به گزارش پایگاه خبری نشان :

به گزارش "ورزش سه"، سوشا مکانی گلر تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان پس از کسب پیروزی تیمش مقابل پیکان تهران با نتیجه 3 بر 2 در جمع خبرنگاران حاضر شد و در مورد اولین پیروزی تیمش در رقابت ها گفت: قبل از هر چیزی باید این را بگویم که کسی که گل سوم ما را به ثمر رساند، امروز سالگرد پدرش بود. خیلی خوشحالم که او گل برتری ما زده. برای کل بچه های تیم خوشحالم و همینطور برای هواداران خیلی خوشحال‌ترم که ما را تنها نگذاشته اند. ما باید جواب این اعتماد را به نحو احسن بدهیم و فکر می کنم بهترین چیز سه امتیاز بود.

 

از مکانی در مورد تفاوت های لیگ برتر ایران در زمان حضور آخرین بازی او و ملحق شدن دوباره او سوالی پرسیده شد که او بیان کرد: من که از کره مریخ نیامدم. من در همین لیگ بازی کردم. هیچ چیزی عوض نشده. پیشرفت که نکردیم که هیچ، بدتر هم شدیم. فقط لیگمان حرفه ای است و اسمش را داریم. همه چیزمان به هم می آید. عیبی ندارد. ما می توانیم خودمان را با تمام شرایط وفق دهیم. این تیم ما حرف های زیادی برای گفتن دارد.

 

از مکانی در مورد خبرهایی که از تیم های نفتی به گوش می رسد و اینکه منابع مالی آنها قطع می شود، پرسیده شد. او گفت: من تجربه بازی در تیم های نفتی را دارم، مثل نفت تهران. با آن امکانات و شرایط، آن تیم الان کجاست. فکر می کنم ادامه راه می شود نفت آبادان، نفت مسجدسلیمان و در ادامه پارس جنوبی. فکر می کنم اینگونه تیم ها از صفحه ورزشی فوتبال محو می شوند. فکر نمی کنم مسئولان دوست داشته باشند که این اتفاق برای تیم های پرطرفدار مثل نفت مسجد سلیمان بیافتد. شما می بینید، مردم شهر با این تیم زندگی می کنند و با باخت این تیم، همه ناراحتند. با برد نفت، آمار جرم و جنایت پایین می آید. می توانید استعلام بگیرید. وقتی تیم می برد، همه خوشحال می شوند. حتی کسی که خلافکار هم هست، با خوشحالی مردم خوشحال می شود و آمار جرم پایین می آید. فکر می کنم هیچ چیزی مثل فوتبال نمی تواند شهر مسجد سلیمان را زنده نگه دارد. هر گروهی که بخواهد این خوشی را از مردم بگیرد، آه مردم پشت او خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .