به گزارش پایگاه خبری نشان :

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در شرایطی روز گذشته مقابل نفت مسجدسلیمان به برتری یک بر صفر رسید که قبل از بازی اخبار خوبی از این باشگاه به گوش نمی رسید. دو روز قبل از دیدار با نفت استقلالی ها به خاطر مشکلات مالی تمرین را تعطیل کردند و اختلافات فرهاد مجیدی و کادرفنی و بازیکنان با مدیرعامل باشگاه به اوج خودش رسید.

در این شرایط اما ناگهان استقلال در سکوت خبری آخرین تمرین خود قبل از بازی با نفت مسجدسلیمان را انجام داد و دیروز هم به یک برد دلچسب رسید.

جالب اینکه بازیکنان و کادرفنی استقلال روز گذشته بعد از بازی نیز دیگر صحبت خاصی از مشکلات مالی نکردند تا به نظر برسد اتفاقاتی رخ داده است. حتی صالح مصطفوی مربی استقلال عنوان کرد که پالس های مثبتی از طرف مدیریت باشگاه دریافت کرده اند.

در این خصوص ظاهرا مدیرعامل استقلال که مصاحبه ای نیز در حمایت از اعضای تیم انجام داده بود، پیغام هایی را از طریق اصغر ملکیان رییس هیات مدیره استقلال به فرهاد مجیدی و بازیکنان داده که به زودی مشکلات حل می شود.

احمد مددی اعلام کرده که با رسیدن پول به باشگاه استقلال طی روزهای آینده و بعد از تعطیلی چند روزه بانک های تهران درصدی از مطالبات مالی پرداخت می شود و آرام شدن نسبی اعضای تیم استقلال نیز به همین خاطر بوده است.

حال باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده حساب بازیکنان استقلال شارژ خواهد شد یا اینکه این بار هم پیغام های مدیرعامل باشگاه در حد وعده باقی خواهد ماند.