به گزارش پایگاه خبری نشان :

مرد ویتنامی که به خاطر قیافه اش موفق به پیداکردن کار نمی‌شد تصمیم گرفت تا با انجام عمل جراحی پلاستیک چهره‌اش را تغییر دهد. «دو کیویِن» ۲۶ ساله گفت زمانی تصمیم گرفت تن به جراحی پلاستیک دهد که در یک مصاحبه شغلی، طرف مقابل چهره اش را برای بدست آوردن آن شغل مورد تمسخر قرار داد.

بنا به گفته این مرد، او برای تغییر قیافه خود ۹ عمل جراحی زیبایی روی صورتش انجام داده است. او پس از انتشار تصاویر جدید چهره خود در فضای مجازی توجه کاربران محلی را به خود جلب کرد. کیوین در پاسخ به پرسش کاربران که چرا تصمیم به انجام چنین عمل‌هایی گرفته گفته که در آخرین مصاحبه شغلی اش هنگامی که فرد مصاحبه کننده با دیدن چهره او به خنده افتاد و شروع به تمسخر کرد تصمیم گرفت به عمل جراحی تن در دهد.

این در حالی بود که برخی از کاربران به دلیل تغییر چهره محسوس کیوین با دیدن تصاویر قبل و بعد از عمل جراحی زیبایی او در تایید اینکه واقعا این تصاویر مربوط به خود این جوان باشد ابراز تردید کردند. او در این باره گفت: «پس از انجام عمل جراحی تغییر چهره باورنکردنی من برای والدینم نیز غیرقابل باور بود.»

گفتنی است؛ بنا به گفته کیوین که پس از عمل جراحی حالا مشغول به کار شده , او برای عمل‌های جراحی چهره اش ۴۰۰ میلیون دونگ (۱۷۴۰۰ دلار) هزینه کرده است.