به گزارش پایگاه خبری نشان :

خبرورزشی -حسین ماهینی کاپیتان سابق پرسپولیس در واکنش به این پرسش که چرا نساجی را ترک کرد حتما جواب دارد. با اینکه تمرینات این تیم در تهران برگزار می‌شد ماهینی خطاب به دوستانش گفته بود همه بازیکنان شاخص از نساجی جدا شده اند و ترسم از این است که در نساجی بمانم و این تیم سقوط کند! اما در این برهه از زمان حضور نساجی در لیگ برتر قطعی شده است اما سایپا دومین گزینه سقوط به دسته پایین تر به حساب می‌آید. 

متعددی دست یافت و اگر به همراه سایپا به دسته اول سقوط کند برای اولین بار است که با چنین اتفاق تلخی روبرو می‌شود. بدون شک حسین ماهینی اکنون از اینکه در ابتدای فصل قرارداد خود را با نساجی تمدید نکرد افسوس می‌خورد و این نشان می‌دهد در فوتبال همه چیز طبق پیش‌بینی‌ها رخ نمی‌دهد و گاهی باید بر خلاف دیدگاه خویش عمل کرد. 

نساجی در هفته بیست و هشتم لیگ برتر با نتیجه دو بر یک از سد ذوب آهن در فولاد شهر گذشت و با این نتیجه در جدول بازی‌های لیگ برتر باقی ماند اما سایپا بعد از ماشین سازی دومین گزینه سقوط به دسته پایین‌تر بشمار می‌رود. 

حسین ماهینی که در تعطیلات زمستانی فصل گذشته با جدایی از پرسپولیس پیراهن نساجی را بر تن کرده بود یک نیم فصل موفق را در این تیم سپری کرد و همراه نساجی به عنوان نهمی‌در لیگ برتر دست پیدا کرد. 

منبع: خبرورزشی