به گزارش پایگاه خبری نشان :

استرالیا و هند دو کشوری هستند که گونه‌های جانوری فراوانی در آن زندگی می‌کنند از گربه سانان وحشی گرفته تا مار‌های سمی و خطرناک. این جانوران خطرناک گاهی وارد مناطق مسکونی نیز شده و به ساکنان محلی یا حیوانات اهلی حمله ور می‌شوند.

در اتفاقی که به تازگی در یکی از مناطق استرالیا رخ داد دو مار پیتون غول پیکر با ورود به یک خانه مسکونی موجب ترس و وحشت صاحبخانه شدند. این مرد که از بیرون به خانه بازگشته بود با این دو مار پیتون در آشپزخانه روبه رو شد. ظاهرا این دو مار در سقف آشپزخانه بودند که با شکسته شدن قسمتی از سقف به پایین سقوط کردند.

این مرد که هویتش مشخص نشده بلافاصله با مرکز مارگیران محلی در بریزبن شمالی تماس گرفت و از ن‌ها درخواست کمک کرد. مارگیران با حضور در خانه او این دو مار شکار کردند. در تصایری که منتشر شده است یکی از ماموران را در حالی که مار‌ها را به بیرون از خانه منتقل کرده است نشان می‌دهد.

«استیون براون»، مارگیر محلی در این باره به CNN گفت: «هر دو مار جز سریعترین مار‌هایی بودند که من تابحال دیدم. یکی از مار‌ها ۹.۵ فوتی (۲.۸۹ متری) و دیگری ۸.۲ فوتی (۲.۴۹ متری) بودند.»

انتشار این تصاویر در فیسبوک با واکنش تعدادی از کاربران همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «این بزرگترین فوبیای من است. تصور کنید در آشپزخانه مشغول تهیه غذا باشید و دو مار غول پیکر در بالای سر شما باشند.»

7I8eezTyYMKz

vgFehzk4FYTu

tOTLZsRg34ip

 

 

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .