به گزارش پایگاه خبری نشان :

شیخ دیاباته که برای چندمین بار در این فصل مصدوم شد و ۴ بازی قبلی پرسپولیس را مقابل سپاهان در جام حذفی ،و هوادار، نفت مسجد سلیمان و تراکتور را  در لیگ از دست داده بود،قبل از بازی حسای مقابل سپاهان در لیگ که مهم ترین بازی فصل پرسپولیس به حساب می آمد،به تمرینات گروهی تیمش برگشت و شرایط بازی کردن را پیدا کرد. گل محمدی هم نام این بازیکن را در لیست تیمش برای بازی مقابل سپاهان قرار داد ولی شیخ در این دیدار حساس فرصتی برای بازی کردن پیدا نکرد.

دیاباته درحالی ۹۰ دقیقه روی نیمکت نشست که با توجه به حضورش در لیست این بازی، هواداران پرسپولیس انتظار داشتند تا گل محمدی حتی برای دقایقی اندک به این مهاجم بازی دهد ولی این اتفاق رخ نداد. آنطور که شنیدیم دلیل بازی نکردن شیخ در بازی با سپاهان این بود که این بازیکن هنوز به صورت کامل شرایط بازی کردن را پیدا نکرده بود و از آمادگی لازم به دور بود. دیاباته حدود یکماه از میادین دور بود و در شرایط مسابقه قرار نداشت.

حتی این احتمال هم وجود داشت که او در صورت بازی کردن دوباره مصدوم شود و ادامه فصل را از دست دهد. از همین رو گل محمدی ترجیح داد از این بازیکن استفاده نکند و شیخ در دیدار حساس مقابل سپاهان نیمکت نشین بود. گفتنی است دیاباته در اکثر بازی‌های این فصل مصدوم بوده ، با این حال در دیدارهایی که برای پرسپولیس به میدان رفته ، ۳ گل برای تیمش به ثمر رسانده است.