به گزارش پایگاه خبری نشان :

باشگاه خبرنگاران: سردار سرلشکر پاسدار «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه امروز در چهارمین جلسه شورای عالی سیاست‌گذاری مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه، اظهار کرد: یکی از چالش‌های اساسی امروز جامعه ما موضوع اشتغال جوانان است که اگر در این رابطه برنامه منظم و مدونی در نظر گرفته شود و با جدیت و عزم و اراده قوی دنبال شود، می‌توانیم این معضل را مرتفع کنیم.

او ادامه داد: امروز دستورالعمل‌های بسیاری در راستای تحقق اهداف مهارت‌آموزی ایجاد شده است و بخش‌های مهمی در این رابطه پای کار آمده‌اند؛ همچنین سازوکار‌های اجرایی آن نیز اندیشیده شده و به مرحله اجرا رسیده است.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: امروز سپاه پاسدارن با تمرکز بر هشت مهارت که برخی از آنان عبارتند از تخصص‌هایی در زمینه مکانیک، برق، آی. سی. تی و جوشکاری، ضمن توجه به مسئله مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه، با بهره‌گیری از ظرفیت‌های سپاه‌های استانی نیز برنامه‌هایی را در این رابطه با دستگاه‌های دولتی تدوین کرده است.

سرلشکر سلامی افزود: برنامه‌های قرارگاه مهارت‌آموزی سپاه پاسداران امروز در پنج مرکز آموزش و رزم مقدماتی سپاه برگزار می‌شود.

او با بیان اینکه تلاش کرده‌ایم تا مهارت‌آموزی را به یک فرهنگ سازمانی تبدیل کنیم، گفت: معتقدیم که در این حوزه پیشرفت زمانی ایجاد می‌شود که فضای رقابتی وجود داشته باشد؛ لذا سعی کردیم تا با ایجاد چنین فضایی، انگیزه کارکنان وظیفه و فرماندهان را افزایش دهیم.

فرمانده کل سپاه در پایان عنوان کرد: تاکنون در حوزه‌های فنی و حرفه‌ای، جهاد و کشاورزی، ورزش و جوانان و آی. سی. تی افراد قابل توجهی را آموزش داده و همچنین مربیان خوبی در این زمینه تربیت کرده‌ایم.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .