به گزارش پایگاه خبری نشان :

یکی از معظلات گریبانگیر خانواده‌ها با رایج شدن تلفن‌های همراه هوشمند روابط ناسالم فرزندان آن‌ها با جنس مخالف است. در این موارد والدین به جای یافتن راه حل منطقی و اصولی برای حل مشکل، دست به اقداماتی احساسی می‌زنند که تبدیل به فاجعه می‌شود؛ مانند اقدام وحشتناک یک مرد هندوستانی پس از پی بردن به روابط ناسالم دختر نوجوانش با جنس مخالف!

در این حادثه تکان دهنده این مرد ۴۰ ساله که از دوستی دختر بزرگترش با جنس مخالف خشمگین بود اقدام به زیر گرفتن هر دو دختر خود با کامیون کرد. در این حادثه که در روز یکشنبه در یکی از مناطق شهر «پونه» هند رخ داد این مرد پس از کشتن هر دو دخترش دست به خودکشی زد.

بنا به گفته تایمز نو و به گفته پلیس هند «بهارات باراته» از روابط ناسالم «ناندینی» دختر ۱۸ ساله اش با یک پسر بود دست به این اقدام زد. بنا به این گزارش او دختر خود را حین چت کردن با تلفن همراهش با این پسر دیده بود.

«پرادیپ لوندهه»، بازرس ارشد پلیس محلی هند گفت: «باراته یک راننده کامیون بود. روز شنبه او متوجه شد که دختر بزرگش با تلفن همراه با پسری غریبه در حال چت کردن است. باراته که از دیدن این صحنه بسار خشمگین شده بود اقدام به کتک زدن دخترش کرد. او سپس از کرده خود پشیمان شد.»

بنا به گفته پلیس باراته ساعت ۱ نیمه شب از خواب بیدار و از خانه خارج شد. او سپس به خانه بازگشت و دختر بزرگش به همراه خواهر ۱۴ ساله اش را با خود به بیرون از خانه برد. همسر این مرد که در خواب بود با شنیدن صدای کامیون از خواب برخاست. او پس از رفتن به بیرون از خانه مشاهده کرد در حالی که هر دو دخترش روی زمین خوابیده اند همسرش با کامیون به سمت آن‌ها در حرکت است.

خشم آنی

بنا به گفته این زن همسرش به او اشاره کرد که وی نیز به دو دخترش بپیوندد، اما او به خانه همسایگان فرار کرد. پلیس دست نوشته‌ای از پدر قربانیان پیدا کرد که در آن این مرد با اشاره به عمل غیر قبول دخترش او تصمیم گرفته تا به زندگی همه افراد خانواده پایان دهد. این در حالی بود که امضاء مادر قربانیان نیز در پایین برگه دیده می‌شد، اما این زن به پلیس گفت که با وجود امضاء برگه از محتوای آن چیزی نمی‌دانست.

بنا به گزارش پلیس در حالی که این مرد به همراه دختر کوچک‌ترش در صحنه حادثه جان خود را از دست دادند، «ناندینی»، دختر بزرگتر وی در بیمارستان جان باخت.  پلیس سرگرم تحقیق در این باره است که چرا قربانیان هنگام نزدیک شدن کامیون اقدام به فرار نکردند.

گفتنی است؛ تحقیقات پلیس در این باره ادامه دارد.