به گزارش پایگاه خبری نشان :

ایرنا نوشت: مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت : انتشار فیش حقوق یکی از طلبه‌های مامور در آموزش و پرورش استان که به دریافت حقوق نجومی متهم شده است ، شیطنت رسانه‌ای و در حال پیگیری است.

یک برگ فیش حقوقی با عنوان " حقوق نجومی طلبه آموزش و پرورش " امروز پنجشنبه در فضای مجازی منتشر شده است که نشان می دهد صاحب آن بیش از ۱۲ میلیون تومان دریافتی داشته است.

علیرضا سعدی پور افزود : حقوق این طلبه ۶۶۰ هزار تومان در ماه است و مبلغی که در فیش حقوقی نوشته شده ، غیر واقعی و دستکاری شده است.

وی با اعلام این که حراست آموزش و پرورش در حال پیگیری موضوع است ، به خبرنگار ایرنا گفت : طلبه ای که فیش حقوقی به نامش منتشر شده ، از خانواده متدین و زحمتکش روستایی است و مامور در آموزش و پرورش چالوس است که در مدارس خدمت کند.

سعدی پور افزود : مجموع حقوقی که قرار بود برای دو ماه گذشته به این طلبه داده شود حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بود که متاسفانه دستخوش شیطنت فضای مجازی قرار گرفت و عده ای هم از روی ناآگاهی آن را منتشر کردند.

هنوز حقوقی دریافت نکردم

طلبه ای که فیش نجومی به نامش در فضای مجازی رقم خورد ، در تماس تلفنی گفت : تا کنون حتی یک ریال به حساب من به عنوان حقوق یا دستمزد واریز نشده است .

وی افزود : از ابتدای مهر ماه به عنوان طلبه برای دو مدرسه روستای "مازو پشته" چالوس مامور شدم و آن طور که به من گفتند ماهیانه ۶۶۰ هزار تومان حقوق نیز برایم تعیین کردند.

این طلبه که به منظور حفظ حریم خصوصی از ذکر نامش معذوریم و به گفته خودش دارای مدرک سطح ۲ حوزوی و اکنون هم در حال تحصیل غیر حضوری برای سطح ۳ است ، گفت : مقرر کردند که حقوق ماه مهر و آبان را یکجا برایم واریز کنند که مبلغ آن یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بود.

وی موضوع پیش آمده را خطای حسابرسی اداره شهرستان چالوس توصیف کرد و افزود : احتمالا برخی به دلیل تشابه اسمی بنده با مدیر شهرستان این موضوع را که رسانه ای کردند در حالی که نام خانوادگی ما در منطقه متداول است و این به معنای ارتباط فامیلی افراد نیست.

این طلبه با اظهار این که انتشار فیش حقوقی جعلی به وجهه خودش و خانواده اش در روستا آسیب وارد کرد ، بر ضرورت پیگیری موضوع از سوی متولیان آموزش و پرورش و اطلاع رسانی از چگونگی رخ دادن این اشتباه و رسانه ای شدن آن تاکید کرد.

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .