگاه کلی می توان سی سی کرم فارماسی را برای پوست های زیر مناسب دانست.

پوست های شکننده و خشک

سی سی کرم فارماسی بهترین گزینه برای استفاده افراد با پوست های خشک و شکننده است. چرا که در ساختار خود دارای یک فرمولاسیون خاص برای افزایش میزان رطوبت پوست است. افرادی که از سی سی کرم فارماسی به عنوان کرم پودر رنگی استفاده می کنند یا آن را به عنوان یک ضد آفتاب قوی به کار می برند، به طور همزمان از خواص رطوبت بخشی این کرم بهره مند می شوید. اگر پوست خشک و شکننده ای دارید، می توانید با استفاده از سی سی کرم فارماسی، پس از مدت کوتاهی متوجه رفع حالت دهیدراته شدن پوست خود شوید. شما می توانید از این کرم به عنوان یک کرم پودر با قابلیت اصلاح رنگ استفاده کنید و یا آن را به عنوان پایه میکاپ خود بکار ببرید. این کرم با اثرات رطوبت بخشی خود، میکاپ بر روی پوست های خشک را ساده تر می سازد.

پوست های چرب و جوش دار

سی سی کرم فارماسی جزو معدود کرم هاییست که مصرف روزانه آن موجب افزایش تجمع چربی در سطح پوست نمی شود. چرا که اساساً این کرم ساختار چرب و سنگینی ندارد. همین مسئله موجب شده تا افراد با پوست های چرب نیز به کاندیداهای مناسبی برای استفاده از این محصول تبدیل شوند. خوشبختانه این سی سی کرم دارای بافت سبکی بوده و بدون ایجاد هیچگونه حس چربی در سطح پوست، جذب می شود.

این در حالیست که کرم پودرهای موجود در بازار، عمدتاً بافت سنگینی داشته و بسیار غلیظ هستند. اغلب خریداران با تصور اینکه این کرم ها از پوشانندگی مناسبی برخوردارند، آن را انتخاب می کنند. در حالی که مصرف مستمر این نوع کرم ها منجر به افزایش چربی در سطح پوست شده و با انسداد سطح پوست، زمینه را برای ایجاد جوش، فراهم می کنند.

به طور عکس در سی سی کرم ها، تلاش سازنده بر ساخت یک محصول سبک با قابلیت پوشش دهی مناسب بوده است. در ساختار اصلی این کرم از هیچ ماده ای برای افزای چربی پوست استفاده نشده است. پس می توانید با اطمینان خاطر، این کرم را به عنوان یک ضد آفتاب مناسب، اصلاح کننده رنگ پوست و یا جوانساز موثر، استفاده کنید.

پوست های مختلط

افرادی که بخشی از سطح پوست آن ها چرب و بخش دیگر آن خشک است، می توانند سی سی کرم فارماسی را به روتین روزانه خود اضافه کنند. این کرم نه تنها منجر به بهم زدن سلامت پوست و رویتن روزانه شما نمی شود، بلکه از پوست شما در برابر اشعه های مضر خورشید، آلودگی های محیطی و التهابات پوستی نیز محافظت می کند.

برند فارماسی با ابداع یک فرمولاسیون خاص و منحصربفرد، از تمام ویتامین های ضروری پوست در ساخت این کرم بهره برده است. در عین حال تلاش نموده تا ساختاری ضد حساسیت به این کرم ببخشد. خوشبختانه در هر دو گزینه نیز موفق عمل کرده است. در کنار تمام این ها، سی سی کرم فارماسی از قیمت مناسبی نیز برخوردار بوده که خرید آن را برای افراد با پوست های مختلف، ساده می سازد. قیمت سی سی کرم فارماسی اصل با وجود قابلیت ویژه این کرم در تطابق با عموم تیپ های پوستی، بسیار مقرون به صرفه است.

پوست های آسیب دیده و چروک

در ساختار اصلی این سی سی کرم از موادی که به جوانسازی پوست کمک می کند، استفاده شده است. می توان انتظار داشت مصرف مستمر این کرم، به کاهش علائم پیری کمک شایانی کند. این مسئله به جهت به کارگیری پروتئین ابریشم، ویتامین C و سایر مواد جوانساز پوست ایجاد شده است. نیاسینامید موجود در این کرم با خواص ضد التهابی و آنتی اکسیدانی خود از پوست در برابر آسیب های محیطی محافظت کرده و مانع از تشدید پیری زودرس در اثر تماس با آلودگی های محیطی و صنعتی می شود.

ویتامین C موجود در کرم فارماسی نیز با خواص روشن کنندگی و ضد لک خود، تیرگی پوست، جای جوش و هرگونه نازیبایی را به مرور برطرف کرده و پوستی صاف و درخشان می سازد. اگر اخیراً با علائم پیری زودرس در سطح پوست خود روبرو شده اید، به جای پوشش چین و چروک خود با کرم پودرهای غلیظ، سی سی کرم فارماسی را مورد استفاده قرار دهید. چرا که این کرم پودر می تواند چین و چروک را کاهش داده و در عین حال یک پوشانندگی مناسب نیز ایجاد کند.

نتیجه گیری

سی سی کرم فارماسی یکی از قدرتمند ترین سی سی کرم های موجود در بازار است که با عموم تیپ های پوستی سازگاری دارد. این محصول علاوه بر قابلیت ویژه ای که در اصلاح رنگ پوست و تثبیت آن دارد، خواص قابل توجهی در افزایش سلامت پوست، بهبود آثار پیری و محافظت از پوست در برابر اشعه های مضر خورشید دارد.