به گزارش پایگاه خبری نشان :

خبرورزشی؛ پرسپولیس موفق شد برای پنجمین فصل متوالی قهرمان لیگ برتر شود. پایان رافت پیشکسوت این باشگاه در گفت‌وگو با خبرورزشی توضیحاتی در این زمینه داده است که مشروح آن را در زیر می‌خوانید:  

پرسپولیس موفق شد قهرمان لیگ شود. در این خصوص چه صحبتی دارید؟ 

خب خداروشکر که این اتفاق رخ داد و دل هواداران شاد شد. من از همینجا به همه اعضای تیم و هواداران تبریک می‌گویم. پرسپولیس شایسته ترین تیم برای قهرمانی بود و به چیزی که لیاقتش را داشت رسید. نه اینکه تیم‌های دیگر بد باشند ولی پرسپولیس یک سر و گردن از همه بهتر بود و با شایستگی توانست عنوان قهرمانی را بدست بیاورد. 

کنعانی زادگان از پرسپولیس جدا شد. حالا هواداران پرسپولیس نگران جدایی بقیه ستاره‌های این تیم مثل احمد نوراللهی هستند. نظر شما چیست؟ 

خب حق دارند نگران باشند. این تیم کلی افتخار بدست آورده و باید حمایت شود. به لحاظ مالی بازیکنان باید تامین شوند و نفراتی مثل نوراللهی که ستاره لیگ هستند حفظ شوند. این تیم باید یکماه دیگر در آسیا بازی کند و اگر ستاره‌های تیم جدا شوند کار سخت خواهد شد. با این حال با توجه به حضور کادر فنی خوب و نفراتی مثل باقری و پیروانی خیالمان کمی‌راحت است. آن‌ها به خوبی می‌دانند چطور اوضاع را مدیریت کنند. 

مهدی عبدی در هفته‌های پایانی گل‌های حساسی برای پرسپولیس به ثمر رساند. در مورد او چه نظری دارید؟ 

خب عبدی نشان داده مهاجم باهوشی است. گل‌های بسیار مهمی‌برای پرسپولیس به ثمر رسانده و در کنار مغانلو و آل کثیر بازی‌های خوبی انجام داده است. عبدی دوندگی زیادی مثل شهریار و عیسی ندارد ولی بسیار چارچوب شناس است. من فکر می‌کنم در سال‌های بعد عبدی از این هم بهتر خواهد شد. 

بعضی‌ها معتقدند به خاطر حمایت‌های وزیر پرسپولیس قهرمان می‌شود. نظر شما در این رابطه چیست؟ 

من واقعا این مسائل را درک نمی‌کنم. آن‌هایی که این حرف‌ها را مطرح می‌کنند بازی‌های پرسپولیس را ندیده اند؟ این تیم بهترین بازی‌ها را انجام می‌دهد و شایسته این قهرمانی‌هاست. این دوستان باید به پرسپولیس احترام بگذارند چون پرسپولیس بهترین تیم ایران و یکی از قدرت‌های آسیاست. ضمن اینکه پرسپولیس آنقدر خوب است و زیبا بازی می‌کند هر کسی دوست دارد طرفدار این تیم باشد. به نظرم اگر وزیر هم پرسپولیسی است کاملا حق دارد چون پرسپولیس بهترین تیم ایران است. فوتبال درون زمین برگزار می‌شود و پرسپولیس هم نشان داده از نظر فنی بهترین تیم چند سال اخیر است. 

چند روز قبل در بازی دوستانه با پیشکسوتان استقلال با یدالله اکبری درگیر شدید ماجرا چه بود؟ 

مسابقات جام سلامت برگزار می‌شود که بیشتر جنبه سرگرمی دارد. نه پولی می‌دهند نه قرار است اتفاق خاصی بیفتد. به نظرم تیم‌ها به لحاظ سنی باید مثل هم باشند نه اینکه بعضی از بازیکنان استقلال مثلا ١٠،١٢ سال از ما کوچکتر باشند. ما دیگر توان قبل را نداریم و خیلی زود مصدوم می‌شویم. دو بازیکن استقلال به عمد مرا زدند و مصدوم شدم به همین خاطر عصبانی شدم و کمی‌از کوره در رفتم.

منبع: خبرورزشی