به گزارش پایگاه خبری نشان :

علی شجاعی ، هافبک تیم پرسپولیس که در این فصل خیلی به او بازی نرسید ، قصد جدایی از پرسپولیس را دارد و احتنالا از اولین جدا شده های پرسپولیس خواهد بود.

 

با وجود اینکه علی شجاعی در بازی با ماشین سازی به بازی گرفته شد تغییری برای تصمیم خود ندارد و به باشگاه اعلام کرده به دنبال ملحق شدن به تیم جدید است و تصمیم خود را گرفته فصل پیش رو در تیم جدیدی بازی کند.

گلایه علی شجاعی نیمکت‌نشینی مکرر در پرسپولیس است در حالی که پیش از حضور در این تیم در نساجی بازی می کرده و گل‌ها و پاس گل‌های متعددی را از خود به ثبت رسانده بود. یحیی گل‌محمدی در پرسپولیس و در جناح چپ خط دفاعی و هافبکش از وحید امیری و مهدی ترابی استفاده می کند و در چنین شرایطی کمتر به علی شجاعی میدان می‌رسد. این بازیکن در بازی با ماشین‌سازی با در رفتگی از ناحیه کتف مواجه شد و به زودی کتف خود را جراحی می‌کند و به همین خاطر در دو هفته پایانی لیگ برتر همراه پرسپولیس نخواهد بود.

علی شجاعی هنوز تیم جدیدش را مشخص نکرده است. یحیی گل محمدی هم مخالفت چندانی با جدایی این بازیکن جوان از اردوی تیمش را ندارد اما در نهایت باشگاه در مورد آینده کاری این بازیکن تصمیم خواهد گرفت و احتمالا او را به عنوان بازیکن قرضی به یک تیم جدید خواهد فرستاد.