به گزارش پایگاه خبری نشان :

شاگردان یحیی گل محمدی پس از شکست تلخ برابر سپاهان اصفهان درحالی به رفسنجان می‌روند که ۳ امتیاز این دیدار بسیار حائز اهمیت است. شنیدیم یحیی گل محمدی برای پیروزی و کسب امتیاز کامل در این بازی حساس روی سعید صادقی حساب ویژه ای باز کرده است.

سعید صادقی که با کلی سر و صدا در تابستان به پرسپولیس پیوست، در چند هفته اخیر مدام مصدوم بود و نتوانست به تیمش کمک کند. صادقی که انتظارات از او بیشتر بود، در مجموع حضورش در این فصل فقط در چند بازی نمایش خوبی داشت و در سایر بازی‌ها نتوانست درخشان ظاهر شود. صادقی که دیدار حساس مقابل سپاهان را هم از دست داد، این روزها در تمرینات پرسپولیس حاضر می‌شود ولی هنوز آماده بازی کردن نیست. در تمرین اخیرپرسپولیس هم سعید با بانداژ به تمرین پرداخت و این موضوع نشان می‌دهد که مصدومیت این بازیکن هنوز به صورت کامل برطرف نشده است.

شواهد نشان می‌دهد صادقی به دیدار بعدی پرسپولیس خواهد رسید و می‌تواند تیمش را همراهی کند. بازی‌های لیگ تا ۱۰ فروردین تعطیل است و اولین بازی پرسپولیس در سال جدید ۱۱ فروردین مقابل مس رفسنجان خواهد بود. مصدومیت صادقی تا آن زمان به طور کامل رفع خواهد شد و مشکلی برای همراهی پرسپولیس در آن بازی نخواهد داشت.

فراموش نباید کرد که سعید صادقی در استان کرمان و تیم گل گهر سیرجان بهترین نمایش عمر فوتبالی اش را ارائه داد و با بازی در شهر رفسنجان نیز آشناست. همچنین باید اضافه کنیم پرسپولیس پیش از مصدومیت سعید صادقی نتایج بسیار خوبی کسب کرده و در آخرین بازی خود در نیم فصل اول با درخشش سعید صادقی برابر نساجی پیروز شد.

بازگشت سعید صادقی آن هم در بازی سنگین در استان کرمان، مایه امیدواری یحیی گل محمدی است.